Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi z doswiadczenia

JAK ZATRZYMAC PRZY SOBIE FACETA???

Polecane posty

Gość buAHAHAka
Ja uważam, że to mężczyzna powinien się martwić jak mnie przy sobie zatrzymać :) Ja zawsze od początku znajomości nie przywiązuję się do nikogo. Po prostu się spotykam. Czy to będzie trwało tydzień czy kilka lat to bez znaczenia. To powinno Wam pomóc. Nie miałam wielu partnerów ale każdy odszedł ode mnie - ale ja chciałam by to zrobił. Po prostu doprowadzałam do tego rozmaitymi rzeczami, a uwierzcie że było to trudne! Jestem zdania, że nie da się kogoś zmusić by z Tobą był. Jeśli chce to będzie, a jeśli zmieni zdanie to droga wolna. Ja nikomu nic nie bronię :) Bo...nie przywiązuję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dokladnie tak samo. Ale to pewnie dlatego bo jak mialam 22lata to porzucil mnie pierwszy chlopak, potem 2 lata mialam cieżką depresję. Ale jak wyszlam z tej depresji to zrobilam sie bardzo silna i wlasnie też juz sie nie przywiązuję. żyję tylko dla siebie i mysle tylko o sobie , i żeby to mnie bylo dobrze a nie facetowi z ktorym sie akurat spotykam. Nie dbam o to czy ktos mnie zostawi i co o mnie mysli. I mowie wszystko to co mysle hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej zależy tobie, tym bardziej jemu i odwrotnie..... ogólnie mówiąc to chyba tak działa x ale czy to ma sens?? takie udawanie twardziela,niedostepnej,zyc swoim zyciem.....skoro chcecie to robic to po co wam facet jak i tak bedziecie zyly jak bez????......dziwne to wszystko dla mnie po prostu trzeba byc soba,jak ktos sie nudzi twoja miloscia to nie byl jej wart,nastepny moze to doceni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o udawanie twardziela bo wiadomo ze kobieta jest slabsza fizycznie i czasem potrzebuje pomocy np. w noszeniu ciezkiej torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją zaszłam w ciążę ale nie zostawił żony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buAHAHAka
ja NIKOGO nie udaję taki mam charakter jestem typem samotnika, mogę spokojnie żyć sama ze sobą ale jak już ktoś koniecznie chce się ze mną spotykać to OK ale mnie na tym nie zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hippocamperose Czy któraś z Was ma pdf książki "Jak zatrzymać faceta"Anny Szlęzak ? - odradzam. Infantylna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa91
Gość-u a masz racje :D niech oni się starają już mam wywalone na to :) czasami w chwili takiej ala desperacji ma się różne myśli ale nie dajmy się zwariować tylko bądźmy sobą:] Ja już otrzeźwiałam i wróciła ta stara Paulka, która była:) Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktoś posiada książkę Anny Szlęzak bardzo prosze o przesłanie latocha94@gmail.com Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1983225
ja po przeczytaniu ksiazki Jak zatrzymać faceta i moge ja szczzerze polecic. w koncu zrozumialam ze nie warto latac za facetem jak glupia tylko trzeba wszystko kalkulowoac na zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1983225
aha moge wam tez podeslac. napiszcie na mojego maila muller198312@gmail.com to podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*asia*26 2009.05.26 właśnie nie szaleć za facetem,mieć też swoje zycie. Nie może być tak że facet będzie całym światem.Wiem co mówię cool.gif x podsumowując macie dawać facetom to czego same wymagacie od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mezczyzna powinien powiekszyc sobie obowiazkowo przyrodzenie, nikt nie lubi malych ptaszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny Romantyk II dziś trzeba ćwiczyć ciało, żeby nie zwiotczało drogie Panie lifting czy korekta biustu też niestety pilnie wymagana, nikt nie lubi zwiędłych obwisłych cycków xxxxx i tu się mylisz,niestety lub stety, bo niektórzy lubia:D a tak przy okazji Twój nick nijak się ma do treści, które tu objawiasz , chyba, ze stanowi on rodzaj przekory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"facet bardzo fajny 2009.05.26 Codziennie z gracją i szykiem obciągaj z połykiem i będzie zadowolony " Nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie udawaj i nie staraj się na siłę :) udawanie odbije się czkawką, bo w końcu sama zaczniesz się w tej swojej wymuszonej tożsamości dusić. Bądź jaka jesteś plus staraj się rozwijać ale DLA SIEBIE - i szanuj swój czas, miej własne zainteresowania, własny świat - nikt nie lubi przylep na dłuższą metę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka891414
Bardzo prosze wyslac mi ksiazke "jak zatrzymac faceta" Anna Szlezak na maila beti341@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja3153151
A czy ktos moglby udostepnic mi dostep do kursu sprzedawanego z tej strony?? zatrzymajfaceta.pl/klucz-do-jego-serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawać mu często tyłka i cycki pokazywać i tyłkiem kręcić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja3153151 2014.06.21 A czy ktos moglby udostepnic mi dostep do kursu sprzedawanego z tej strony?? zatrzymajfaceta.pl/klucz-do-jego-serca Alicja3153151 dostalas od kogos dosteo do tego kursu? tez go szukam, moglabym go zakupic z kims zeby bylo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś miałby tą książkę pt. "jak zatrzymać faceta" to bardzo proszę o jej przesłanie na email agusiaaa.20@wp.pl :) z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podeślecie mi ksiązkę? kaszya@interia.pl dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę jesteście tak głupie, czy celowo robicie z siebie idiotki? Jak ktoś chce odejść, to odejdzie i niczym go nie zatrzymacie przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu podkladalam sie jak moglam i kiedy chcial to mnie w kazdej pozycji mial i tak mnie posuwal pomimo ze checi na to nie mialam, I tak go przy sobie nie zatrzymalam, poszedl sobie w daleka a ja zostalam na maksa rozwalona, bo mozna mi teraz cala reke wlozyc a ja przyjemnosci nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą głupotą jest pozwalanie facetowi na wszystko co zechce, takich kobiet się nie szanuje, bo nie mają żadnego charakteru, nadają się jedynie do przelecenia i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma książke pt."Jak zatrzymać faceta" to prosze o przesłanie jej na emaila julxcia02@tlen.pl . :) Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puścić wolno, to nie domowa papuga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×