Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naila

Pies chihuahua ! Opinie. Kto ma takiego psa?

Polecane posty

Witam , zastanawiam się nad kupnem pieska chihuahua, czy ktos może cos wiecej powiedzieć o tych pieskach? Czy są szczekliwe? Mam dorosłego kota, myślicie, że zaakceptował by takiego pieska? I jeszcze jedno, czy jest to piesek odpowiedni dla alergików? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to maleństwo nie jest dla alegrików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia pelna geba
york albo pomeranian dla alergika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia pelna geba
sorry nie pomeranian tylko maltanczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
chihuahua to nie pies to jakiś obrzydliwy szczuroszczet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedzi :) Myślałam o maltańczyku ale wydaje mi sie,że skoro ma długą sierść to jeszcze bardziej uczula. A yorki niestety mi sie nie podobaja :( A co macie na myśli mówiąc ze nie dla alergików? Jakoś szczególnie uczula czy jak? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum o psach
zapytaj specjalistów na forum o psach www.dogomania.pl u psów najbardziej uczula naskórek i wydzielina gruczołów okołoodbytowych, więc rodzaj włosa nie ma większego znaczenia, nawet łysy grzywacz chiński może uczulić i niestety tak jest , że im mniejsza rasa tym bardziej szczekliwa chihuahua są też podatne na zwichnięcie rzepki kolanowej, głuchotę i wypadanie oka, są bardzo wrażliwe na temperaturę radzę poszukać dobrej hodowli i kupić pieska z udokumentowanym pochodzeniem i po przeglądzie weterynaryjnym kupując z pseudohodowli narażasz się na kupno psiaka z wadami, których leczenie może przekroczyć twoje możliwości finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNika
Kupiłam chiuahua około 9 miesięcy temu .Piesek miał 6 miesięcy i odrazu się w nim zakochałam. Na początku chciał zdominować dom i mojego męża, (ale on obejrzał trenera psów i zastosował się do jego poleceń) .Dziś mąż również go uwielbia. Są to pieski z charakterem bardzo mądre.Mnie zachęciła do wzięcia tej rasy książka,, Czysta radość "Danielle Steel polecam jak ktoś chce wziąść psa jakiego kolwiek .Piszę to na forum bo nigdy nie miałam psa w domu i rasa chihuahua jest warta polecenia.Piesek szybko nauczył się załatwiać (uczyłam go bez maty , gdy coś zrobił stanowczo mówiłam głośno ,że nie wolno i walilam w coś głośnego .Początkowo wychodziłam z nim co 2 godziny ).Nauczył się po ok miesiącu, teraz całą noc nic nie zrobi od 21.30 do 7.00 może nawet dużej ).Bardzo sucha komendy i jest super .Pozdrawiam wszystkich miłośników tej rasy mam nadzieję, że komuś to się przyda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam po stracie pieska jestem zadowolona jest taki kochany szybko się uczy ja zawsze miałam duże psy ale po stracie mojego pieska mój mąż kupił mi chihuahua samca białego długo włosy szybki się uczył co było super że miał swoję miejsce zrobić pisiu to piszczał a był malutki jest słodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia

Ja również od poł roku mam chihuahua  , ma dwa lata , zakupu dokonałam pod wpływem emocji , w domu mam też 6 letnią kotkę, strasznie bałam się reakcji zwierząt i mojej rodziny bo sama sobie zadecydowałam o kupnie pieska. Wszystko potoczyło się cudownie pies pokochał kota i wszystkich domowników. zawsze marzyłam o takim słodziaku, nie słucha się nikogo, szczeka głośno , wymaga uwagi. Dzieci mam już dorosłe więc to nasze dziecko , śpi z nami w sypialni oczywiście na swoim posłaniu, chyba , że mąż wstanie to od razu ląduje ze mną w łóżku , jest cudny  i bardzo kochany. Polecam tę rasę osobom samotnym , te psy kochają całym sercem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×