Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxkasiaxxx666

Poszukuję poniższych ciuszków. Proszę o pomoc

Polecane posty

chodzilo mi o to, ze sie w lumpeksach nie ubieram. mnie naprawde nie interesuje, czy komussie takie ubrania podobaja czy nie. jestem sklonna zaplacic nawet 50zl, za kazda z tych rzeczy. dzieki temu odzyskalam juz te spodenki. a mi zal tych co nie maja co robic, pomoc nie moga, a madrosci swoje wpychaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkrąglutkaNS
A Ty nie szukasz Tych ciuchów od przeszło kilki lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzałaś w sklepach internetowych? Może moda.pl, mają dużo produktów rożnych i dość dobre ceny. Poza tym to duża oszczędność czasu. Trzeba poszukać, bo tak od strzału ciężko sobie przypomnieć, gdzie się takie rzeczy widziało. Szczególnie że nie podajesz wymagań tylko konkretne firmy i modele. Ja często coś coś co sobie wypatrzyłam, znajdowałam właśnie w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam skórzanych spodni
lub skóropodobnych w stylu jeans! najlepiejnie za drogich (skóra musi kosztowac ale bez przesady) i raczej nOWYCH ze sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuu // co
za szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spójrz na swój topik od
początku-i poradź się specjalisty dla własnego dobra-żal mi ciebie,naprawdę uważasz,że ta twoja akcja tutaj jest najzupełniej normalna?czy ukrywasz jakieś dewiacje?w każdym przypadku -lekarz,oni czasem pomagają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolmopss
Oj czepiacie się. Dziewczyna sobie uroiła, ze koniecznie musi miec te konkretne ubrania. Dla mnie też to zwykłe szmaty, w dodatku niezbyt ładne. Ale jakbym je na przykład miała na stanie, to bym jej wysłała i sie cieszyła, że ktoś ma z tego radość, a ja nie muszę wyrzucac do kontenera. Osobiscie jakbym poszukiwała takich ubrań, to zadolowiłabym się w zupełnosci czymś, co jest podobne, ale kobita przecież nikomu krzywdy nie czyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, ale podobne to nie znaczy zupelnie inne, jak juz sie zdarzalo. moga byc podobne, ale zeby byly podobne, chociaz najfajniej jakby byly identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa.pl
Znajdziesz tam wszystkie te rzeczy. Za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety na szafie nie udalo mi sie nic znalezc z pomoca wyszukiwarki, bo ciuchow jest za duzo, a wyszukiwarka nie jest za dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ktoś powiedział
14:35 [zgłoś do usunięcia] rolmopss Oj czepiacie się. Dziewczyna sobie uroiła, ze koniecznie musi miec te konkretne ubrania. "Uroiła sobie" - jak się ma urojenia, to trzeba się leczyć! Ciesz się,że ci przynajmniej topic podbiłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×