Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda88888

rocznik 88, jesteście?

Polecane posty

Gość młoda88888

Witam , zapraszam wszystkie przyszłe PANNY MŁODE urodzone w 1988roku , to topick dla nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytalam z tymi pannami mlodymi :o a idzta mi ze slubami 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoneczka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoneczka
a panny młode łeee to odpadam dopiero 2,6 roku w zwiazku bye ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
zaraz nas tu jakieś dojrzałe zbruzgają ,że zamłode jesteśmy , tak jak to robiły w topicku panny młode 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno... :) Może i młode jesteśmy ale same decydujemy co jest dla Nas dobre :) czy nie tak? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wcale nie uwazam ze jestem za mloda :) prawie 5 lat jestesmy razem, jesni nie ten to zaden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 2 dni temu minęło 6 lat razem :) :) :) I też wcale nie uważam, że jestem za młoda na ślub :) Fakt lat nie mam dużo ;) ale jak dla mnie wystarczająco na podejmowanie takiej decyzji :) Wiem co jest dla mnie dobre :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to nie doczytałam ale zapomniałam :P przepraszam :) To masz jeszcze rok czasu :) A przygotowania już sie zaczeły ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywiscie :P sala jest, kosciol juz po czesci, fotograf, zespol :) pracujemy nad kamerzysta :P a skad jestes abccda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
No wkońcu trzeba być dojrzałym , by podjąć tak poważną decyzję, jaką jest zamążpójście:)Ja wychodzę za mąż 03.10.2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to wy juz w tym roku, zazdroszcze :P a jaka jest miedzy wami a waszymi mezczyznami roznica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z okolic Katowic ;) No to fajnie, że przygotowania już w toku :) :) :) A mieszkacie już razem czy dopiero po ślubie :) Młoda to widzę, że ty tez w tym roku ? U Ciebie jak idą przygotowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronkę juz zaraz odwiedzę :) U mnie różnica 4 lata :) Przyszły mąż ( jak to brzmi :D ) Ma 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie roznica 3 lat, dlatego czekamy az chociaz jedno z nas skonczy studia i zacznie na stale pracowac, bo oboje jestesmy studentami dziennymi (ale juz za pare mies moj Grzes sie broni) :) a na razie nie mieszkamy razem, nie mamy za co za bardzo ;) ale przed slubem planujemy jeszcze przeprowadzke :) a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to tez jestem z okolic Katowic :) w sumie to nawet z katowic :P tylko z dzielnicy... a Ty skad dokladnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
u mnie różnica wieku jest 5 lat;)Jestem z świętokrzyskiego , a mój przyszły mąż- no brzmi nieżle;D z Jaworzna w woj. śląskim:)Dzieli nas 120 km;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
A mu też jeszcze mnie mieszkamy razem , choć ja studiuję zaocznie na Sląsku , więc pomieszkuję w jego mieszkaniu;)A i super stronka, właśnie przeglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas to było tak, że mieszkaliśmy razem, później się rozstaliśmy ;) Ale wróciliśmy do siebie i w sumie już od roku mieszkamy ciągle razem z tym, że narzeczony jest za granicą :( a ja tu sama :( chociaż przyzwyczaiłam się już do tego :) Teraz tylko czekam, aż przyjedzie bo ślub sie zbliża a jego jeszcze nie ma buuu :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie to z Dąbrowy :) Przyznam, że stronka super :) właśnie czytam wszystko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
No my też jesteśmy po rożnych przjściach , 3 lata bycia ze sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
Wybaczcie ale ile trzeba mieć lat, żeby zakładać taką stronę? http://aniagrzes.ichslub.pl/ Chyba 13 maksymalnie ;-). Sama mam 22 lata, ale ta strona mnie zaskoczyła. Po co ktos robi zdjecie pierścionka z certyfikatem YES ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercyngetoryks
Dalera tu jest odpowiedz: cytat "pojechalam do Grzesia na obiad i odpoczac a tam czekala mnie niespodzianka, moj kochany Grzesiu i sliczny pierscionek z brylancikiem" To o ten brylancik z yesa tu chodziło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×