Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MALALALALA88

depilacja.. jaka najlepsza?

Polecane posty

Gość malowannka

Wiadomo , że tylko laserem można pozbyć się włosów raz na zawsze. Najlepsze efekty daje laser vectus, byłam w salonie mariposa w Warszawie , robiłam tam bikini i jest super efekt, po wszystkich seriach mam gładką skórę. Jeżeli wybieracie się na laser to sprawdźcie czy maja vectus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja stosuję depilację woskiem w salonie THALGO DAY SPA & SALON w Warszawie i najczęściej stosuje ekskluzywną depilację „LYCON PRECISION WAXING”.  Jestem bardzo zadowolona z tej metody bo depilacja przeprowadzona jest szybko i praktycznie bezboleśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ash.ley

super efekty uzyskałam po depilacje laserowej laserem Chromatica Platinum XL w SC Beauty Clinic w Wawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Ja polecam skorzystać z oferty na zabieg depilacji laserowej u kosmetyczki w  klinice  Maestria  w Szczecinie.  Ja robiłam nogi, bikini i wąsik ...mam święty spokój i już nie muszę martwić się o zbędne i kłopotliwe owłosienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo długo korzystałam z usług kosmetyczki, ale były one dla mnie bardzo bolesne i nieprzyjemne, szczególnie, że mam bardzo wrażliwą skórę, dodatkowo nie wspomnę już o kosztach. Poznałam jednak plastry z woskiem Veet Easy-Gelwax i to było dla mnie idealne rozwiązanie, nie dość, że stosowanie ich jest praktycznie bezbolesne, to mogę to zrobić w domu, kiedy akurat mam chwilę i przy dużo niższych nakładach finansowych, nie wspominając już, że skóra się po nich dobrze czuje, nie ma przebarwień czy też nadwrażliwości, co też jest dla mnie ważne. Polecam szczególnie teraz przed sezonem letnim, efekt utrzymuje się naprawdę długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Domowe sposoby, to przeżytek niestety. Włoski zawsze będą odrastać. Laserowa depilacja, to depilacja trwała i mamy dzięki temu pewność, że włoski nam nie odrosną. Ja wybrałam taką metodę w Instytucie Piękna Bielenda. Teraz nie muszę się już o nic martwić, mam piękne gładkie nogi i pachy. Cena całkiem przyzwoita i to mnie przekonało. ZAbieg praktycznie bezbolesny jeśli osoba jest doświadczona i wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Ja  jestem zwolenniczką depilacji woskiem i taką depilację przeprowadzam w gabinecie http://dayspasalon.pl/cennik w Warszawie.  Bardzo lubię tam chodzić bo Pani szybko robi depilację, która  praktycznie nie boli. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusia

Wosk to ja sobie w domu zrobię, w sumie plastry z woskiem na zimno veet, bo wygodniejsze w użyciu. I nie potrzebuję do tego salonu. Szybko, prawie bezboleśnie i prawie 4 tygodnie spkoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Najbardziej skuteczną metodą jest depilacja laserowa - zdecydowanie.  Sam zabieg nie boli - ja nie odczuwam go praktycznie wcale, niektóre moje znajome opisują go jako... odczuwalny:).  W Estetica W Krakowie stosują miejscowe chłodzenie - chłodny nawiew wykonywany w trakcie depilacji. Przeważnie kilku zabiegach  ma się problem z głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon

Ja chodze na depilację do salonu Monic na Warszawskiej Sadybie i korzystam z usług depilacji elektrolizą.  Jak do tej pory ten zabieg najbardziej jest skuteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Spoko laser do depilacji i ceny ma salon Laser Delux w Krakowie. Zaczełam u nich depilację nóg i jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Przy hojnym owłosieniu jedynym słusznym wyborem jest chyba tylko depilacja laserowa. Polecam ten zabieg, jest bezbolesny i bardzo bezpieczny. Ważne, żeby był wykonany w profesjonalnym salonie przez fachowca z krwi i kości, w przeciwnym wypadku można zrobić sobie krzywdę, albo nie będziesz zadowolona z rezultatów. Ja od kilku lat jestem stałą klientką salonu dermatologicznego LaserBeauty. Polecam ich usługi, na pewno będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też depilacja laserem to wybawienie 😉 Fajnie jest nie golić nóg niemal każdego dnia . Ja z kolei jestem mega zadowolona z salonu  w Warszawie www depicare.pl  Spieszcie się z decyzją bo to najlepsza pora na depilację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś słyszałam o laserze vectus. koleżanka polecała ale sama tego nie robiłam, więc nie powiem czy warto czy nah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy hojnym owłosieniu jedynym wybawieniem jest depilacja laserowa. Sama ze względu na problemy hormonalne zmagam się z tym problemem. Maszynka nie dawała rady. Po wosku włoski co prawda się przerzedziły  ale zaczęły wrastać. Miałam depilację Light Sheer efekt był widoczny natomiast zabieg był odczuwalny, momentami nawet bolesny - a to były tylko nogi. Przy szukaniu ofert w internecie znalazłam klinikę w Warszawie reklamującą bezbolesną depilację laserową. Spróbowałam na wąsiku - nie bolało a efekt po jednym zabiegu był jak dla mnie extra. Jestem po 2 zabiegach na wąsik, pachy i bikini. Brak podrażnień, mniejsza ilość włosków,zabieg bezbolesny i szybki .  Więcej info na priv 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam depilacje na vectusie i jestem meeega zadowolona. Już zapomniałam co to jest codzienna depilacja, podrażniania i kłujace odrastajace włoski. Koszmar! W Krakowie robiłam zabiegi w vesunie, mają tam takie super urządzenie chłodzace i zabieg jest do wytrzymania. Pierwszy zabieg był troche krepujacy bo robiłam bikini ale pani Eliza szybko rozladowala atmosfere i pózniej juz było z górki. Jestem już po całej serii i na jesień zaczne pachy i nogi bo zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja  wiele lat temu robiłam depilacje laserową i po 7 albo już 8 latach mało co włosów poodrastało więc mogę polecić a miałam mocne grube twarde włosy. .Robiłam w www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam, zarówno pachy jak i nogi, teraz myślę nad bikini jeszcze bo to jednak jest wygodna... ja jestem ogromnie zadowolona z tych zabiegów. Bezboleśnie i na stałe a nie jakieś tam maszynki co 2-3 dni i męczenie się. Ja robiłam akurat w Warszawie w https://www.depicare.pl/ mają najnowocześniejszy laser vectus, daje on najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×