Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LenaGrian

Halo Szczecin?

Polecane posty

Gość chetny_sz-n
ja jestem ze szczecina;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt Wstrząs.
ja z dupy jestem ale to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohna Kahno
ja 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh.. Jednak w Szczecinie też są jacyś ludzie - a już myślałam że \"I am the legend\" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecinianieeee
przecie to dziura, wies z tramwajami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deutschland Ginter Holm
szczecin to bagno nie miasto tam sie nie da poprostu zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora kubasińska
Szczecin to zajebiste miasto, jak sie komus nie podoba to niech stąd spada!!!!!!!!!!!!ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda o Szczecinie
-Przez ostatne 20-lecie z mapy Szczecina zniknęły zakłady : PPDiUR"Gryf" Transocean,Polmo,Selfa,Wiskord,Fabryka Kabli w Załomiu,Fabryka Kontenerów "Unikon", Papiernia Skolwin,ZPO Odra ,Dana Huta Szczecin i Stocznia Nowa wraz z nimi kooperujące firmy ,POSG (Pomorski Oddział Straży Granicznej) teraz dogorywa Polmoś, Zakłady Chemiczne w Policach ledwo zipią.Zlikwidowano Wojewódzką Przychodnie na ul.Piłsudzkiego,Przychodnie na Janosika, Szpital Miejski teraz przenosi sie na obrzez czyli de facto likwiduję się w centrum szpital dziecięcy.Wyprowadzily się z naszego miasta konsulaty centrale róznych firm.A politycy z naszego regionu mają się dobrze nawet nie zająkną się co zrobili ,by firmy uratować.Przecież nie wszystkie z wymienionych firm były nierentowne, mogły działać,przynosić zyski i dawać pracę tysiącom szczecinian i zostawiac podatki miastu.Stolicę Zachodniopomorskiego rozłożono na obie łopatki-odpowiedzialnych brak.Od dwudziestu lat dyskutuje sie czy i gdzie i jaka ma powstać hala sportowa stadion piłkarski aqwapark i nic z tego nie wynik jednym słowem bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyugygvfc
to prawda że w Szczecinie mało sie zmienia, ale mimo wszystko jest to piękne miasto i mam do niego ogromny sentyment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Komarnicki.
Przykre ale prawdziwe. Sami sobie tą wiochę stworzyliśmy wybierając kompetentnych "specjalistów" od spieprzenia wszystkiego co się tylko da. Ale wiocha wstyd czy ktoś mi powie dlaczego w Szczecinie nic się nie udaje????? nie ma inwestycji tylko widzę jak rozkopali grzybka to już od kilku lat nic się nie dzieje tak bym chciał żeby Szczecin był normalny żebym nie musiał chodzić ze spuszczona głowa ze mieszkam w obsranym psimi kupami Szczecinie dlaczego mieszkańcy Szczecina zawsze wybierają tandeciarza na prezydenta ,byli tacy prezydenci oto np: Koćmiel ,Jurczyk, i obecny Krzystek, to kompletne dno!!!!!! pierwszy miał a raczej nie miał żadnej wizji drugi nieudacznik trzeci cwaniaczek szachraj... a przecież mogli byśmy konkurować z innymi miastami, ludzie stad uciekają bo co tutaj robić ?.....co się dzieje to jakieś fatum, miasto bez przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję, że i ja jestem moim miastem coraz bardziej zasmucona. mieszkałam w Hamburgu przez trzy lata.. Miasto portowe .. jak Szczecin. Miasto zielone.. jak Szczecin. Miasto na tej samej w sumie linii co Szczecin. Gospodarz inny.. i przez to WSZYSTKO inne.. tu Hipermarkety - tam firmy. Tu psie kupy - tam porządek. Tu ludzie kwitną przy serialach bo co innego robić - tam tętni kulturalne życie. Tu dzieciaki siedzą w domach - tam siedzą na dworzu bo mega place zabaw i różne inne atrakcje wręcz wyciągają ich z domu. I tak by można wyliczać w nieskończoność.. bo choć miasto fajne i mogłoby być prawdziwą perłą to chwilowo jest perłą polskiego absurdu .. absurdu z którego wszyscy uciekają... taka gorzka pawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikj
