Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MALALALALA88

depilacja.. jaka najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
Polecam kosmetyki do depilacji ARTE FIORI osobiście używam i jestem zadowolona.Jest to produkt nie zawierający związków chemicznych na bazie naturalnych składników w postaci proszku do wyrobienia jak maska i gotowy do nałożenia. Skóra po nim jest ciesamowicie miękka. Super polecam. Stronka z produktami www.ebodystyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliby
to zależy...wiem standardowa odpowiedź, ale tak: - jeśli nie masz problemów z hormonami to laserówka będzie ok - jeśli natomiast coś nie halo w badaniach to na 90% laserówka nic nie da bo włoski będą odrastać...ja tak utopiłam 520 zł i niestety włoski odrastają bo okazało się w trakcie, że mam problem z androgenami :( Dlatego u mnie super się sprawdziła depilacja woskiem. Teraz we Wrocku jak będę to chcę się wybrać do http://timeforwax.pl/ bo słyszałam od kolezanki z wawy że super robią i nie trzeba się zapisywać u nich na godzinę. A będę akutat bo robię wypad weekendowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kosmetyki do depilacji arte fiori....www.ebodystyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam laser na wąsik, efekt był no ale odrosło po paru miesiącach. Ogolnie duzo mam takiego meszku wszedzie, wiosną to się jeszcze bardziej rzuca w oczy mam wrażenie... Kupiłam na dniach depilator do twarzy z brauna i chyba przy tym zostane :) wiadomo ze brzy brwiach trzeba bardziej uważać, ale okolice brody, baczkow czy wlasnie wąsik ogarnia fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już spokój z depilacją. Po zabiegu http://www.goodtimedayspa.eu/oferta#n-oferta-depilacja-laserem-vectus jestem uwolniona od tej zmory. Przyznam szczerze, że traciłam nadzieje na skuteczne i trwałe usunięcie owłosienia. Ten laser Vectus jest wprost rewelacyjny, nawet przebarwienia znikły. Naprawdę, jestem już parę tygodni po zabiegu i nic, skóra gładka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłam zestaw do wosku ciepłego, takiego w rolkach i jestem mega zadowolona. Niby jest z tym trochę paprania, zanim wypracowałam technikę też trochę czasu minęło, ale mam spokój przynajmniej na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z depilatora od Panasonica. Mam ten z wymiennymi nakładkami. Jest bardzo wygodny w użyciu no i daj***ardzo fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie laserowa, boli, ale efekt jest trwały i na zawsze mamy spokój z niechcianymi włoskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdziła się epilacja Vectus. Oczywiście to bardzo indywidualna sprawa, więc warto zgłosić się wcześniej na konsultacje. Lekarz rozwieje nasze wątpliwości skutecznie. Miałam szczęście że mi powiodło się z depilacją w Klinice Estivance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która najlepsza to zależy od wielu czynników. Laser - dobry dla brunetek i drogi, wosk - niekoniecznie wszystko "złapie", zależy też jaką część ciała chcemy depilować. Mimo wszystko wygrywa u mnie depilator. I choć już kilka miałam, Braun jest najlepszy. No nóg używam z masującymi nakładkami, do twarzy mam Braun Face i nie wydaję fortuny na kosmetyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka3
Laser wcale tak nie boli jak niektórzy piszą. Nie ma co się bać na zapas. Moim zdaniem warto wypróbować na sobie, w Vici Clinic w Krakowie pierwszy zabieg macie zawsze za pół ceny. Oni mają dobry nowoczesny laser Light Sheer Duet. Spróbujcie, spokój do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kosmetyki firmy ARTE FIORI na bazie naturalnych składników które osłabiają włos ...nie powodują tez efektu wrastania włosków ani zapalenia mieszków włosowych. Pszenica powoduje ze skóra jest niesamowicie miękka. Kosmetyki dostepne na stronie www.ebodystyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macaronka
Jak na odpowiednią długość sie włoski zapuści to wosk wszystko złapie. Jak do tego dołożyć epilfree to po serii zabiegów mamy spokój na lata. Tylko zabiegi przypominające raz na jakiś czas i z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarotkka
Polecam depilacje laserem vectus - to ze bol jest nie do wytrzymania to nieprawda, wiadomo ze sa miejsca w ktorych boli bardziej, np. pachy. Ale depilacja nog jest w porzadku, warto dla efektu i swietego spokoju :) wazne tez zeby kosmetyczka miala dobry laser, ja akurat chodze do warszawskiego Viva-dermu i jest jak najbardziej OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaraAna
Jako blondynka na laser nawet nie mam co liczyć, a raczej na efekty po nim. Za to epilfree spisuje się świetnie, a teraz raz na jakiś czas robię tylko zabiegi przypominające na różnych partiach ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad depilacją to mogę wam polecić miejsce, jedno z nielicznych w Warszawie gdzie można zrobić depilację bezboleśnie. Kiedyś robiłam łydki w innym miejscu i w ogóle tamta depilacja nie umywa się do tej z laserem Mediostar Next Pro. Taki sprzęt jest w Klinice Essence na Hożej i tam depilowałam niedawno bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora0
Ja chodzę na epilfree. Tańsza niż lasery, ale efekt porównywalny, no i mogę się opalać bez obaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QliQ
A co to takiego jest skoro laser a bez lasera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marento
Zaglądnij sobie na stronę http://epilfree.pl tam na pewno znajdziesz szczegóły :) Działa trochę inaczej niż laser, preparat nakłada się po depilacji np. pastą cukrową. I fajne jest nie tylko to, że można się po tym opalać, ale przede wszystkim, że jest polecany dla blondynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem na depilacji laserowej pleców i górnej części rąk ponieważ wyglądałem jak małpka :D i zapłaciłem za to 500 zł za wszystkie zabiegi razem i jestem mega zadowolony bo włosy nie odrastają. Byłem w http://bodycareclinic.pl/ i dostosowali moc lasera do moich włosów tak żeby jak najszybciej się ich pozbyć i udało się w sumie po 6 zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×