Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thick madame

znajomości internetowe

Polecane posty

W epoce skype i innych komunikatorów są one bardzo często i prowadzą zwykle relacji damsko-męskich w realu, jakie macie doświadczenia w tym temacie? czy w internecie naprawdę można znaleźć miłość swojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skejpowa madame
miłość może nie, ale zauroczyć się jest bardzo łatwo. tylko nigdy nie wiemy czy to zauroczenie wynikajaće z idealizacji drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vmxmkmc
jasne ze mozna :) ja z moim P. jestesmy juz rok razem, zamieszkalam u niego po 3 miesiacach znajomosci poznalam go na gg, nastepnego dnia sie spotkalismy i od tej pory jestesmy parą :) to bylo bardzo niespodziewane, jak poznalam P. to jeszcze mieszkalam u bylego, szybko sie wyprowadzilam, znalazlam stancje bo wiedzialam ze poznany na gg P. to facet mojego zycioa i myśle tak do dzis :) owszem, pierwsze spotkanie bylo sztywne ale z kazdym dniem bylo coraz lepeij a dzis... znamy sie jak łyse konie i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skejpowa madame
a co gdy rozmawiasz z kims kilka miesiecy i po tak dlugim okresie ma nastapic spotkanie? nie boicie sie, ze zbyt duzy czas poswiecony w internecie moze spowodwac ze w rzeczywistosci bedzie zuplenie inaczej i okaze sie, ze tak narawde kazde z was idealizowalo druga strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agart009
Dobrym sposobem na poznanie jakiejś wspaniałej osoby w internecie jest skorzystanie z pomocy internetowego biura matrymonialnego jak na przykład http://iduo.pl Już tysiące osób szukają, a Ty możesz do nich dołaczyć i wreszcie znaleźc swoją miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alro
można znaleść naprawdę cudowną osobe moja znajomość zaczęła się od przyjazni i myśleliśmy że tak pozostanie .oboje potrzebowaliśmy kogoś kto nas wysłucha ,poradz ,pocieszy i nawt nie wiemy kiedy narodziła sie miedzy nami cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×