Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markerowa zbożona

Musze kupić test ciążowy-powiedzcie

Polecane posty

Gość markerowa zbożona

Mam isc do apteki i powiedziec tylko poprosze test ciązowy? są jakies rodzaje, firmy? ile kosztuje taki test? a moze moge kupić gdzies jeszcze oprócz apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz do apteki- najpewniej i najprościej. Mówisz \"Proszę test ciążowy\". Pani(Pan) Ci daje,zazwyczaj nie pyta jaki rodzaj. Są różne ceny i pewnie kilka firm. Ale niech sama(sam) Ci zasugeruje jaki kupić. (Taki za ok. 10 zl). A ile masz lat ? Czemu masz obawy przed tym ,żeby kupić coś w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markerowa zbożona
mam 20 lat i spóźnia mi sie okres obawiam sie ze to moze być ciąża ogólnie nie mam obaw przed kupowaniem w aptece, poprostu nigdy nie kupowałąm takiego testu i nie wiem jak sie zachować. nie wiem jakie są i nawet nie znałam przypuszczalonej ceny dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfjfj
IDZ DO KSIEDZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald tuszczek
powiedz poprosze test conszofy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markerowa zbożowa
dla mnie to nie ejst śmieszne stresuje sie, mieszkam w małym miasteczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablidf
ja placilam ostatnio 13,50 wez 15 zl na pewno starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka1234
A ja Cię rozumiem. Bo mieszkam w małej miejscowści są dwie apteki ale test ciążowy można kupić nawet w sklepie spożywczym :/ wszyscy mnie znają i ludzie lubią rozpowiadać plotki. Mam chora tarczyce i przytyłam bardzo dużo ludzie już rozpowiadają że jestem w ciązy bo mam duży brzuch więc jakbym potrzebowała kupić test ciązowy to nie wiem co by było dlatego wolałabym kupić gdzieś w mieście przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draceniaa
Ja wczoraj robiłam, na szczęście wynik negatywny. Normalnie idziesz do apteki i prosisz o test. Masz dwa rodzaje. -płytkowy -strumieniowy Osaobiście polecam płytkowy, jest wygodniejszy. Wg mnie najlepszy jest bobtes, nigdy mnie jeszcze nie zawiódł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markerowa zbożowa
dzieki, jak cos to powiem ze taki do 15zł własnie o to chodzi boje ze pani w aptece zmierzy mnie wzrokiem i będzie burczeć. nieraz są takie nie przyjemne baby jak zobaczą ze młoda osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka1234
U mnie najczęściej starsze osoby stoją w kolejkach w aptekach zwłaszcza co mnie znają, zagadują, a jakby usłyszały o teście to dopiero by bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draceniaa
Serio? Ja się z tym jeszcze nie spotkałam. Test to taki sam produkt jak tabletki, syropy itp Normalnie wchodzisz i kupujesz. Jak kobieta zobaczy, ze sie krecisz i wstydzisz, to na pewno sie dziwnie spojrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beda burczec
jak zobacza mloda zakompleksiona,bojazliwa dziewczyne Dlatego ja zawsze wchodzilam smialo i konkretnym glosem prosilam o test ciazowy Kiedys spodobalo mi sie jak mlody chlopak mimo duzej kolejki i paru beretow glosno poprosl o 3 paczki prezerwatyw I jeszcze przebieral w rodzajach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markerowa zbożowa
piskal ja sie nie pytam jak zrobić testy DNA wiec wyciagnij z tego wnioski kurde własnie ja jestem taka niesmiała ze napewno bede sie kręcić zawstydzona, albo jeszcze gorzej spale buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draceniaa
Zawsze możesz wysłać swojego faceta do apteki, w końcu on też ma w tym swój wkład, no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskaal
NIESMIALA A SIE BZYKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markerowa zbożowa
no ale nie wiem którego wysłać bo ostatnio współżyłam z pięcioma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego wstydzić, uwierz mi. Jesteś już dorosła, nikt w aptece nie będzie na Ciebie patrzył krzywym okiem :) Poza tym w takiej aptece pewnie dziennie sprzedają masę testów (na pewno dużo młodszym nastolatkom) Nic, co ludzkie nie jest im obce :) Taki test kosztuje w granicach 8-15 zł. A gdy zapyta "jaki?" po prostu powiedz, że nie znasz się i poproś aby poleciła Ci jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markerowa zbożowa
swojego chłopaka się nie wstydze:P będą burczeć- to zazdroszcze ci ze tak potrafisz mi to raczej nie wyjdzie trudno najwyzej bedzie dla mnie nie miła przeciez mi nie zabroni kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wchodze do apteki i głośno i wyraznie prosze o test albo o prezerwatywy i wtedy starsi za mna mają te swoje zdziwione miny ale cóż oni mi dzieci chować nie będą tylko że jestem troche starsza i zamęzna więc łatwiej mi sie tu madrowac-) bo jako młoda panna tez miałam opory a ty piskal myślisz że bzykanie jest zarezerwowane tylko dla śmiałych? jeszcze nie wiesz jakie cudenka umieja nieśmiałe-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markerowa zbozowa
tak z 5 słaby podszyw trzeba było napisac ze z 15:p włąsnie tym sie pocieszam ze jestem dorosła a kupuja duzo młodsze osoby, ale cóz juz taka jestem wstydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draceniaa
No to kiedy idziesz kupić ten test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sama
a co zrobisz jak test okaze sie pozytywny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markerowa zbozowa
jutro bo będe szła do miasta z moim chłopakiem na zakupy, teraz mi sie nie chce maszerowac w taką pogode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draceniaa
Szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markerowa zbozowa
dlaczego szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że prędzej krzywo mogła by spojrzeć pani w sklepie niż w aptece. Dlatego lepiej iść do apteki po taki zakup. Ja robiłam już parę razy test. Nie pamiętam dokładnie nazwy ale na opakowaniu(bodajże niebiesko-błękitnym) jest niemowlę. Kosztuje tak jak mówiłam ok. 10zł. Powodzenia życzę. PS. Sama miałam dziwny ostatni okres i też chyba jutro odwiedzę aptekę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I CO BYŁA KTÓRAŚ Z WAS W CIĄŻY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka19883721
Mam się czego wstydzić idąc do apteki i prosząc o test ciążowy? Mam 15lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. W ogóle. Rodzice powinni być dumni ze tak wychowali córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×