Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejooo4

jak sie dogaduja starsze rodzenstwa gdzie brat jest 2 lata starszy od siostry?

Polecane posty

Gość hejooo4

chodzi mi o te starsze, szkolne dzieci. Maja ze soba jakis kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat jest ode mnie starszy 2,5 roku. przez 22 lata mielismy wspólny pokój, dogadywalismy sie bardzo dobrze, do teraz mamy super kontakt mimo iz mamy juz swoje własne rodziny, nieraz przegadalismy do 4 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat jest starszy 1,5 roku, jako dzieciaki trzymalismy sie razem, jako nastolatki mielismy wlasne swiaty i wieczne klotnie, a teraz jest w pozadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata to prawie żadna
różnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek moim zdaniem ma najmniejsze znaczenie.Między rodzeństwami częstą są kłótnie w dzieciństwie a potem w dorosłym życiu są najlepszymi kumplami ;) A 2 lata to fajna róznica :D Nie to co u mnie :P Brat rodzony młodszy o 9 lat,brat przyrodni młodszy o 20 lat,siostra przyrodnia mlodsza o 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
brat przyrodni młodszy o 20 lat,siostra przyrodnia mlodsza o 22 lata. Ojciec na starosc zaszalal z mlodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
ja mam brata 8 lat starszego jeśli chodzi o dzieciństwo i pamiętam jedną przygodę kiedy zapomniał mnie odebrać z przedszkola i do późnego wieczora siedziałam w domu pani przedszkolanki bo rodzice wyjechali hehe lata... koniec podstawówki i liceum to ciągła wojna z bratem on student a ja młoda gniewna :) a najbardziej zaszedł mi za skórę jak zmienił termin ślubu z września na lipiec a ja miałam zaplanowany wyjazd ze znajomymi pod namiot to miała byś pierwsza taka prawdziwa wyprawa nad morze i dostałam zgodę rodziców ...rozumiecie pierwsza miłość chłopak plany a tutaj bum ślub przełożony i zakaz wyjazdu ...matko jak ja go wtedy nienawidziłam :) ale teraz kiedy ja mam rodzinę a brat mieszka ponad 200 km ode mnie uwielbiamy się a nasze rozmowy tel nie mają końca a już nie wspomnę jak przyjedzie wtedy siadamy rozmawiamy i czytamy też książki z procentem i jest super !!!...nie wyobrażam sobie że mogłoby go nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princpolo mylisz pojecia
jezeli rodzenstwo adoptowane, to przybrane, nie przyrodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Princpolo :D jak zawsze na kafeterii dostałaś zjebkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
wszytsko zalezy jak dzieci wychowasz i jakie w ogole beda mialy charaktery. generalnie dwa lata to fajna różnica. miedzy moim bratem a mną też jest własnie taka. zawsze miałam w szkole opiekę na starcie. co prawda miałam tez postawione odpowiednie progi do przeskoczenia, bo opinia brata swoje robiła, ale spoko. wychowaj ich tak zeby dbali o siebie nawzajem a bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potwierdziłam ani też nie zaprzeczyłam jeśli chodzi o adopcje.To była złośliwa uwaga,nic więcej. Jeśli ktoś wyjeżdża sobie na temat mojego ojca to niech sobie myśli co chce. I przypominam że temat dotyczy innego pytana niż ja i moje rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×