Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile no ile no

Ile dzisiaj kosztuje wesele?

Polecane posty

Gość ile no ile no

Ile dzisiaj kosztuje wesele, ile was kosztowało wasze zwesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trushi
nie policzę ile dokładnie, ale grubo ponad 10 tys. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
to zlaezy, na ile osob, w jakim miescie, czy robisz normalne wesele czy na pokaz zeby wszystkie koelzanki ci zazdrościły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy gdzie, jakie i na ile. Mozna zrobic w remizie albo w 5* hotelu, mozna kupic suknie za 200 zl albo za 10 tys. moje wesele wyniesie ok 35-40 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Nasze 2-dniowe wesele na 70 osób +/- wyniesie 35 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takiej wadze naprawde
Okolo 50 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może ja po prostu inaczej myślę, ale moje wesele (będzie 27.06) nie będzie pochłaniać takich bajońskich sum jak wyżej podane. Odbędzie się w sali konferencyjnej wraz z cateringiem (140 zł za osobę), suknię szyje mi kuzynka na materiał wydałam 460 zł, oprócz tego takie pomniejsze wydatki jak zaproszenia (na Allegro kupiłam 1zł za sztukę), winietki drukowane (20 zł za 90 winietek), dodatki typu podwiązka, rajstopy itp. Kwiaty mam od znajomej kwiaciarki, tylko cenę kwiatów liczy nie liczy robocizny, jeszcze nie wiem ile będzie kosztował ale będę miała bukiet z margaretek więc nie dużo :). Samochód także mam od znajomego wydam na jego pzystrojenie jakieś 50-80 zł. Myślę, że wesele zamknie się w kwocie 15.000 zł. Naprawdę można wiele rzeczy zrobić taniej a to wcale nie znaczy, że gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moja znajoma robila na 40 osob skromne wesele z dj i zamkneli sie w 10 tys. wiec calkiem rozsadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarkaa_młoda
moje wesele wyniosło ponad 300 tys. ale niestety było 500 gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za całość to napewno jakieś prawie 25-30 tys ze wszystkim z tym ze z mojej strony jakieś 11-10 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumih
ja mam ślub 27 czerwca, koszt to ok 35 tys nie wiem jak mozna zrobic wesele za 18 tys???? chyba ze nie zalezy wam na tym aby bylo tak jak chcecie i szukacie tanich rzeczy jak tylko sie da place 180 pln za osobe, nocleg dla 40 osob to 75 pln za osobe czyli 3000 hotel garnitur 2000 napoje jakies 700 pln wodka ok 2500 buty 300 dorozka 1200 i tak jadac jeszcze z kilkoma pierdolami wchodzimy w ok 35 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica....
My mamy jeden dzień na 150 osób i wszystko wyniesie gdzies ok 25 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz kosztorys wygląda tak: Goście: 15.000 Ciasta: 5.000 Suknia: 2.500 Buty: 0.150 Garnitur: 1.000 [z butami] Alkohol: 2.700 Orkiestra: 2.000 Kamerzysta: 1.000 Fotograf: 1.000 Dekoratorka: 0.300 Kwiaty: 0.500 Obrączki: 1.300 Napoje: 0.750 Dek.Samochod: 0.100 Zaproszenia: 0.150 Kosm.Fryzj.: 0.300 Ksiądz: 0.350 Skrzypce: 0.250 Owoce: 0.500 Razem: 34.850 zł + Ewentualne drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aann//
Moje wesele na ok 95osób wyniesie ok 26000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo
No to moje ok 22-23 tys nie pamiętam dokładnie, było to ponad 2 lata temu. Wesele na 47 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma określonej sumy-wszystko zalezy od miasta,usytuowania lokalu,obrączek,waszego ubioru,dodatków,cen w lokalu,liczby gości,czasu wesela..ja zmieszczę się w 6 tysiącach a niektóre piszą,że wydają nawet po 50 tysięcy.także to już zależy od was-co wybierzecie,gdzie zrobicie,na ile osób...ale ogólnie rzecz biorąc nie jest to groszowa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumih spokojnie,można zrobić.i to,że mniej wydajemy na wesele,wcale nie oznacza,że wyrzekamy się połowy tego,co chcemy.poprostu zamiast kiecki z madonny czy jakiejś tam innej firmy mam szytą przez krawcową i dokładnie taką,jak chcę. dobre opakowanie niekoniecznie jest gwarancją dobrego smaku.pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumih - niewiem po czym stwierdziłaś ze nei zalezy mi na tym zeby było ładnie i fajnie poprostu nie wymyslam jakis dziwacznych rzeczy ale ok powiem ci jakim cudem wychodzi mi \"tylko\" 18tys, co dla mnie i tak jest duzo bo mialam nadzieje ze zmiescimy sie w 15 tys no wiec ślub-1000zł sala - ok7000zł Zespół -2000zł (po znajomosci) fotograf-1400 kamerzysta-1200 moja suknia-1050zł Moje wszystkie dodatkowe wydatki(fryzjer,buty,bielizna,wizazystka,paznokcie,kolczyki)-600zł Ubranie mojego M. -300zł (garnitur juz ma) kwiaciarka- ok 600 skrzypek-150 tort-350 podziekowania dla rodziców-300zł alkohol wiśniówka ok 4-5butelek-130 piwo bezalkoholowe-80 szampan-90zł wódka-1600 wódka na bramy-250 podziekowania dla gosci -150 zaproszenia-135 bedzie jeszcze piwo i samogona na wiejskim stole, wiejski stół tez robimy sami ale tym zajmują sie rodzice i jezeli to ze kupuje kiecke za 1000 a nie 3000zł znaczy ze mi nie zalezy to sie grubo mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×