Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koooooochanaaaaa

jakie studia podyplomowe wybrac???

Polecane posty

Gość markentylla
Na WSB jest dużo ceikawych kierunków podyplomowych, oczywiście jeżeli idziesz w bardziej ekonomicznym kierunku, ja kończe właśnie magisterskie studia i jestem zadowolona z poziomu edukacji na tej uczleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzpostudiach
Ja już po podyplomowych, ale z ciekawością obserwuję nowe kierunki, teraz zastanawiam się nad czymś po prostu dla siebie, jak http://nawigatorzy-jutra.pl/studia-podyplomowe/ Jak na studia podyplomowe, brzmi dość nowatorsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikas9
fajne opcje na podyplomowych są w SWSZ w Katowicach, np. zarządzanie nieruchomościami... myślę, że warto się nad tym zastanowić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania54l
Przecież są portale które skupiają informacje o takich studiach, choćby www.studiapodyplomowe.net gdzie można sprawdzić rożne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felekii
Ja się zastanawiam nad podyplomówką z bankowości na Vistuli. Mają spory wybór specjalizacji. Ktoś tam może studiował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze zamiast podyplomówki studia IIgo stopnia? widziałem na stronie wsb że mają konkurs i można wygrać rok darmowych studió magisterskich http://zostanmagistrem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj lepiej d_u_p_y na ulicy jak masz ładne s_r_a_n_i_e to zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Potwierdzam. Nasza uczelnia organizuje właśnie konkurs, w którym nagroda główna to właśnie darmowy rok studiów II stopnia. Do wygrania również bony zniżkowe o wartości 100zł na studiowanie. Dodam również, że do 15 lipca można zaoszczędzić nawet 1000zł zapisując się na studia magisterskie w naszych oddziałach. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewsb
Dzien dobry, Z ramienia Online Eksperta WSB pozwolę sobie przypomnieć, iż powyższy konkurs ,,Zostań magistrem" trwa do 4 lipca. Zachęcam do udziału i walki o nagrodę główną. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda mar
Feleki ja byłam u nich na podyplomówce z Logistyki, ale też studiawałam tam na turystyke. Fajna uczelnia, miła atmosfera. Co do bakowości - Vistula to uczelnia ekonomiczna więc powinien być dobry poziom na tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewsb
Dzień dobry, Jako Online Ekspert Wyższej Szkoły Bankowej chciałam jeszcze tylko przypomnieć o trwającej jeszcze tylko kilka dni promocji - do 30 czerwca taniej o 1000 zł, a do 15 lipca wpisowe = 0 zł :) Więcej informacji oczywiście na naszej stronie www i w placówkach WSB. zapraszamy! Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała nauczanie przedszkolne. Ciągnie mnie do dzieci. Jestem po maturze i wybieram się tu: http://www.ignatianum.edu.pl/ i już się nie mogę doczekać początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WenecjankaDD
Moim zdaniem świetne są studia podyplomowe z ekonomii. Można rozwinąć się bardzo dobrze w tym kierunku. Sama przymierzam się do podyplomówki na Uczelni Viastula z biznesu międzynarodowego. W tym roku jeszcze nie składałam papierów, bo chcę podszkolić trochę angielski. Część wykładów i ćwiczeń jest tam właśnie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce opadają czytając niektóre wypowiedzi... Jestem nauczycielka w przedszkolu, mam skończona pedagogikę wczesnoszkolna i logopeda. Logopeda w szkole czy przedszkolu ma takie same pieniądze. Na szacunek trzeba sobie zapracować. A stres jest i tu i tu... To są dzieci. Małe, szybkie i z tysiącem pomysłów na minutę... Przyszłej nauczycielce przedszkola polecam kolegium nauczycielskie lub Akademie Pedagogiczna w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne podyplomówki mają na PWSBiA, polecam zapoznać się z ich ofertą, mają jeszcze otwartą rekrutację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych wymienionych brałbym logopedię. Takich gabinetów nie jest zbyt wiele, więc jest większa szansa na znalezienie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horteczka8
Podobijam temat. Zastanawiam się nad podjęciem studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Są to studia modułowe ( w skrócie wybiera się te moduły, które akurat najbardziej Cię interesują). Zainteresował mnie nowy kierunek : marketing internetowy . Widać,ze branża się rozwija i chciałabym coś liznąc z tego zakresu. Myślicie,że jest to przyszłościowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tu z obecnych studiuje podyplomowo rachunkowść w poznaniu na WSB?Jak oceniacie poziom, merytorykę wykładowców. Zależy mi na praktykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, co dobrego powiecie o tych studiach? http://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/studia.html Zastanawiam się czy w ogóle warto sobie zawracać głowę tego typu rzeczami. Tego typu studia - wcale nie są takie tanie (swoją drogą edukacja w polsce nie jest darmowa jak twierdzi rząd) więc trzeba je dobrze przemyśleć, pytanie czy po studiach idąc na podyplomowe dowiemy się czegoś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podyplomowe mam już za sobą, koniec z końców przydatna sprawa, szczególnie w pracy, jeśli oczywiście pracuje się kierunkowo. Nie ukrywam, że pierwszą podyplomówkę robiłam po prostu dla pracy, teraz chce zrobić coś dla siebie, na tej samej uczelni co poprzednio , czyli UTH w Warszawie. Mają dość spory wachlarz możliwości jak widać na stronie - http://www.uth.edu.pl/, ale chyba nadal wybiorę coś z marketingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewolucyjna rekrutacja, szeroki wachlarz kursów , oferta bardzo atrakcyjna i warta uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj na rekrutacyjnarewolucja.pl, poszukaj kursów bądź szkoleń na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli po medycynie, to wydaje mi sie ze spokojnie tez mozemy zdecydowac sie na taki kierunek http://www.mckp.uj.edu.pl/?page_id=1975 Zwłaszcza ze jest to naprawde dobra szkoła z tradycją w pieknym Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×