Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość qer qe r

PEDICURE!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość klarka

Zapytajcie popytajcie w swoich salonach kosmetycznych o zabieg calluspeeling firmy Mavex, jest świetny zabieg podczas którego zostaje usunięty cały twardy naskórek, potem stopy sa porządnie nawilżone i na prawdę bardzo gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co do wcześniej tutaj wspomnianego pedicuru leczniczego to dobrą placówką, która się tym zajmuje jest www.podologgliwice.pl w Gliwicach. Jeżeli chcecie dać swoim stopom wytchnienie to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Świetną usługę pedicure leczniczego znajdziecie w gabinecie Karoliny Jędryczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renitka

A ja od jakiegoś czasu robię sobie pedicure sama w domu - to nie tylko oszczędność czasu, ale też pieniędzy:) Najpierw moczę stopy, później tarka, raz w tygodniu od jakiegoś czasu nakładam też maskę na stopy z Scholla, taką w formie skarpetek, z olejkiem kokosowym albo z olejkiem makadamia, obie są świetne. Moje stopy naprawdę odżyły, są bardzo przyjemne w dotyku, pięty są gładkie (w końcu nie zaciągam co chwilę rajstop) 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też polegam na sobie jeśli chodzi o pedicure. Ale gorzej samemu odżywić i nawilżyć stopy, tak żeby efekt był szybki i na prawde widoczny. Polegam na skarpetkach Scholl z nawilżającym olejkiem macadamia.Efekty widac już po 20 min. bo tyle je się trzyma na stopach :) Mam stopowe spa w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

A możesz coś więcej powiedzieć o tych skarpetkach. jaki mają skład ? jak w ogóle się je używa można w tym chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarpetki maja bardzo bogaty skład Olej makadamia, mocznik,  witamina E, kwas mlekowy, wyciąg z aloesu. No ja w nich chodze po domu zakładam kapcie na nie i nie mam problemu. Bardzo łatwo się je zakłada, nie ma problemu z tłustymi stopami a efekt naprawde super. Sa jeszcze z nawilżającym olejkiem kokosowym. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla

No dobrze, przekonałyście mnie do wypróbowania. 🙂 Jaka cena? Gdzie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas warto zrobić sobie rozpieszczajacy zabieg pedicure w domu. Polecam tutaj:

użycie aromatycznych olejków suszonych owoców lub kwiatów

wykonanie relaksującego masażu stóp

nałożenie odżywczej maski na stopy.

Jednak zabiegi polegające na usuwaniu zrogowaciałej skóry czy malowaniu paznokci hybrydą o wiele lepiej wykonywać w gabinecie kosmetycznym bo będzie to wykonane o wiele dokładniej.

Raz na jakiś czas lubię sobie coś takiego zafundować:

https://tubagliwic.pl/aktualnosci/czytaj/5807-pedicure-–-zadbaj-o-swoje-stopy-przed-latem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berwa

Ja po pierwszym użyciu maski Scholla (akurat wersji z olejem kokosowym) naprawdę widziałam różnicę, 20 minut a taka zmiana. Jeśli chodzi o to, gdzie ją kupić, to ja akurat kupiłam w aptece niedaleko domu, więc nie pomogę.  Ale pytaj w aptekach, drogeriach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka

Te skarpetki z Sholla to takie super rozwiązanie, zakładam na 20 minut- mam czas dla siebie, a stopy "robią" się same ;D nawilżenie jest rewelacyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panammka

Dla mnie skarpetki nie dają takiego efektu jak zabieg calluspeeling marki mavex, zabieg krótki a efekt mega!!! Stopy głdkie, zero twardego naskórka i efekt jest na bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz napiszę że skarpetki Scholl to dla mnie strzał w dziesiątke . Zabieram na wakacje. Plaża ja i skarpetki. Salon spa pod gołym niebem. Uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grotta1

Mam bardzo gładkie pięty po zabiegu calluspeeling firmy mavex, na prawdę warto zrobić sobie taki zabieg. Cała zrogowaciała skóra jest usunięta, stopy gładziutkie, miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumilas

Nie znam, u mnie fajnie sprawdza się pilnik elektroniczny, a potem maska z scholla z makadamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nasze stopy są dostatecznie daleko od naszych oczu i dają się łatwo zamaskować (skarpety, rajstopy, obuwie), zatem można długo o nich nie myśleć . Ale tak jak pielęgnujemy i dbamy o całe nasze ciało, balsamujemy się, peelingujemy, tak samo powinniśmy dbać o stopy. I to o każdej porze roku. Sama lubię raz na jakiś czas wybrac się na pedicure oraz zadbać o stópki;

https://depilacjalaserem.info.pl/nie-tylko-depilacja-ale-rowniez-pedicure-jest-na-topie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietlana

Na prawdę dziewczyny ten zabieg calluspeeling mavex jest mega!!! Wybrałam się po lecie bo stopy suche a piety okropne i po jednym zabiegu nóżki jak u bobaska 🙂 Gładkie i mięciutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze stopy przez całe życie są szczególnie narażone na urazy i podrażnienia, ponieważ to na nich opieramy największy ciężar – nasze ciało.
Ludzka stopa to jedna z najciężej pracujących, a równocześnie najgorzej traktowanych części ciała. Obliczono, że przeciętny człowiek w czasie swojego życia może pokonać dystans o długości równej czterokrotnemu obwodowi Ziemi. To dopiero wysiłek. Dlatego dobrze jest chodzic na pedicure o każdej porze roku:
https://bonjour-gliwice.pl/pedicure/

Chodzę regularnie do tej kliniki w Gliwicach. Jeśli ktos jest z okolicy polecam bo zabiegi wykonywane ze starannością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimenkowa

Zróbcie sobie zabieg calluspeeling  To najlepsze co może być dla stóp jeśli macie twardy naskórek, z którym sobie same nie radzicie.  Efekt mega, stopy gładkie i mięciutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw skończ ze ścieraniem naskórka, bo on i tak odrośnie. Lepsze są skarpetki złuszczające dostępne w każdej aptece i drogerii. Jak już naskórek zejdzie to proponowałabym spróbować galaretki aloesowej. Nie wiem czy słyszałaś o niej. A jeśli nie galaretka, to po złuszczeniu stóp tylko nawilżać je bez ścierania, bo właśnie tymi tarkami robimy sobie krzywde

No i jesli jest problem z brzydkimi paznokciami, polecam tę stronę:

https://boskiestopy.pl/brzydkie-paznokcie-u-stop/

Na stronie jest kila porad co na nie robic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×