Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aska z tarnowa

Puszysta- w co sie ubrac na wesele?

Polecane posty

Gość aska z tarnowa

witam,mam 28 lat i dwoje dzieci,w przyszłą sobote idę na wesele kolezanki.nier wiem w co sie ubrac?Czy tunika i spodnie bedą pasowac czy np sukienka za kolano z satyny?Jesli ostatnio byłyscie na weselachh to podpowiedzcie w czym troszke wieksza dziewczyna moze wyglądac ładnie a w czym beznadziejnie.Nosze romiar 46.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) moim zdaniem jakies eleganckie spodnie i do tego tunika ,teraz jest szał na tuniki na pewno taki stroj bedzie dla Ciebie odpowiedni zycze udanej zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdk
Ja bym proponowala sukienke. W spodniach i tunice wyglada sie klockowato i .. staro. Dobrze skrojona sukienka i jakas ladna marunarka czy szal to dobre rozwiazanie. no i jeszcze polecalabym kupic wyszczuplajace gacie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa fajne tuniki kobiety w nich nie wygladaja staro wrecz przeciwnie , ale to rzecz gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinalodz
sdk ma racje, w spodniach może byś wyglądała dobrze, ale jednak wesele to wesele, wypada pokazać się w sukience. Proponuję sukieneczkę prostą w kroju, w ładnym kolorze i długość za kolana. Znalazlam dla Ciebie kilka przykładów. Teraz są wyprzedaże w sklepach więc na pewno uda Ci się coś ładnego kupić. Ważne, aby sukienka nie była biała (biały kolor zarezerwowany jest dla panny młodej) lub czarna (kolor oznaczający żałobę) Najlepiej błękitny, wrzosowy, oliwkowy.. masz całą gamę wesołych kolorów :)No i pamiętaj, że sukienka na ślub wcale nie musi być taka strojna, żeby nie przyćmić blasku panny młodej :) (w końcu to jej dzień) Pozdrawiam. Aha, proponuję jeszcze materiał- taftę. Ładnie wygląda na pulchniejszych kobietach, zdecydowanie lepiej niż satyna. http://www.suknie.net/pictures/g-picDSC_6882.jpg http://s206.allegro.pl/item661032451_brazowa_sukienka_z_tafty_rozm_l_xl.html http://s206.allegro.pl/item655670932_super_turkusowa_koktajlowa_sukienka_z_tafty_okazja.html http://s206.allegro.pl/item665676783_sukienka_z_tafty_nibieska_slub_wesele_jedyna_l_40.html http://s206.allegro.pl/item660239991_ivory_elegancka_sukienka_zlota_tafta_r_44.html http://s206.allegro.pl/item661645852_debenhams_sukienka_tafta_16_zachod_slonca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrff
pierwsza i ostatnia z tych zaproponowanych przez laure są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinalodz
Laura, śliczne te sukienki znalazłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a dziekuje :) ja sama takich nie nosze tylko bardzo krotkie, ale kolezanka z pracy ma bardzo kobieca figure i slicznie w takim fasonie wyglada plus asia z tarnowa to mloda dziewczyna wiec po co ja ubierac w jakies worki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i to sa wszystko sukienki ze stron sklepow dla pan o wiekszych rozmiarach, to jest wazne, co z tego ze sie znajdzie sliczna sukienke, ktora wyglada ladnie na manekinie o rozmiarze 36 skoro potem na kobiecie zle wyglada szkoda, ze w Pl wciaz jest malo wiekszych ciuchow, tu w UK co druga kobitka jest duza ;) wiec rozmiary sa wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najładniejsza jest ta
z linku który padała Fakt1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wg mnie z linku fakt1 jest bardzo ladna, szczegolnie jesli kobiecie ten kolor pasuje, tylko troszke dla starszej osoby a nie dla 28 letniej laski :p moja mama ma taka sukienke a ma 58 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowo
Ta co podała Fakt1 jest troszkę kiczowata.. Zwłaszcza ten bordowy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najładniejsza jest ta
ale tam jest więcej kolorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy są swieta
zdecydowania nie satyna. widac kazdy walek tluszczu. wiem z doswiadczenia, na studniowce mialam czarna satyne i na zdjeciach wszystko bylo widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowo
Wiem, dlatego napisałam "zwłaszcza bordowa" Trza umić czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiu
spodnie i tunika na wesele nie za bardzo. moze to i bezpieczny zestaw ale na wesele lepsza jest sukienka..tunika i spodnie to raczej na codzien.. sukienka z satyny nie jest dobrym pomysłem dlatego ze niestety ale satyna pieknie podkresla figurę ale tylko ta idealną...jesli masz jakies wałeczki,ktorych nie lubisz albo niekoniecznie chcesz je pokazywac to lepiej wybrac inny materiał...niestety ale do satynowych sukienek trzeba miec nienaganną figurę (sama sie o tym przekonałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gość puszysta inaczej
kto jeszcze pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko:) nie podałaś najważniejszych danych. Chodzi mi o to, jaki masz typ budowy? Nie każdy fason kiecki pasuje do gruszki, tak jak nie każdy do jabłka, a jest jeszcze wiele typów figury. Jednak jeśli miałabym wybierać z dotychczasowych propozycji, to najbardziej podobały mi się sukienki od Laury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nie bardzo wiem co sie powinno zakladac na wesela bo jest to jedna w bardzo niewielu imprez, ktora staram sie omijac szerokim lukiem, bardzo nie lubie weseli, szczegolnie takich tradycyjnych :p do tej pory tylko moje mi sie podobalo - no ale nie bylo to typowe wesele hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×