Hej Dlaczego watek umarł....ciągłe narzekanie jak jest żle. Jeśli nic sie w Szczecinie nie dzieje, może coś na to zaradzimy i coś zorganizujemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_groszek79
Heh bo to takie typowe to szczecińskie narzekanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZECIN TO MIASTO W KTÓRYM
SIĘ URODZIŁEM I WYCHOWAŁEM PRZEZ KILKA PIERWSZYCH LAT ŻYCIA, I MAJĄC PODOBNOŻ SZCZĘŚCIE, PRZYCHODZĄC NA ŚWIAT W SZPITALU WOJSKOWYM, KTÓRY NA TAMTE CZASY OBEJMOWAŁ BARDZO, BARDZO MAŁĄ REJONIZACJĘ. DO RZECZY: SZCZECIN NIESTETY ROBI SIĘ DZIURĄ NA ZACHODZIE POLSKI :(. GORZÓW, WROCŁAW, CZY NAWET TAK BLISKI SZCZECINOWI STARGARD SZCZECIŃSKI ROZWIJAJĄ SIĘ TURYSTYCZNIE, PRZEMYSŁOWO I GOSPODARCZO A W SZCZECINIE POZA TZW. "SLUMSAMI XXI WIEKU" (czyli osiedlami podmiejskiemi, gdzie niemal każdy ma identyczny domek, taki sam trawniczek, takie same autko i takiego samego psa) TO NIC NOWEGO NIE PRZYBYWA. STOCZNIA I ZAKŁADY Z NIĄ ZWIĄZANE POUPADAŁY, TO SAMO PAPIERNIA, HUTA I WIELE INNYCH, A ZAKŁADY CHEMICZNE W POBLISKICH POLICACH BALANSUJĄ OD DŁUŻSZEGO CZASU NA GRANICY UPADŁOŚCI. OBECNE WŁADZE POZA PROMOWANIEM "FLOATING GARDEN 2050", KTÓRY JEST JAKIMŚ KOSMICZNYM I NIEREALNYM POMYSŁEM, ZACHCIANKĄ WŁADZ SZCZECINA, SKUTECZNIE WYPEŁNIA ŻYCIE POLITYKÓW REGIONALNYCH, KTÓRZY PRZY OKAZJI JAKIEJKOLWIEK IMPREZY MIEJSKIEJ NIE OMIESZKAJĄ SNUĆ SWOJE DŁUGIE WYWODY, JAK TO BĘDZIE WSPANIALE, JAKIE SĄ PLANY ITD. PO CO TO KOMU POTRZEBNE?! WŁADZE POWINNY WYDAWAĆ PIENIĄDZE NA WAŻNIEJSZE SPRAWY: PO PRIMO, INFRASTRUKTURA DROGOWA I TRAMWAJOWA SĄ W FATALNYM STANIE, TYLE DZIUR W ULICACH I TAK KRZYWEGO TOROWISKA TRAMWAJOWEGO TO CHYBA NAWET W PCIMIE DOLNYM NIE MA, PO SECUNDO, EDUKACJA I POZIOM UCZELNI WYŻSZYCH W SZCZECINIE TEŻ LEŻY I KWICZY, A WŁADZE WOLĄ SZARPAĆ SIĘ Z GONDOREM O TE JEGO WIELOMILIONOWE ODSZKODOWANIE, KTÓRE, NIE OSZUKUJMY SIĘ, MIASTO I TAK BĘDZIE MUSIAŁO ZAPŁACIĆ, NO ALE CO TO DLA MIASTA 5 TYS. PLN ODSETEK DZIENNIE. TO TYLE, ILE DWÓCH SZCZECINIANINÓW WPŁACA ROCZNIE W FORMIE PODATKÓW. SPORT W SZCZECINIE TEŻ JEST JEDNĄ, WIELKĄ POMYŁKĄ, MIASTO WYKŁADA PIENIĄDZE TYLKO NA POGOŃ, A SĄ TO NIESPEŁNIONE AMBICJE SZCZECIŃSKICH LUDKÓW, ABY POGOŃ ZNALAZŁA SIĘ W EKSTRAKLASIE, SIATKÓWKA PODUPADŁA, KOSZYKÓWKA TEŻ LEDWO-LEDWO (nawet Stargardzka Spójnia-Stargard lepiej sobie radzi) A O INNYCH SPORTACH NAWET JUŻ NIE WSPOMINAJĄC. JEDNYM SŁOWEM "PO TRUPACH DO CELU". JEST MI NAPRAWDĘ SMUTNO I BOLI MNIE TO, CO WYRABIA SIĘ (a rzec powinienem - co właściwie się nie wyrabia, bo to, co się wyrabia, można wyliczyć na palcach jednej ręki) I JAK TAK DALEJ BĘDZIE SZŁO, TO SZCZECIN STANIE SIĘ PRAWDZIWĄ PROWINCJĄ (a w zasadzie to prawie już nią jest), KTÓRĄ KAŻDY BĘDZIE OMIJAŁ ŁUKIEM. TO PRZYKRE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikj
Marudzisz...... troche optymizmu kochany:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikj
No cóż to jest chyba natura większości polaków, że widzą jedynie negatywy....przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70-
zapraszam na do kontrastow na koncert reege w sobote i niedziele 13 i 14.02. jest super DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×