Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 15.05.2010

WESELE KRAKÓW I OKOLICE - CO POLECACIE??

Polecane posty

Gość 15.05.2010

Jak w tytule:) Ktoś poleca jakieś szczególnie urokliwe miejsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórze się, ale co tam - to moje miejsce nr1 i polecam wszystkim: Dwór w Tomaszowicach, sala zwana \"Oranżerią\" - CUDO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala-mi2only
Czesc :) Szukam sali w Krakowie i okolicach. Planujemy wesele na przelomie sierpnia i wrzesnia 2010. Macie cos godnego polecenia? Jak na razie moim numerem jeden jest http://www.wesela.jurek-catering.pl/ siostra w tym roku korzystala z uslug cateringowych tej firmy i z calego serca polecam :) pelen profesjonalizm - wystroj i smaki! Dobrze jednak miec alternatywe ;) bede wdzieczna za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosinka24
Gospoda w Domu Pod Złotym Rogiem ul.Tetmajera 50 Kraków- Bronowice Prowadzi ją syn aktora który gra pana Miecia w "Majce", gospoda powstałąpodobno na fundamentach domu Panny Młodej z "Wesela" Wyspiańskiego. Obok gospody jakies 50m jest fajny kościółek. Podają kuchnię staropolską. Ceny są do uzgodnienia indywidualnie od 150zł w górę. Sala weselna jest z fortepianem ia takim taraso-ogrodem. Przed wejściem sa kolorowe bażanty w klatkach. Z tego co rozmawiałam z menagerem to są przed remontem. Wofercie mają całą mase jedzenia i jeszcze można wnosić swoje rzeczy bez "korkowego" itd. Niestety nie mają strony internetowej, ale można pisać na maila gospoda@op.pl, albo dzwonić do Pana Jerzego 507-832-892. Polecam bo facet spełni Wasze wszelkie zachcianki, mi powiedziano, że mogę sobie wymyślić wszystko co chcę do jedzenia a oni to zrobią. No i wymyśliłam pieczoną świnię, ai jeszcze zarzyczyłam sobie obsługę w strojach z czasów Wyspiańskiego :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałac w Grodkowicach
Planujemy wesele w pałacu Żeleńskich w Grodkowicach na 160 osób. Czy ktoś już był tam na weselu? Proszę o opinie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w trakcie zbierania informacji na ten temat dla koleżanki, która za dwa lata bierze ślub. Na innych forach wyczytałam, że dobrym miejscem na zorganizowanie wesela w okolicach Krakowa jest Krakowskie Przedmieście. Mają klimatyzowaną salę na 200 osób, a na zewnątrz oczko wodne, wokół którego można spacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropcianka
Ja planuję w pałacu w Paszkówce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fguo
A coś blzej śródmieścia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sali weselnej restauracji hotelu lub domu weselnego w którym zorganizujesz wspaniałe przyjęcie weselne w Krakowie i okolicy? te najlepsze sale weselne z Krakowa i okolic znajdziesz na www.GdzieWesele.pl/Krakow tam są również opinie na temat sal weselnych oraz najpotrzebniejsze informacje do podjęcia decyzji w sprawie wyboru tego najlepszego miejsca na wesele. Zachęcam do skorzystania z formularza e-mail dzięki któremu szybko dowiecie się o wolnych terminach. www.GdzieWesele.pl/Krakow Znajdź idealne miejsce na wesele ... w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpie salę weselną na miesiąc sierpień 2011 r. w miejscowości k.Głogoczowa (przy trasie na Zakopane)niedaleko Mogilan/Myślenic, sala jest na ok. 80 osób , więc w sam raz na nieduże wesele. Dodatkowo możliwość rezerwacji u fotografa w Myślenicach także na tą samą datę. Po szczegóły proszę dzwonić na tel: 510463627 lub GG: 34317145 sala jest nowa, jest w niej możliwość rezerwacji pokoi gościnnych , pokój dla Państwa młodych gratis, zdjęcia sali i ine szczegóły po rozmowie telefonicznej tel: 510463627 lub GG: 34317145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk4580
