Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda mego czasu

wrocilam z randki.porazka.

Polecane posty

Gość szkoda mego czasu

wszystko zepsul,o ile wczesniej bylam nim w jakis sposob zauroczona to teraz glupio mi ze w jakims sensie dalam mu nadzieje.denerwowal mnie czasem.po co opowiadac o bylych ?jakies glupie wstawki na ich temat? widzialam ze chcial mnie pocalowac w usta.ale w tym momencie pomyslalam ze srednio mi sie widzi taka znajomosc i nadstawilam policzek.ja nie opowiadam o bylych,moze nie mowil o nich duzo,ale to takie troche glupie.czasem mam wrazenie ze jak tak dalej pojdzie to zostane stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mego czasu
wypilam tylko fante,pozniej sie przeszlismy i on musial jechac do pracy.spotkanie trwalo okolo 1,5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko 🖐️ myslalam, ze pijana jestes, bo jakos ta wypowiedz ani ladu ani skladu nie ma znajdz sobie nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mego czasu
no nie ma skladu i ladu.ogolnie wszystko jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mego czasu
a moze przesadzam?sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agart009
Może warto spróbować szukac miłości w innych miejscach? Na przykład w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mego czasu
biuro matrymonialne?jeszczze az tak zle ze mna nie jest:)chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mego czasu
w dodatku nawet sie nie odezwal po.znaczy sie i tam dzis jakos sie zobaczymy ale moglby napisac ze bylo milo czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby doszło do jeszcze jednego spotkania, zacznij sama nawijać coś o swoich byłych że robiłaś z nimi to i tamto, że było spoko i niby rozmarz się przy tym. Jeśli nie skuma o co chodzi to zmień obiekt zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mego czasu
moze zle to ujelam.on nie opowiadal np o tym ze go ktoras zdradzila czy cos.tylko jakies wstawki,ze gdzies byl z byla i ona powiedziala to i to i inne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:51 [zgłoś do usunięcia] dominick Jakby doszło do jeszcze jednego spotkania, zacznij sama nawijać coś o swoich byłych że robiłaś z nimi to i tamto, że było spoko i niby rozmarz się przy tym. Jeśli nie skuma o co chodzi to zmień obiekt zainteresowania ja wstydziłabym się spotkać drugi raz, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja siedze w pracy bo jestem
na pierwszym spotkaniu nie gada sie o bylych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mego czasu
tez uwazam ze na pierwszej randce w ogole nie powinno sie wspominac o bylych.nawet gdzies to czytalam. sama tez mam 2bylych i jakos nie wspominalam nic,a nie raz moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×