Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narcyzza

i gdzie tu jest sprawiedliwość?

Polecane posty

Gość narcyzza

dzisiaj przychodzi do mnie mama i mówi żebym napisała małemu( w 5 klasie jest) notatke bo jutro będą spawdzać i ja mówi że niech se sam pisze i że za mnie nikt lekcji nie odrabiał a ona do mnie żebym pisała i to takim głosem rozkazujących no ale znalazłam mój stary zeszyt i znalazłam nawet ten temat i mówie że jak chce to niech sobie skorzysta a ona do mnie masz pisać i już no i ja się pytam gdzie tu jest sprawiedliwość a i tak odrabiam mu lekcje z angielskiego a póżniej mnie jeszcze ponawyzywają od leni i nierobów mam już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna masz mame fajnego bedziesz miala brata xD powiedz mamie ze musi sam nauczyc sie myslec i byc kreatywnym bo w przyszlosci bedzie mial problemy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka z krwi i kości
:O Nie popieram twoich rodziców... Tak się robi krzywdę dzieciom, na twoim miejscu bym kategorycznie odmówiła. Pomóc można, ale nie można robić czegoś za kogoś, to jest krzywda, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyzza
a mało ja razy to mówiłam. no i tłumacze im że jak pójdzie do jakiejsś szkoły wyżej to na lekcji sami będą robić notatki ale ich to gówno obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×