Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sghigell

Czy pierzecie NOWE pieluchy, posciel do lozeczka, kocyki, reczniki

Polecane posty

Gość sghigell

dla noworodka? Ja zamierzam uprac ciuchy. W jelpie fresh zreszta (kolorowe i biale) - to chyba wiekszosc mam robi...ale zastanawiam sie tez nad wypraniem nowej poscieli, kocykow i reczniczkow kapielowych - przesada czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wszystko wyprałam
nie chce ryzykowac wyspypki u noworotka, jak juz bedzie wieksze to dam sobie spokój ale tak do 3 miesięcy lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci powiem, że dla mnie to nie przesada.... ja rodzę w pazdzierniku i na pewno wszystko co nowe i nie nowe wypiorę i wyprasuję zanim zbliżę się z tym do maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sghigell
z drugiej strony mysle sobie,ze nam chyab nie prano wszytskiego i dobrze bylo...tylu alergii nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprałam wszystko. Ubranka.,pieluszki tetrowe i flanelowe,kocyk,reczniki kąpielowe,posciel dopiero bedzie prana . I to nie chodzi nie wiadomo w jakiej temp. po prostu na 40 wypralam zeby je odswiezyc bo nie wiem kto przede mna dotykał w sklepach czy zakladach szyjacych te ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza sprawa
ale ja widzialam takie tetrowe pieluchy na podlodze w sklepie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
nic nowego nie pralam,, maly nie mial ani jednej wysypk alergi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eefrd
a w jakim proszku pierzecie? takim zwykłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiagii
pewnie, ze trzeba wyprac, na sama mysl kto dotykal to w sklepie swoimi brudnymi rekami, ajjj, dla siebie czlowiek ciouchy i posciel pierze co dopiero dla noworodka, w jelpie najlepiej... pozdrawiam przyszle mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pralam wszystko poza grubymi duzymi kocykami...zreszta jak sie wyprasuje zelazkiem parowym to tez jest dobrze bo wysoka temperatura jakby co to zbije bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek ale bakterie to nie wszystko. Jest jeszcze brud, kurz i chemia- to można usunąć tylko przez przepranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypierz, nawet te nowe, ktos wczesniej musial zapakowac, w jakies fabryce, nie wiadomo czyje rece to dotykaly,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako123
PIORE WSZYSTKO W PŁATKACH MYDLANYCH PROSZKI ODSTAWIŁAM PRZY PIERWSZYM SYNU Z RACJII TEGO ZE MIAL WYSYPKI NIE WIADOMO BYŁO CZY PROSZEK CZY POKARM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzzzzzzzzzzzzz
Piore wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko wypralam, piore w platkach mydlanych-wychodza najtaniej. Nowe ubranka i tkaniny sa pokryte impregnatami-dlatego mp.mamy takie ladne, sztywne nowe rzeczy, ale substancje chemiczne w nich zawarte moga byc drazniace dla delikatnej skory dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*hmm
te wszystkie rzeczy sa nasaczone jakimi s srodkami ktore zapobiegaja gnieceniu dlatego ja wszystko piore co kupie nawet teraz jak corka ma prawie 4 latka.Kiedys nie bylo tyle chemii a teraz to szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhonkoska
Ja miałam ten proszek z babymama, i powiem Wam ze był naprawde mega wydajny. Teraz córeczka ma 6 lat, wiec nie musze specjalnie uzywac takich proszków, ale rzeczywiscie tam ten sie rewelacyjnie sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko pralam poza pokrowcem na materac, pokrowcem na foteliku i w wozku. pralam jeplem. raz kupilam cos innego i nie spieral marchwi z pieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla siebie piorę
a dla noworodka miałabym nie uprać? kto wie ilu i na co chorych ludzi miało kontakt z tymi rzeczami. poza tym substancje do farbowania tkanin i impregnaty też trzeba sprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki nie spiera jesli sie wcsesniej nie zapierze ale inne nie spieraja wcale. w ostatecznosci piore czasami z moimi rzeczami tylko potem daje dodatkowe plukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowe rzeczy
piore zawsze-dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze piore nie tylko nowe
Rzeczy dzieci i dla siebie. Nie lubie tego chemicznego zapachu nowosci i charakterystycznej "sztywnosci" np. nowych poszewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze piore nie tylko nowe
"nie tylko nowe rzeczy dla dzieci, ale i dla siebie" mialo byc, a glupota wyszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×