Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Georgia

Jak często dostajecie kwiaty od waszych facetów?

Polecane posty

Od mojego dostałam ostatnio mały bukiet na dzień kobiet. Od tamtej pory nic, nawet głupiego małego kwiatka. Jesteśmy od roku razem i mogę na palcach jednej ręki policzyć ile razy on zdecydował się na taki mały gest. Jeśli już to z jakiejś okazji. Wasi faceci też tak mają? Oczywiście nie jest to jakiś wielki problem, bo układa się nam bardzo dobrze, ale czasami miałabym ochotę na taką małą niespodziankę w postaci kwiatka czy innej drobnostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dostaje kwiaty 1,2 razy na 2 tygodnie, zawsze bez okazji i bez uprzedzenia;) np jak przychodzi w sobote rano z zakupami na sniadanie:) prawie 4 lata razem. ale wkurza mnie wiele innych rzeczy, no coz, nie ma idealow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie :) przyzwyczajaj się :) ja dostaje kwiatki tylko z przeprosinami :) hehh... nie można mieć za duzych oczekiwań :P :P Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skkuuutekkk
ja dostaje średnio raz w tygodniu....róże też zazwyczaj w sobotę.Jesteśmy razem 26 lat.Ale jak byiśmy młodsi to tak czesto mi nie kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
co spotkanie musze wywalać bo mam tylko jeden wazon (czy flakon czy jak to się nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa002
Szczerze od kad jestem ze swoim facetem w zyciu od niego nie dostalam kwiatka a jestesmy ze soba 2 lata prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale:) a jak już, to tak to robi, żeby nikt nie widział, na przykład przynosi kwiaty "zapakowane" w jego kurtkę :D :D :D bo jeszcze by na jaw wyszło, ze on ma uczucia ;) no a tego by nie przeżył ;) :p :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam na dzien kobiet i jak wrocilam z wyjazdu,to byly roze...tulipany dostaje czesto,bo je uprawia,on uwaza,ze to sie liczy,ja nie...ale kwiatki sa,zreszta dla mnie waznijesze jest,zeby mial dla mie czas,niz kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 x w roku :( na szczęście nadrabia innymi cechami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piekna
faceci są różni, jedni uwielbiaja dawać kwiatki a inni kupią ci twoje ulubione czekoladaki, książke czy zreperuja kran i wyniosą śmieci..Liczy sie pamięć i starania na co dzień. Kwiatki nic nie są warte, jak facet zachowuje się jak palant, choćby cały wasz dom tonał w kwiatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ani razu nie dostalam
ale tez nie oczekuje tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź na pytanie
pewnie jakoś 3-4 razy w roku, ale nie to się liczy dla mnie, tylko to, że ciągle pokazuje mi, jak mu na mnie zależy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Bellissima ragazza -- haha widze,ze moj facet nie jset wyjatkiem bo przynosi czasami kwaty tak samo jak Twoj...:P "zapakowane" w kutce eheheheheheh :) Rzecz jasna duze bukietu to juz normalnie mi daje:)...ale sporadycznie,chyba,ze sie upomne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeorginaZ
codzien rano dostej bukiet swiezych kwiatow od mego ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jeździ na tirach, nawet wtedy mi wysyła z http://www.roseduchateau.com Ale tak ogólnie to dostaję raz na miesiąc, czy kilka tygodni. On wie że kocham kwiaty i nie mam wielkich potrzeb, żeby być szczęśliwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie od kiedy go rozprawiczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest w drodze, bardzo często dostajemy kwiaty w takim trybie - http://www.roseduchateau.com Internetowo wybór jest naprawdę duży, a kwiaty piękne, trzeba to tylko jakoś z głową sobie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×