Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
amad

tabletki poronne

Polecane posty

czy istnieje możliwość, że po zażyciu tabletek poronnych i po jedno dniowym krwawieniu być nadal w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
zalezy ile czasu bylas w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja , (ale to mało istotne) prawdopodobnie 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
mysle ze to wczesna ciaza i tabletka powinna zadzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze lekarz chce ją naciągnąć na zabieg za 3 tysie, wmawiająć ze pomimo tabletki nadal jest w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jutro tam idzie, to biedna dziewczyna z małej wioski, może lekarz myśli że złapał naiwna i chce to wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
biedna dziewczyna?? biedne jest to malenkie dzieciatko a nie jego matla ktora wiedziala jak dupy dawac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
niech teraz trzesie portkami za swoj czyn!!!!! jak tak mozna,pieprzone smarkule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna w sensie uboga 3 tysiące to dla niej nieosiągalna kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
trzeba myslec co sie robi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej nie bronie, wiem ze zrobila zle, ale ne chce zeby ją ktos wykorzystał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczyścić nawet po obfitym krwawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
lekarz widać miał sumienie!! i ciekawe skąd miała taką kase - żal mi dzieciątka ale ona dupy mogła niedawać i być odpowiedzialna - niech ma teraz w sobie martwą ciąże żeby wydłubywali ją z niej i niech się wszyscy w tej zapyziałej wiosce o tym dowiedzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie kupi te tabletki poronne??? i ile kosztuja??? błagam pomozcie a beda one działac 3 tygodnie po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_welina

Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne

Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%)

Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%)

Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii)

Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%)

WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474

Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą (najpierw otwierasz-sprawdzasz co zawiera przesyłka i dopiero płacisz) Wszystkie leki są w oryginalnych blistrach z datami ważności.

Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim

GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu

Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udzielam także wsparcia w trakcie kuracji - Masz pytania dzwoń lub napisz

 

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woman world online

Pod numerem telefonu 732100311 można skontaktowac się z organizacja Woman World Online- odpisują na bieżąco na wszystkie smsy i ja zamówiłam zestaw z ich strony www.tabletki-poronne.pl przyszły oryginalne po 3 dniach roboczych i dodatkowo miałam kontakt z nimi podczas całego zabiegu. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam ten kontakt 533141847 babka najpierw pisała sms a jak odebrałam paczke ustalila harmonogram. wszystko sie powiodlo a dzwonila i tak do ostatniej kropli , pyta o szczególy widac ze zalezy jej na pacjencie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 00:24, amad napisał:

czy istnieje możliwość, że po zażyciu tabletek poronnych i po jedno dniowym krwawieniu być nadal w ciąży?

Ja jestem już po i pozostawiam Wam numer do osoby która mi w tym pomogła . 514563846 Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam numer 514-482-839. Jak ktoś mi pisze ze za piguły chce 300-400 zł to wiadomo ze coś nie gra . Samo załatwienie ich liczy się z ryzykiem . Polecam babka może i nie tania ale skuteczna a o to chyba chodzi . Byłam w 7 tyg i się udało. Bardzo mnie ucieszył fakt ze była ze mną w kontakcie o takim jakim myślałam . Czułam się bezpieczna . Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 00:25, Gość willa napisał:

zalezy ile czasu bylas w ciazy

514 482 839 POMOGŁY  . Szybka wysyłka kontakt ok. bardzo dziękuje za pomoc i troskę . Zostawiam numer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 00:24, amad napisał:

czy istnieje możliwość, że po zażyciu tabletek poronnych i po jedno dniowym krwawieniu być nadal w ciąży?

Serdecznie dziękuje za pomoc . 514-482-839 . Pomogła mi w bardzo ciężkiej sytuacji bez wyjścia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde  polecam numer 576-094-074 , to był mój trzeci zakup i w końcu przyszedł w oryginalnych blistrach. Ja jestem juz po i potwierdzonej czystej macicy przez lekarza . Pani sama kazala sie udac na sprawdzenie mowiac ze mam mowic ze mam nieregularne miesiaczki ale ta byla nieco inna bo bardziej bolesna. Lekarz stwierdził ze nic nie widzi. Dziekuje tej Pani za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×