Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sięę

Mała kuchnia - kolor mebli... ?

Polecane posty

Gość zastanawiam sięę

Witajcie, jak myslicie, jaki kolor mebli i blatow pasowac bedzie do niewielkiej kuchni, gdzie na podlodze sa szare kafelki, a na ścianach białe z delikatnym szarym akcentem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calvados, czyli dośc ciemny brąz do malej kuchni? w życiu! meble vanilia albo inny baardzo jasny kolor, blat to samo, może być \"marmur\" podobny do podlogi żadnych ciemnych mebli, blatów czy ścian! ciemne to można sobie kubeczki postawić albo zegar powiesić i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamaja
A ja uważam, że do małej kuchni jasne meble, ale blat i jakieś dodatki mogą być ciemne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhmmm
sama mam bardzo mala kuchnie. mam meble front wanilia, blaty i boki wiśnia. Nie to ze czerwony zajzajer, brąz wpadający lekko w bordo. Wyglada bardzo, bardzo ladnie. Ciemne fronty do malej kuchni to katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmury to pasuja na salony
A nie na blaty do malej klitki. drewniane lepsze lub gladkie. jasne. nawet biale choc ja osobiscie wole jasne drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertbps
Ja bym dała meble waniliowe i blaty tez a wszystkie dodatki w kolorze podłogi... będzie pięknie wyglądało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek
szarosc nie komponuje sie dobrze z wanilia. daj biale z polyskiem. odbijaja swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laboranttttttt
Białe z połyskiem i może jeszcze halogeny - chcesz jej zrobic z kuchni laboratorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrał biały, bo nie uważam, że kolor biały kojarzy się wyłącznie z meblami do laboratorium - ładne i klasyczne połączenia również może być ciekawym rozwiązaniem. Ja prowadząc laboratorium wybrałam takie meble - http://dcd-lab.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam niewielką kuchnię i wybrałam do niej jasne szafki. Co więcej ta kuchnia jest ciemna więc moim zdaniem powinna być jasna. Fajnym rozwiązaniem jeśli chodzi o nieduze pomieszczenia są grzejniki cokołowe. To są takie Male grzejniki które się montuje na dole szafek i są praktycznie niewidoczne. Ja mam takie jak te i grzeją calkiem dobrze http://thomson24.pl/pol_m_GRZEJNIKI-COKOLOWE-150.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam niewielką kuchnię i wybrałam do niej jasne szafki. Co więcej ta kuchnia jest ciemna więc moim zdaniem powinna być jasna. Fajnym rozwiązaniem jeśli chodzi o nieduze pomieszczenia są grzejniki cokołowe. To są takie Male grzejniki które się montuje na dole szafek i są praktycznie niewidoczne. Ja mam takie jak te i grzeją calkiem dobrze http://thomson24.pl/pol_m_GRZEJNIKI-COKOLOWE-150.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się - koniecznie białe. Dzięki temu kuchnia będzie wyglądała na większą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×