Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda88888

rocznik 88, jesteście?

Polecane posty

hm... nie wszystkim sie musi podobac :> jednym sie podoba, drugim nie, wszytkim nie dogodzisz :P a zdjecie z certyfikatem po prostu mi sie podoba, to dalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy robi to co uważa za słuszne :P Dla jednych taka stronka znaczy bardzo dużo dla innych nic... :P Ale chyba nie jesteśmy tutaj od oceniania takich rzeczy :) Nie podoba się zachowaj to dla siebie :) Mnie sie bardzo podoba i fajnie poczytać o ludziach jak się poznali itp :) tym bardziej fajnie się czyta jak pisze się z daną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmnems
nie takie rzeczy ludzie robią, pełno jest filmów na youtube, pary tam mają po 30 lar i robiąć dla tej drugiej połówki filmik pokazują, że ją kochają, takie stronki też powstają, więc wszystkon jest rzeczą gustu a nie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
właśnie;)Każdy decyduje sam o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz jedni sobie dodaja tysiac piecet zdjec na fotki, randki, n-k i inne takie, a inni wola na portale slubne (skoro moga) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walencjusz
Anuszka88 królowa kiczu. W karecie ;-). Nie zapomnij zabrać certyfikatu na ślub, może się przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abccda a Dabrowa to niedaleko :) nie znam stamtad za duzo osob, teraz chodze na uczelnie z dwoma chlopakami z Dabrowy :) fajni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :) Śmieszy mnie takie coś :P Nie rozumie... zazdrościsz, że dziewczyna dostała śliczny pierścionek z brylantem czy jak? Pierścionek jest piękny do tego od ukochanej osoby więc jest się czym chwalić ;) Z zresztą szkoda moich słów na Ciebie ;) Także pozdrawiam i żegnam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
Jaworzno(choć tam mieszka mój facet, od pażdziernika także ja;)) ,Dąbrowa , Katowice , czyż to nie fajny zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodora88
Ta stronka mnie rzuciła na kolana. Pamiętnik trzynastolatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercyngetoryks
Nie rozumie ???? Do szkoły, nauczyć sie poprawnie pisać NIE ROZUMIEM. zapamiętaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) A ja jutro właśnie wybieram się do Katowic w poszukiwaniu sukienki :) Bo teraz mam tylko ślub cywilny i przyjęcie, a w przyszłym roku na święta kościelny :) Mam nadzieję, że znajdę coś w Katowicach bo u mnie to jest tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
możesz spdać , skoro Cię to forum nie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest idealny ;] zdarza się, że literka umknie :P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do abccda
faktycznie, najpierw naucz się pisać. Najlepiej przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
Wercyngetoryks to było do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda no właśnie straszny zbieg okoliczności :) Wszystkie mieszkamy nie daleko siebie i jakie spotkanie na Kafeterii :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercyngetoryks
Dotyczy. Jestem ten sam rocznik i zastanawiam się jak różnie przebiega dojrzewanie u niektórych, w bardzo róznym tempie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ale sie zrobila gadka szmatka... ja tam jestem zadowolona ze na Kafe mozna "spotkac" fajne zyczliwe osoby chetne sie podzielic szczesciem z innymi :) reszta po mnie splywa... no to uciekam, przeciez 13letnie dziewczynki powinny juz spac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
No dojrzewanie przebiega różnie, ale stronka w żaden sposób moim zdaniem nie ukazuję stadium rozwoju człowieka , może jedynie ukazywać jego charakter- w tym przypadku romantyczną duszę i uczucie , jakim para się darzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania :P Teraz nie ma sensu tu pisać bo wrednych nie mało :P ale zajrzę to czasem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
olej opinie takich osób jak ten na w...;)Też jestem zadowolona ,ze można sobie pogadać z osobami w podobnej sytuacji jak moja , jak nasza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie najlepiej olać :) W końcu takie istoty dadzą sobie spokój ;) Młoda a jak u Ciebie przygotowania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
no to tak: sala już jest dawno , zespól też , fotograf+kamerzysta tez dawno,suknia się szyje, termin i godz . ślubu ustalona z księdzem , kurs małżeński odbyty;)Chyba tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie wszystko już gotowe :) :) :) Pewnie doczekać się już nie możesz :P Teraz to chyba do wyczekiwanie będzie najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
no jeszcze nie wszystko , nie mamy obrączek, zaproszeń , młody nie ma garnituru. Chciałabym ,żeby już było po, albo przynajmniej w trakcie;)Bo samym ślubem i weselem też się troszkę denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie chcecie obrączki ? :) Ja właśnie jutro lub pojutrze odbieram :) U mnie największy problem jest ze strojami... :( Ja nie mam jeszcze sukienki :( więc i nie ma garnitury bo nie wiadomo jaka będzie moja sukienka, a garnitur trzeba dobrać pod kolor mojej sukienki :( Tzn mamy garnitur czarny ale nie chce, żeby był czarny :) Wiadome, że się denerwujesz :) jak by na to nie patrzeć jest to stresująca sytuacja :D Ale wszystko na pewno będzie dobrze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
Obrączki ...hmmm...rózne nam się podobją , mi np złoto białe łączone z żółtym, strsuje mnie ceremonia w kościele, pierwszy taniec, no i w sumie moje kontakty z teściową- ale to już nie dotyczy ślubu , tylko życia po ślubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×