Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lemoonade

Sposób na szybkie zapobieganie bólu zęba i ucha

Polecane posty

Gość Lemoonade

Witam . strasznie boli mnie ząb a przez ząb ucho [ i to tak wszystko na raz ] , tak stasznie boli że nie wytrzymuję i same łzy mi lecą z oczu aż tak boli .byłam wczoraj u lekarza rodzinnego który stwierdził że właśnie to ząb mnie boli a przez tego zęba ucho , więc przepisał mi leki przeciwbólowe [ metafen - połączenie ibuprofenu i paracetamolu ] i jakieś kropelki do ucha na wszelki wypadek gdyby ból był z ucha , ale to nic nie pomaga , wizytę u dentysty mam jutro ale przedemną jeszcze dłuuuuuga noc która na bank będzie się dłużyła i dłużyła a mnie będzie strasznie bolało [ a te tabletki to działają może z godzinę ; // ] jestem strasznie śpiąca ponieważ w tę noc z wczoraj na dziś też nic nie spałam , a dziś wszystkie apteki sklepy były pozamykane a lekarzy nie ma nigdzie . wszystkie inne leki przeciwbólowe mi się skończyły a np. szałwię mam ale chyba przeterminowaną , a goździków nie ma ;/ . proszę pomóżcie ja chyba nie przeżyję tej nocy , z bólem ucha i zęba . Pooooooooomocy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmm hmm
widze ze nie tylko ja dzis cierpie:( oby jak najszybciej do jutra :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogotowie stomatologiczne migi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nula39
na pewno nie wolno tego rozgrzewać..ani płukać niczym ciepłym...jak już to zimne okłady...bo dobrze by było oczywiście jakies leki przeciwbólowe i przeciwzapalne...ale najwazniejsze..nie nagrzewać...i żadne tam spirytusy czy gożdziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość txt
najlepiej to wypic z kumplem litra i ból przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawiec
Tak na przyszłość! Jeśli spotka was takie coś to śmiało możecie iśc na pogotowie. Ja z zapaleniem ucha byłem i dostałęm zastrzyk jakiś chyba na jakimś narkotyku. Ból ucha ustapił. Na pogotowiu byłem koło godziny 4 a o 9 już zaczęło trochę boleć. Ale teraz da się wytrzymać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze pomaga na to żyworódka lub anginka.to sa roslinki ktore hoduje sie w doniczkach. wystarczy listek przylozyc do bolacego miejsca i troche tam potrzymac az bol ustapi. zazwyczaj szybko. ale potem do lekarza trzeba sie udac bo bol sygnalizuje nam stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Marley
Mam ten sam problem tylko ze na wizyte u dentysty musze poczekac jeszcze troche:( kiedy zaczyna bolec to boli pół czaszki razem z uchem i to tak strasznie ze nawet tramal podawany dożylnie w podwójnej dawce mi nie pomaga. odkryłem natomiast wspaniałe przeciwbólowe właściwości marihuany. kiedy juz nawet opioidy nie pomagaja pale skręta i zawsze mi pomaga na ból. przy okazji jest zdrowszy od tramalu, paracetamolu, ibuprofenu i diclofenacum których próbowałem. nie zachęcam nikogo do palenia ale odradzam wszystkim stosowanie takich leków jak tramal. skoro sięga sie po takie silne leki to dlaczego nie spróbować czegoś innego? właściwości marihuany byly znane juz tysiace lat temu i nigdy nikogo nie zawiodla. wystarczy zaufać naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na bóle zęba zawsze biorę Metafen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megównen! Nie sprzedaje się to giewno, co? Dlatego trzeba spamować i szukać naiwnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlinnn
Na ból zęba moge polecic Metafen bo sam stosuje i zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiu
Właśnie jestem po wizyćie u dentysty zwlekałem 4 dni ostatniej nocy nie spałem bo gdy tylko się położyłem ból narastał cała noc na stojąco i przy umywalce zimba woda pomaga uśmieżyć ból dał znieczulenie wyczýscił i lekarstwo poprawa 4 krotna nie czekać tylko do dentysty nie popełniać mojego błedu bo bùl z dnia na dzień sie nasila ps.kiedys przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ból zęba to jakiś przeciwbólowy polecam i wizytę u stomatologa. A z bólem ucha na pewno dobrze sobie poradzi spray fonix z olejkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Na szczęście od bardzo dawna nie bolały mnie zęby, więc nie wiem, co najlepiej pomaga. Za to spray fonix na ból ucha rzeczywiście sprawdza się super Pomógł mi po paru psiknięciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sali

Co do Fonixa się zgodzę, on może pomóc przy kłopotach z uchem. Natomiast zęby może leczyć tylko dentysta. Jeśli już bolą to nie ma na co czekać, bo to tylko kwestia czasu, aż będzie gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marto, ja również go kupiłam. Miałam paskudny ból zęba i nie mogłam się dostać na cito do dentystki. Przez ząb doszło do bólu ucha, i wlaśnie tutaj pomogły kupione krople. Zęba już nie ma, została opuchlizna i ból glowy. Z uszami poszło dużo skuteczniej i dużo szybciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×