Polecam nowo otwarty lokal w Sidzinie pod Krakowem, okolice Skawiny - Centrum Konferencyjno Bankietowe Caffe Bar Lusillo. Robią świetne imprezy, mają super obsługę i pyszne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawiczka
dworek w tomaszewicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z warkoczem
a "Karczma pod blachą" kolo blon krakowskich? Mial ktos tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedding photography
POLECAM KARCZMĘ Krzywaczka. :-) zapraszam też do siebie www.autorskafotografia.pl tel.kom.784-467-521.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkajabłko
Ja gorąco polecam w okolicach Krakowa karczmę Rohatynę http://www.rohatyna.pl/. Miejsce jest niesamowicie klimatyczne, leży tuż nad jeziorem w kryspinowie. Można pomieścić 150 osób ale wiem że właściciele nie mają wymagań co do ilości osób. Jest duże, przestronne o powierzchni ok 400 m . Sale utrzymane są w staropolskim stylu z zachowaniem rustykalnych detali, co dodatkowo uatrakcyjnia wesele. Przed Chatą znajduje się dziedziniec oraz taras widokowy, na którym Goście weselni mogą odpocząć. Sama ostatnio się tam bawiłam i wszyscy byli bardzo zadowoleni :) Jedzenie pyszne, przede wszystkim dużo ;p a obsługa i właściciele niesamowicie mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To te same debile co limuzyna arem gratuluje właścielom, będzie idealna antyreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Fajne wesela organizuje Karczma Skansen Smaków z Kryspinowa ( www.skansensmakow.pl ). To jest lokal w stylu góralskim koło portu lotniczego Balice, nad samym Zalewem. Budynek jest drewniany, z bali. Dania przygotowują tylko ze świeżych potraw. Naprawdę klimatyczną imprezę można tam zorganizować. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tą salę weselną - http://www.parkhotellyson.pl/. Bardzo piękna okolica! Moja siostra miała tam wesele w tamtym roku i zarówno Państwo Młodzi, jak i goście byli zachwyceni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki77
Zdecydowanie polecam hotel Badura, ok.50km od Krakowa, w Wadowicach. Organizowaliśmy tam wesele, wspaniale się udało, dookoła piękna przyroda, przyjemne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kratorka
Best Western Efekt Express! Nowy, piękny hotel! Coś niesamowitego! Byłam tam raz i już się zakochałam! CHcę tam swoje wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka miała organizowane w restauracji Srebrna Góra. Ogólnie bardzo fajne miejsce. Było między innymi dobre jedzonko widać że kucharz się postarał ;-p. Załatwili im też super zespól który był tam chyba gwoździem wieczoru bo wszyscy równo tańcowali ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relika
Best Western Efekt Express jest ostatnio bardzo popularny, podobno jakosć/cena jest ekstra. Sama nie wiem, ale chyba polecam sprawdzić, bo już od kilku osób to gdzieś słyszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby w ogóle dostać się do restauracji będziesz musiała mieć czym. My pożyczaliśmy samochód z firmy www.fleetcorp.pl/krakow Tanio i bez problemów. Jak się dowiedzieli, że to na ślub to jeszcze prezent od nich dostaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio miałam przyjemność być na weselu w Krakowie w Best Western Premier i bardzo mi się podobało, eleganckie, ładnie przygotowane miejsce, jedzenie było bardzo smaczne, no i od razu mieliśmy nocleg zapewniony nie trzeba było nigdzie jeździć po skończonej zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio na weselu w Krakowie byłam w Best Western Efekt Express i było fantastycznie! Para młoda świetnie wszystko zaplanowała i wszystko było dopięte na ostatni guzik, w czym niewątpliwie była zasługa duża właśnie obsługi bo wiadomo, że wiele od nich zależy, o i bardzo dobre było jedzenie, wręcz nie jak na weselu i zdecydowanie nie była to nagotowana byle jaka masówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×