Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WeronikaPostanawiaNieUmierać

MAM PROBLEM JAKIŚ Z GŁOWĄ CHYBA - PORADŹCIE COŚ

Polecane posty

Całkiem niedawno założyłam na kafe temat o tym że mam chłopaka a śnię o innym treść brzmiała następująco: \"Jakiś czas temu byłam mocno zakochana w nieznajomym, nazwijmy go X. Trwało to przez rok może dwa. Rok temu zaczęłam spotykać się z innym chłopakiem (Y) o tamtym zapominając. Teraz dalej spotykam się z Y... całkiem nieźle nam się wszystko układało całkiem o X zapomniałam. Aż tu nagle, ni z tąd ni z owąd znów przyśnił mi się X! Ja wiem że nad snami sie nie panuje, i że nie odpowiada sie za swoją głowę podczas snu. Było to z 3 tygodnie temu i znów wszystko wróciło! Znów mimo że mam nowego chłopaka nie potrafię o tym X przestać myśleć. Przez jeden głupi sen! No czy ja jestem nienormalna?\" Ale mój problem kumuluje! Ja wiem że to głupie, ale ilekroć zasnę śni mi się X! Za każdym razem! Czy to w nocy czy drzemka popołudniowa. Wystarczy że zamknę oczy na chwilę i mam go w głowie jak na zawołanie. Budzę się umęczona i nieszczęśliwa, a jednak chce spac dalej żeby zobaczyć jak skończy się ta nasza historia. Pomóżcie mi! Czy ja wariuję!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly_romek
wygląda na to że nadal kochasz X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
Sama się nakręcasz myśląc o tamtym. Jeden sen i już się nakręcasz. Wystarczy, że myślisz o tym i stąd te sny. PS: Nie chciałbym być z taką jak ty. Swojego faceta nie kochasz, nie wiem po co z nim jesteś skoro myślisz o kimś innym. Ciekawe jak ty byś się czuła, gdyby on kiedyś też byłby z tobą tylko z wygody - bo jak to można nazwać, ewentualnie z braku laku z nim jesteś. Zero uczuć. Zero przywiązania emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to takie błędne koło poprostu? Śni mi się więc o nim myślę, a skoro o nim myślę to mi się śni!? Mój chłopak nigdy mi się nie śnił :O Ale jestem głupia! W końcu coś się układa więc pewnie zaraz to spieprzę przez tak absurdalną i nierealną rzecz jak sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly_romek
a widujesz się czasem z tym X?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uauauauaua
a jaka literka jestes w tej opowiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly_romek
Jeśli go nie kochasz to za jakiś czas może ci minie. A tyumczasem gdy zaczynasz o nim myśleć staraj się przypominać sobie o tym co w nim nie lubiłaś i dlaczego nie chciałaś z nim dłużej być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×