Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondie girl

Mam męża i...mam ochotę na dziewczynę

Polecane posty

Gość blondie girl

Hej, mam męża, wszystko jest naprawdę okej, ale od jakiegoś czasu nachodzą mnie myśli o tym jakby to było z kobietą. Nigdy się nawet z żadną nie całowałam, a teraz myślę o tym dość często i w dodatku wbrew swojej woli. Doszło nawet do tego że oglądam się na ulicy bardziej za dziewczynami. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
być może jesteś biseksualna i dopiero teraz się to u Ciebie ujawniło ...pytanie czy chcesz tego czy to tylko kwestia marzeń i ciekawości jakby to było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondie girl
Nie wiem, zaczęły mi się podobać dziewczyny i chciałabym zobaczyć jak to jest z jakąś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
wspominałaś mężowi o tym ?...pewnie nie ?....nie wiadomo jakby na to zareagował ale jak znam życie pewnie zaproponował by trójkącik :)...ale chyba nie o takie doznania Ci chodzi a raczej Ty i inna dziewczyna sam na sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondie girl
Tak, reakcje mogę przewidzieć. Albo trójkącik albo wariant z patrzeniem. A ja myślę że jeśli już, to jedynie we dwie, intymnie i same dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondie girl
1234567, a Ty jesteś lub byłaś w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
blondie girl.....nie nie byłam jestem w 100 % hetero ...:)....ale np potrafię docenić piękne dziewczyny ale nigdy nie zdarzyło mi się patrzeć na nie pod kontem seksualnym ale Ty jeśli masz na coś takiego ochotę to czemu nie ...kwestia znalezienia partnerki ale w tym to ja Ci już nie pomogę gdzie szukać ale jak masz net to i okazja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
czesć dziewczyny,ja też mam chłopaka,ale też myśle żeby to zrobić z kobietą,yśle o tym od dłuższego czasu,i nawet było by miło gdybym tu poznała jakąś dziewczyne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
Trzeba było spróbować wcześniej i przekonać się w, którym kierunku należy się udać. Teraz to pot, smród i łzy. (tylko do tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
a ja myśle że sex dziewczyny z dziewczyną jest naprawde bardzo boski,bo nikt nie zadowoli kbiey jak kobieta,ja sama chce poznać na tym topiku jaką dziewczyne bi lub less,naprawde bardzo tego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
blondie girl, jesteś jeszcze tu,może ty i ja byśmy sie bliżej poznały hmmm,całuski przesyłam tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
Jak masz ochotę to spróbuj :) Ja Ci mogę gwarantować że nie będziesz żałować :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
euphoriaaa,witaj koleżanko,no myśle że nie będe żałować,tylko wiesz musiały byśmy sie bliżej poznać we dwie,co myślisz hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
A ile masz latek śliczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
euphoriaaa,hej mam 24 latka,no a ty i może jakis opisik o tobie hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
i naprawde gdy pisze tu o tym,że chce poznać dziewczyneto naprawde robi mi się gorąco i w majtkach też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
Ja mam 21 :p I stałą partnerke :D Której nie mam ochoty zdradzać :) Napisz jakiś osobny temat że dziewczyny szukasz czy coś i na pewno się ktoś odezwie :D Nie ukrywam ze gdyby nie moja dziewczyna , sama chętnie bym Cię bliżej poznała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
euphoriaaa mlisz mogły byśmy sie bliżej poznac, nawet wiesz tak stale spotykać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondie-pomimo mojego młodego wieku też przeżywam fascynację dziewczynami. szczególnie kontaktem fizycznym,co może być i nieco powierzchowne,ale po prostu nie mogę się oprzeć myślom o tym... de facto mam chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
A skąd jesteś ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
a długo jestescie już razem? no ja też nie ukrywam że naprawde bardzo bym cie chciała bliżej poznać moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.gardzetoba.pl
lesbijki są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
Heh ja taką fascynacje miałam w wieku .. 15 lat :p i już od tamtej pory mi nie przeszło. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
www.gardzetoba.pl - fajnie że tak uwarzasz :p Śliczna Aga - jesteśmy ze sobą 7 miesięcy :) Więc sama rozumiesz że nie chce nic popsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRO NORMAL
a Ty jesteś bi czy less, euphoria? To jest Twoja dziewczyna tylko na seks? Umawiacie się też z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
PRO NORMAL - Ja jestem lesbijką :). Ona jest Bi :D To nie jest dziewczyna tylko na seks :) hmm. Od czasu kiedy jesteśmy razem ona sie nie umawia z facetami. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
Nom wiadomo ze bosko było :D Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z okna
Euphoriaaa :) Miałam szczęście zrobić to z najpiękniejszą dziewczyną jaką w zyciu widziałam i spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do pań które miały doświadczenie z obiema płciami :P Jakie to uczucie kochać się z facetem, a jakie z kobietą? Gdzie widzicie różnice i jak to oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
ja osobiście się nie będe wypowiadać na ten temat bo skoro jestem less to będe troszke nie obiektywna itp. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×