Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielon

Bodymax Sport na wzmocnienie kondycji?

Polecane posty

Gość kielon

Może ktoś się orientuje gdzie jak najtaniej można kupić ten suplement diety? Może w jakiejś aptece można go dostać w promocji? Będę wdzięczny za każde info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inqa
moj chlopak szukal w internecie, ale z dostawa wychodzilo nawet wiecej niz w aptece gdzie znalazlam ja. u mnie bylo za 29.99 (w-wa). pomysl moze nad duzym pudelkiem. jak bede nastepne pudelko mu kupowac to wezme wieksze, bo to z glowy na dluzej, a brac trzeba przeciez regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałem kiedyś inne tabletki z żeń szeniem hehe ale ogólnie dawka w Bodymax Sport jest spora i na bank pobudzi. I kup duże opakowanie taniej Ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green boy
dokładnie, mnie też Bodymax sport postawił na nogi. Nawet po pracy mam siłę iść na boisko i pograć z kumplami w kosza. Duże opakowanie bardziej się opłaca, ale to zależy ile ktoś chce brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrana
e tam, juz od razu jakies witaminki skondensowane dzialaja. Bujda na resorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maycka
W takie 'od razu' cuda ja tez nie wierze . Z dobrymi suplementami, ktore nie dzialaja na zasadzie sztucznego kopa trzeba najpierw organizm nasycic skladnikami . I dopiero wtedy z czasem witaminy zaczynaja dzialac cuda :) . Slyszalam w klubie, ze nawet dziewczyny moga ten Bodymax brac przy duzym wysilku, ale dwa tygodnie przecietnie na rozruszanie. Moze na jakichs szczesciarzy dziala szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiMABI
NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yol-K
nie zauwazylam jakie koszty dostawy sa w tej aptece inetowej jakak, ale pewnie suma sumarum wyjdzie mi na jedno z zakupami \"w realu\". rzuce okiem w domu, bo w pracy moga mi podgladac internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami ami
idealny suplement na wzmocnienie kondycji. Ma i witaminy i minerały, wapń, żeń szeń. Wszystko co jest potrzebne do utrzymania dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inqa
@kielon moj chlopak kiedys robil sobie porownanie i nie wyszlo mu zeby to byla szczegolna okazja szukac gdzies w netowej aptece - moze sa jakies nowe promocje, ale ja mu kupuje w "normalnej" aptece. taniej wychodzi duze pudelko, wiec jak regularnie juz bierzesz na dluzsza mete wyjdzie oszczednie - proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veniwid
najpierw polecam poczytanie przeciwwskazań na przykład pod względem zawartej w tabletkach dawki jodu czy żeń szenia, ale jeśli nie ma przeszkód to jest to kompletny suplement i zalecam nie łączyć z innymi witaminkami, nie ma co przesadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbbek
Ja łykam od miesiąca Bodymaxa Sport i efektów ubocznych nie ma więc wydaje mi się, że tabletki są godne polecenia, zwłaszcza że są bogate w witaminy i minerały. Jak ktoś sporo ćwiczy to warto spróbować i się wspomóc czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drom
Moim zdaniem Bodymaxa sport powinni brać ludzie aktywni. Tacy, którzy dbają o swoją kondycje i sporo się ruszają. Bo jak się siedzi na kanapie i je to żeby nawet nie wiem co to człowiekowi nic się nie będzie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urbin
zdecydowanie na kondycje najlepszy jest Bodymax Sport. skład mówi sam za siebie, bardzo dobry suplement, sam zreszta mam zamiar lykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more amore
Witam Mam pytanko,biore body max plus od jakis 5 tygodni codziennie rano po zazyciu tabletki jest mi niedobrze przez jakies 2 godzinki.Nie mam przeciwskazan do brania tego suplementu i oczywiscie łykam tableki po małym śniadanku .Czym to może byc spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbel
Jak dla mnie, to genialne. Przyśpiesza regenerację, budzę się wypoczęty i chodzę jak przecinak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WO
Po zimie czułem się fatalnie fizycznie i psychicznie. Znajomy lekarz poradził mi abym zaczął się aktywnie "ruszać", zatem zabrałem się za bieganie. Po dwóch tygodniach wróciłem do lekarza bo wcale nie było lepiej tylko gorzej - z dnia nadzień wydawało mi się że słabnę i wszystko mnie bolało. Lekarz polecił mi kupić bodymax i jakiś preparat na potencję (nazwy nie pamiętam bynajmniej nie był to znany preparat z żadnej reklamy) i kazał przez pierwsze dwa tygodnie zażywać owe specyfiki w podwójnej dawce + bieganie. Po trzech tygodniach ŁAŁ, czułem się jak Brus wszechmogący, ten zestaw daje takiego kopa że po miesiącu biegałem 8 km z uśmiechem na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wystarczy Tobie BodyMax Plus: http://av.pl/1023,bodymax-plus-200-tabletek.html ? Taniej jest z pewnością w aptekach, ale internetowych. W zwyczajnej zawsze będzie drogo, szczególnie na tego typu suplementy diety. Bodymax opinie ma bardzo dobre, dlatego go stosuję. W internetowej Aptece Volfarm: http://av.pl/ kosztuje ok. 77 zł, a w ten czwartek będzie darmowa dostawa zamówień już od kwoty 99 zł, więc zawsze można dodatkowo coś zamówić do BodyMax Plus i mieć darmową dostawę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×