Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magnolia2

Warto jechać na Mazury??

Polecane posty

co można robić oprócz łowienia ryb??i prosze nie pisać że google nie gryzie, ja chcę się dowiedzieć od ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efjndsbvdf
a ja mam pytanko do kogos kto się zna. czy na mazurach mozna spędzic tydzien wakacji z 3 osobową rodziną za kwotę nie wiecej niz 1500 zł >>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie można
my bylismy w tamtym roku tydzień czasu.\ i nie wydaliśmy nawet tysiąca.tez jestesmy 3 os rodziną.tylko ze my nie bylismy w duzej turystycznej miejscowosci, tylko w małej i nie było tam atrakcji typu bary, dyskoteki,sklepy.ale było super.domek swietny nad samym jeziorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na Mazury, bo wiadomo przecież, że jak ktoś chce ogladać piękne dziewczyny, to jedzie na Mazury, a jak paradę silikonów i stare Niemry to na Ibizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie jade oglądać pięknych dziewczyn:-o ponawiam pytanie. co można robić ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie można
oczywiscie mozna mega wypocząc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie można
popływac łoką albo kajakiem-my mielismy gratis do domku.w międzyczasie grilowac i leniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak są dziewczyny to i chłopaki, no nie. Chodziłem do średniej szkoły na Mazurach, a konkretnie w Karolewie koło Kętrzyna, niedaleko Giżycka , Węgorzewa, i tamte okolice znam. Na przykład, Gierłoż po Kętrzynem i kwatera Hitlera, albo niedaleko Święta Lipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie można
my w międzyczasie wyskoczyliśmy do Grunwaldu na obchody rocznicowe bitwy pod Grunwaldem-niesamowite przezycia.moge przesłąc link z domkiem w którym my bylimy(razem ze znajomymi-równiez 3 os rodzina).chociaż obok nasi drudzy znajomi mieli o wiele fajniejszy domek, ale ja i tak byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W KĘTRZYNIE
mieszkam w Kętrzynie i znam tu wszystko jak wlasną kieszeń. MAZURY to piękna okolica, natura, cisza i spokoj... polecam wakacje tutaj. jak juz ktos wspominal, za 1500 zl spokojnie tydzien czasu spedzisz, jednak wiadomo, nie wynajmiesz domku w Giżycku, ale w mniejszej miejscowosci jak np.MARTIANY gdzie jest jezioro, a do Gizycka zut beretem. jesli ma sie samochod, takie rozwiazanie jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Kętrzynie stadnina koni, jak to działa , nie za bardzo wiem, bo normalnie dość daleko mieszkam, od Kętrzyna, tu u mnie to Mazury się zaczynają, a właściwie woj. mazursko-warmińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co można robić na Mazurach? Żeglować (ale to troszkę drogo wychodzi) i uprawiać wszelkie inne sporty wodne Zwiedzać, np.: Twierdzę Boyen w Giżycku, gdzie przy okazji można zobaczyć zabytek klasy 0 - most zwodzony na kanale Łuczańskim i obejrzeć niesamowity widok z Giżyckiej wieży Ciśnień zresztą tu można sobie zobaczyć wszystko http://www.gizycko.pl/zabytki-3846.html Można wybrać się na 1 lub kilku dniowy spływ Krutynią - kosz wynajęcia 2-osobowego kajaku na 1 dzień to jakieś 20-30 pln, a przygoda i widoki super. Można wybrać się pod namiot na jakieś fajne pole namiotowe nad jezioro ( a wielkie jeziora mazurskie są aktualnie na 2 miejscu w plebiscycie na nowe 7 cudów świata) Można pojechać do Mikołajek i pozwiedzać miasteczko jak ktoś lubi gwar turystyczny, a jak jest brzydka pogoda wybrać się do parku wodnego w hotelu Gołębiewski Można przyjechać na piknik \'Country do Mrągowa i zwiedzić przy okazji Mrongoville (dzieciaki będą zachwycone) albo do Giżycka na Szanty (NAJWIĘKSZY W EUROPIE FESTIWAL SZANTOWY) albo wybrać się do Węgorzewa na Rockowisko (super rockowa impreza największe polskie gwiazdy występują tam) Jak widać, dla każdego coś miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie można
woda czysciuteńka, jak sie stało nawet pare metrów od brzegu to stopy było widac.ale przez ten tygodniowy pobyt dwa razy mielismy okazje wejsc do jeziora bo niestety pogoda była taka sobie.łódką mozna było pływac ale niekoniecznie w stroju w jeziorze bo było za zimno.chłopaki napalili sie na wędkowanie bo to miał byc raj dla wędkarzy ale albo im nie szło albo naprawde ryby nie brały.ale i tak bylismy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W KĘTRZYNIE
Stadnina Ogierów organizuje przejażdżki zaprzęgami konnymi i naukę jazdy konnej wierzchem. Oferuje wyjazdy bryczkami do Św. Lipki i Gierłoży- SUPER SPRAWA. a do tego dodam, ze dla rozrywki mozna przyjechac do Kętrzyna na kompleks rekreacyjno-sportowy o normach unijnych tu link zeby zobaczyc fotke http://ketrzyn.wm.pl/Otwarto-kompleks-sportowo-rekreacyjny,54338 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomiałem sobie, kanał elbląski, chyba w tym roku wybiorę się na całodniowy rejs z Elbląga , tylko, kurka wodna, pogoda, dmuchać w niebo, aby chmury przepędzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W KĘTRZYNIE
to dopiero fajna zabawa:) bylam i wiem. warto naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bym chciała tam być!:( ale nigdzie nie pojade:( rodzice i siostra wolą inne krajobrazy:( sama nie pojadę:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to rejs statkiem po kanałach i ciekawostką jest to, że jeziora połączone kanałami są na różnych poziomach i statek jest transportowany lądem na specjalnych pochylniach. Podobno to taki unikat na skalę światową. Byłem na takim rejsie kilka lat temu, cały dzień wrażenia niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efjndsbvdf
magnolia m,ozemy jechac razem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×