Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepwena

chłopak we mnie został dwa razy nierobiac miedzy nimi przerwy,jestem w ciąży??

Polecane posty

Gość niepwena

hej. mam prośbe może mi ktoś doradzić?? troszke sie streasuje.:( kochałam sie w ostatnim czasie z chłopakiem swoim...i bez zabezpieczenia i on został we mnie dwa razy nie robiąc miedzy nimi przerwy(niewychodził),a miałam dni płodne,,,wcześniej ponad 2tygodnie przed stosunkiem brałam tabletki antykoncepcyjne...czy one jeszcze działały?? wcześniej jeszcze sie leczyłam na kobiece sprawy... ale boje sie że jestem w ciązy?? wuiem że teraz jest duża możliwość że tak?/ale doradżcie prosze>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalecedownia
ale ze jak ? został w tobie to znaczy ze skonczył w tobie ? w dni płodne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
skoro wiedziałaś że masz dni płodne to jak mogłaś pozwolić na coś takiego hmmmm ? ile Ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
no właśnie w tym problem że został do końca we mnie.... a jeszcze z tego co słyszałam to faceci mają wieksze że tak nazwe wiekszy poped bo długim okresie nie współrzycia...?? czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
niewiedziałam że we mnie został.... zawsze wychodził jak cos(przerywany)....a niepokazywał po sobie że ma orgazm.... dopiero powiedział mi na drugi dzien żę został...a lat mam juz 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
dlaczego przestałaś brać tabletki ?.....jak dla mnie jest duże prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży no chyba że należysz do tych szczęśliwych którym mimo dni płodnych się udaje zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalecedownia
kiedy masz dostac okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
jak dla mnie sorry ale jesteś strasznie nieodpowiedzialna żeby uprawiać sex w dni płodne bez zabezpieczenia ....aż trudno mi uwierzyć że facet dwa razy w Tobie skończył a Ty tego nie czułaś ...nie byłaś po w łazience nie widziałaś spermy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
przestałam brać...ponieważ ginekolog,nie mogła mi zapisać żadnych tabletek bo jak sie okazało że tabletki antykoncepcyjne wyniszczaja mi wątrobe bo mam hiperbilirubinemie...i dlatego.... niewiem za bardzo co mam teraz robić...a do ginekologa mam dopiero za miesiąc...a na test musze poczekac jeszcze z tydzien przynajmniej żęby miec pwnosc testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mozna nie wiedziec czy facet skonczyl w srodku czy nie. chyba jakis wybitny posiadajacy znikome ilosci spermy... u nas zawsze trzeba bylo sie ratowac chusteczkami bo inaczej byloby mokre przescieradlo. moze tak sobie ciebie nastraszyl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze tematów
życze ci zebyś nie była w ciaży... zednemu dziecku nie mozna życzyć tak debilnej matki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafkable ble ble
A jak by robił przerwę nie zaszłabyś w ciążę? Nieważne, niektórzy pominęli teorię odrazu przeszli do praktyki. no to gratuluję pewnie jestes w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafkable ble ble
a i współczuję dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkoooo
po co na nią najeżdżacie? :o przecież nie cofnie czasu. Dziewczyno Ty masz chlopaka pojebanego! :o Skoro skończył w Tobie nie mówiąc Ci o tym to poczekaj jak będziesz w ciąży to zostawi Cie bo żaden normalny chłopak tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkoooo
a kiedy to było? Jeśli wczoraj to leć po postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkoooo
swoją drogą też nie pomyślałaś, mogłaś się zabezpieczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
dzieki jjkoooo.... to było 3dni temu...byłam ja mokra itp bez szczególów i miałam prawo nieczuc spermy...ale zawsze ze mnie wychodził i myślałamże poprostu niedoszedł....ufałam mu...a wcześniej zawsze sie zabezpieczaliśmy..nie wiem co chłopakowi szvczeliło do glowy...i powiedział mi to dopiero na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
jjkoooo...oczywiście masz rację że czasu się nie cofnie ale sama przyznaj że w dobie gdzie tyle się mówi o antykoncepcji jest internet itd.....20 letnia dziewczyna pozwala na coś takiego w dni płodne ...a ten jej facet też niczego wart jak robi takie numery ....jakby był odpowiedzialny to przed by spytał czy można bez prezerwtwy czy nie mam nadzieję że autorce się udało i nie jest w ciąży ale zapamięta to co się wydarzyło i te nerwy do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkoooo
Oczywiście, mogła się zabezpieczyć ale teraz już za późno więc nie ma co po niej jechać. Oboje są winni ale chłopakowi to po pysku bym wystrzelała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
masz dużo racji 1234567..... i strasznie mi głupio że tak postąpiłam....niewidziałam chłopaka prawie 3miechy i poprostu adrenalina i euforia robia swoje.... na ile procent jest możliwe że jestem w ciąży?? a jesli np pomyliłam sie z dniami płodnym...to jeżeli został też jest duże prawdobodobienstwo że jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafkable ble ble
Niewiedza wychodzi poraz drugi, czy ty napewno sie kochałaś kiedyś? Ja zawsze wiem jak facet kończy we mnie, przecierz wtedy to się czuje, ukrył to przed tobą? Niemożliwe, nie wyciekło nic z ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkoooo
Skoro wtedy myślał o sobie to co będzie jak dziewczyna faktycznie zajdzie w ciąże? :o Chłopak też pewnie młody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkka
duże:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
i wcześniej sie zabezbieczaliśmy zawsze..i nawet wcześniej jak sie w tym dniu kochaliśmy....nie wiem co mu w nocy szczeliło do głowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkoooo
Zrób test, tutaj nie ma jasnowidzów, nikt Ci nie powie czy jesteś w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
ale ja też byłam mokra...i nzastanowiało mnie wtedy czemu niespuscił sie na brzuch jak był przerywany i czemu nie założył prezerwatywy....a wcześniej nigdy sie we mnie nie sposzczał...bo jak cos to prezerwatywa albo wychodził wczesniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkka
jak nie minęły 72 gopdz to jeszvcze możesz iść po tabletkę po...potem już nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
jeżeli jesteś pewna że to były akurat dni płodne to jest duże prawdopodobieństwo niestety że jesteś w ciąży ale musisz poczekać na okres albo za parę dni zrób test powiem z mojego doświadczenia miałam dni płodne kochaliśmy się z mężem bez prezerwatywy ale umowa była taka że tylko na początek a później założy i co wyciągnął ale był to początek wytrysku i tym sposobem zaszłam w ciąże teraz się śmiejemy że syn jest z odrobinki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×