Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimka9191

Niania - w jakim wieku ?

Polecane posty

Gość anonimka9191

Cześć, mam pytanie - od jakiego wieku przyjmujecie opiekunki do dzieci ? Czy 18 lat to aż, czy tylko ? I jeśli powierzacie swoje maluchy takim osobom, to w jakim wieku macie dzieci ? Tzn. chodzi mi głównie o to, czy uważacie, że 18 lat to już odpowiedni wiek i jakie dziecko jesteście skłonne dać tak młodej opiekunce pod opiekę? Przepraszam za ten chaos, ale łatwiej nie umiałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz sobie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka00
A dlaczego nie ? Ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego ? Przecież można mieć 16 lat i być bardzo odpowiedzialnym; niestety można mieć 30 lat i nie mieć zielonego pojęcia o wychowywaniu dzieci i opiekowaniu się nimi... Macie jakieś złe doświadczenia z młodymi opiekunkami, że tak zareagowałyście ? I jeszcze jedno, przecież mając 2 i więcej dzieci często tak jest, że jedno ma ok. 4 lat, a to drugie powiedzmy 15-16 i bez żadnego problemu zostawia się to młodsze pod opieką starszego, więc chyba osoba, która ma 18 lat i po rozmowie z matką/rodzicami tego dziecka wypadnie wiarygodnie i odpowiedzialnie, może być również dobrą opiekunką... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×