Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskaaawaaa

trądzik - co jeszcze mogę zrobic?

Polecane posty

Gość truskaaawaaa

Wiem, że takich tematów było już wiele, ale chyba już wszystko stosowałam. Mam już ten problem od jakiś 10 lat. Od 2002 roku leczyłam się u dermatologa, który był uznany i drogi - wizyta 100-150 złotych, zakupy w aptece jakieś 200. Najpierw stosowałąm rózne kremy, maście, żele, witaminy, tabletki, antybiotyki. potem Diane35, ale bez większych rezultatów. Dostałam więc Aknenormin. po 8 miesiącach wyrzeczęń było super - przez 1,5 roku. Probelm powrócił, najprawdopodobniej z powodu stresu (problemy na uczelni). Więc kolejny raz 7 miesięcy kuracji. Minął niecały rok i znów problem. Juz po jakiś 5 miesiącach cera nie była taka ładna, ale wiocznie taka moja uroda. teraz niestety probelm sie nasilił. Stosuję aktualnie Zorac 0,1% i Diacneal. Nie chce znów truc organizmu. Co mam robic? Obawiam się, że mam teraz tą wersję trądzik z zadrapania czy jakoś tak. Wiem, że to co robię jest złe, ale nie potrafię chodzic na uczelnię i do pracy z białymi krostami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda83
am podobny probelm i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabi
Dziewczyny, ja też miałam podobny problem. Dermatolog przepisywała mi różne maści, tabletki - fakt, pomagały, ale do czasu kiedy ja brałam, później wszystko wracało. O hormonach nawet nie chcę pamiętać. Od jakiego czasu biorę face Okey, jestem bardzo zadowolona, jasne, że mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej, ale już jest dobrze. Mi pomogło, ale nie mogę obiecać, że Tobie też pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim pomaga papka z cebuli jest o tym topik ;) Spróbuj Dermazin'u bardzo dobry lek -sól srebrowa niszczy roztocza bakterie W ogóle srebro bardzo dobrze działa na skóre Do tego chlorchinaldin który natłuszcza i niszczy bakterie , jest na podłozu z wazeliny białej Te leki są za grosze są to polskie leki , warto spróbowac , powiedz dermatologowi aby Ci je przepisał choćby tak na sprawdzenie czy będą one działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołek mat.123
spróbuj bużkę przecierać własnym moczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieszkaa-24
Polecam mydło siarkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabi
O matko, własnym moczem?! Mnie się do tego nie przekona :/ A co do mydła siarkowego, to dobrze działa też zwykłe szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawka----w aptece są do kupienia za ok.30zl specjalne tabletki dla osob z nasza cera- "cerin" firmy sensilab. Bez recepty. Pije je od 3 tygodni, nie pojawil mi sie oni jeden pryszcz od tej pory, a jestem przed okresem w dodatku, co zawsze nasilalo ich wystepowanie. Tabletke pije sie raz dziennie przed jakimkolwiek posilkiem. To wszystko. Nie jest meczace stosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha- dodatkowo kupuje maseczki w drogerii do cery tradzikowej i staram sie je robic chociaz dwa razy w tygodniu. Zaatakowalam swinstwo z dwoch stron i skutkuje.:) Sprobujcie dziewczyny! Cerin firma Sensilab. Stoi w aptece na polce przy preparatach tradzikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalas zeby lykac retinoidy w malych dawkach,10mg lub 5mg dziennie? obciazenie dla organizmu zadne a cera czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabi
Na pewno bez szkody dla organizmu? ja jestem jednak za naturalnymi metodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie trądzik zaatakował w wieku 26 lat :( Dermatolog polecił mi krem linotormentialae i odkąd go stosuję widzę poprawę na mojej twarzy. Chociaż każdy inaczej reaguje na dane preparaty, nie zaszkodzi spróbować, tym bardziej, że krem ma prosty skład i nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!! WON kuuvrvy reklamowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że wyciskając trądzik bardzo prawdopodobne jest, że na skórze pozostaną Ci blizny, a wtedy pomoże dopiero zabieg mikrodermabrazji u kosmetyczki. Trądzik na skórze pojawia się w wyniku nieprawidłowej pracy gruczołów. Aby się go pozbyć trzeba usystematyzować wydzielanie łoju. Wypróbuj krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który pomógł już wielu osobom. Preparat opiera się na cynku, krzemie i srebrze koloidalnym wpływając na pracę gruczołów łojowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×