Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daisy mum

Jaka zabawka?

Polecane posty

Witam wszystkie mamy i nie tylko:) Piszę ponieważ zbliża się termin pierwszego roczku mojej chrześnicy i jestem tym faktem bardzo podekscytowana:) Jako chrzestna chciałabym podarować jej wyjątkowy prezent - taki, który będzie ją zarówno bawił i cieszył, jak również służył jako forma edukacji. Przeglądając dostępne w Smyku przeróżne zabawki - natknęłam się na kilka naprawdę ciekawych, ale nie wiem co mogłabym wybrać i tutaj Prośba do Was, jako do doświadczonych o opinię o tych produktach: 1. zabawka o wdzięcznej nazwie - Szczeniaczek- uczniaczek: http://smyk.com/index.php?option=com_sklep&task=product&Itemid=55&idPRODUCT=1463 2. Garnuszek - klocuszek - http://smyk.com/index.php?option=com_sklep&task=product&Itemid=55&idPRODUCT=1480 Najbardziej zależy mi na interakcyjnej zabawce - myślę, że Ania \"po cioci\" wykazuje chęć do wszelkiej nauki;) - Mam taką nadzieję:) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś myslałam
polecam szczeniaczka uczniaczka ale drogi w tym smyku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie w zwykłym sklepie
jest ten sam po 99 zł, to samo niczym się nie różni, nie opłaca się w smyku również polecam szczeniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
wrato tez moim zdaniem (i zdaniem mojego dziecka) zwrocic uwage na gasienice gawedziarke :) moj synek dostal ja zaraz jak skonczyl roczek teraz ma dwa i dalej lubi sie nia bawic - odkrywa coraz to nowe rzeczy, zaczyna powtarzac dzwieki i tanczy do muzyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam na Allegro - za 99 zł można dostać szczeniaczka - ale jedynie używanego, lub bez pudełka - \"zapakowanego w kartonik\" - ceny wahają się w kategoriach około 150 złotych plus przesyłka. Zastanawiałam się nad tym faktem, ale tym razem zaufam sklepowi chyba - zależy mi na tym, żeby produkt przyszedł nienaruszony i oryginalny, bez ryzyka - zwrotu, czy wymiany - bo musi być niedługo wręczony i nie mam dużo czasu:)) Kwestia problemowa dotyczy u mnie raczej faktu - szczeniaczek, garnuszek czy - (polecony przez koleżankę - muzyczny chodzik - także ciekawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem wśród tylu zabawek, którą wybrać:) Dopiero teraz - kiedy szukam konkretnej, widzę, jaki duży wybór zabawek oferuje fisherprice. Skłaniałam się za szczeniaczkiem-uczniaczkiem, ale pomysły, które mi podsunęłyście także mnie zainspirowały :) Znalazłam także \"książeczkę rymowankę\" - cenowo, troszkę tańszą, także interesującą. Ostatecznie ograniczyłam swoje poszukiwania do serii - Laugh & Learn, czyli edukacyjnej - więc do wyboru mam - książeczkę, garnuszek, szczeniaczka, krzesełko oraz gąsienicę. Więc jeszcze trochę pomyślę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mierzy sie brzucha w ciazy
kwestia czy chrzesnica lubi pluszaki? bo jesli nie to szczeniaczek jej nie ucieszy ja sprzedałąm ostatnio za 75 zł na allegro "uzywanego" tylko dlatego ze moj synek nie zainteresowal sie przez ze to pluszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mierzy sie brzucha w ciazy
stolik jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego, czy lubi pluszaki - z tego co do tej pory widziałam - raczej tak, chociaż wiadomo - jak to dzieci:) Zabawki raczej się szybko nudzą:) Ten jest trochę inny, bo może przyciągać efektami dźwiękowymi, ale nigdy nie wiadomo jak dziecko zareaguje:) Z drugiej strony - pokój małej jest już pełen pluszaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna fajna dziewczyna
Moja córka uwielbia garnuszek klocuszek. Ma 2,5 roku a jeszcze się nie znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulakaaaaa
szczeniaczek nie sprawdzil sie, garnuszek rewelacja , corka ma 3 latka i jeszcze sie nim bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulakaaaaa
u nas swietnie sprawdzal sie wolzek dla lalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka mama Patrycji
U nas garnuszek też się sprawdził, Córeczka ma 2 latka i cały czas ją do niego ciągnie, Zdziwiło mnie podczas naszej ostatniej wizyty u znajomych, że zaczynają ją bardzo interesować klocki.[url=http://www.dladzieciaczka.pl/cat-pol-1224538944-Klocki-.html]klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
gasienice gawedziarke, U nas ciagle w ruchu hehe. Ma naprawde duzo opcji ( muzyczki, swiatelka, przekladane strony, przerozne dzwieki) no i ma sznurek do ciagnieciaa moj maly to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest tak
u mnie szczeniaczek lezy moze ze 2 razy sie nim corka bawila garnuszek kupilam jej jak miala 7 miesiecy i do dzis sie niem bawi a ma prawie dwa lata krzeselko uczydelko tez dostala na roczek i bawi sie nim w miare czesto moze nie kupuj na allegro ani w smyku tylko po prostu w tesco czy carrefourze ja szczeniaczka kupilam w auchanie za 95 zł krzeselko w carrefourze za 135 zł a garnusze w tesko za 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×