Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam do was nietypowe pytanie

Muzyka na pogrzebie

Polecane posty

Gość mam do was nietypowe pytanie

Niedawno byłam na pogrzebie znajomego,młodego chłopaka.Przy wpuszczaniu trumny do grobu puszczono przepiękną muzykę,interesuje mnie co to było,czy to jakaś konkretna melodia czy może on ją lubił.Rzadko chodzę na pogrzeby,a jeszcze nigdy nie słyszałam,żeby puszczana jakąkolwiek muzyke poza standardową orkiestrą.Może Wy wiecie coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was nietypowe pytanie
Nie znam ich na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertara
to chociaż powiedz jak to mniej wiecej leciało to ci powiemy może coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli bardzo ci zależy, to musisz się wygłupić:-o ja też kiedyś tak musiałam zrobić:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was nietypowe pytanie
To była muzyka bez słów i bardzo spokojna,nie żaden marsz,chyba grana na jednym instrumencie.Kiedys oglądałam w TV jakiś koncert i bardzo podobny dźwięk wydawała taka trąbka http://www.poltoragoscia.pl/img/instr/trabka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczyca chińska
Na ogół grają \"Ciszę\" Chociaż byłam na pogrzebie, gdzie zagrali na skrzypcach utwór Grechuty \"Będziesz moją panią...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was nietypowe pytanie
Nie nie był strażakiem. Naprawde zagrali Będziesz moją panią?Dlaczego?Dziwne,nie za wesołe to jak na pogrzeb? Tamta muzyka była piękna,ale bardzo smutna,od niej samej można było sie popłakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padaka
ja byłam na pogrzebie, gdzie z woli zmarłego zagrano jego ulubioną piosenkę. i nie było to nic spokojnego ani depresyjnego, powiedziałabym, że nawet na ustach żony pojawił się uśmiech, więc to "będziesz moją panią" mnie nie dziwi. niestety nie pomogę, na pogrzebie byłam dwa razy w życiu, więc o takiej muzyce nie mam pojęcia. tak tylko chciałam dorzucić swoje trzy grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was nietypowe pytanie
Myślę,że ta melodia też mogła byc ulubioną melodią tego zmarłego,bo z tego co wiem to miał jakąś pozytywkę i ciągle jej słuchał,wręcz szalał za tą melodią.Jeśli tak to nigdy tego nie znajdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałna
ja byłam na pogrzebowym klasyku. marsz żałobny po prostu cudo, zawsze uwielbiałem ten utwór i też bym chciała go mieć na pogrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswieżam watek, bo jestem ciekawa jak wyglada swiecki pogrzeb? mam taki u znajomej, jej tata zmarł i nie wiem na co się szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie ksiedza a mistrz cermonii. Poza tym nie bedzie wiekszej róznicy. no chyba ze jakies niespodzianki szykują organizatorzy, jak muzyke, film czy coś bo rózne mają pomysły. Ja byłam ostatanio na pogrzebie swieckim w kablicy http://www.dpsz.pl/oferta i nie było jakichs udzienien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!Uroczysta oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowej w wykonaniu profesjonalnych muzyków z filharmonii. Do wyboru są: Skrzypce,Trąbka,Śpiewaczka-solistka i Organista. Repertuar jest do uzgodnienia,przygotowujemy i wykonujemy także utwory na zamówienie.Gramy podczas Mszy żałobnej oraz na przy grobie. Przykładowy repertuar: Schubert-Ave Maria,Gounod-Ave Maria,Barka,Cohen-Hallelujah,Sinatra My way,Cisza,Villas-Dla Ciebie Mamo,Albinioni-Adagio,Bach-Aria na strunie G Haendel-Largo,Serdeczna Matko,Caccini-Ave Maria Nawiążemy stałą współpracę z zakładami pogrzebowymi na Dolnym Śląsku tel.601-715-889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem na pogrzebie najlepsza jest raczej klasyczna muzyka, własnie tego rodzaju jak np. skrzypce. Na pogrzebie mojej babci była wlasnie taka muzyka. Bardzo uroczyście wszystko wyglądalo dzieki temu, a pogrzeb organizował zakład pogrzebowy Szadkowskiego z Pruszkowa http://www.dpsz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heilige Geist
Ja bym chciał aby na moim pogrzebie zagrano "Uber den Horizont" (2011) grupy Blutengel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż chce piosenkę Kultu o południcy. W sumie pasuje na pogrzeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zakładzie pogrzebowym www.zakladpogrzebowy24.pl zapewniają oprawę muzyczna. Możesz zerknąć na ich ofertę i wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zdarza nie widze w tym nic zlego, jelsi osoba zmarla byla muzykalna. zakald powinien sobie z tym poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uwazam, ze muzyka bywa w porzadku. Przy pomocy zakladu http://anubis.info.pl/ tez puszczalismy muzyke w tle na cmentarzu. Nie byl to zaden problem takze dla ksiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się już dziś do NOVA CENTRUM EDUKACYJNE W TARNOWIE !! Ostatnie wolne miejsca w naborze WIOSNA 2017! Zapraszamy do odwiedzenia Naszego Sekretariatu przy ulicy Krakowskiej 17/14 celem poznania szczegółów kształcenia i dostępnych u NAS kierunków! Ruszyliśmy z nowym naborem – Jesień 2017, mamy bogatą ofertę edukacyjną, zapraszamy. NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ! Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów  Rekrutacja zimowa w szkole NOVA CE ruszyła! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! Przyjdź i zapisz się na swój wymarzony kierunek. Czekamy na Ciebie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu 796400893! Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Dziewczyna mojego brata zmarła kilka miesięcy temu, chodziła do Szkoły Muzycznej. Pogrzeb był świecki, leciał Grechuta, David Bowie i Pink Floyd. Najpiękniejsza ceremonia w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zażyczyłam sobie, aby na moim pogrzebie ktoś odśpiewał piosenkę "Stracić kogoś' bo to moja ukochana :).

Dzieci się troszkę burzą .....bo co mama gada, ale obiecałam, ze jak nie...będę ich straszyć  😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2017 o 14:54, Gość Teppic No1 napisał:

Dziewczyna mojego brata zmarła kilka miesięcy temu, chodziła do Szkoły Muzycznej. Pogrzeb był świecki, leciał Grechuta, David Bowie i Pink Floyd. Najpiękniejsza ceremonia w moim życiu.

szacunek dla wyboru repertuaru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co te szopki? 

No dobra, nie będę gorszy. Chciałbym żeby na moim pogrzebie, na cmentarzu, wszyscy zebrani mogli napić się herbaty lub kawy, a dzieci świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy.  Ponadto mógłby ktoś podejść pod płytę i puścić z telefonu, nie za głośno, dźwięk czarnej dziury. 

Ilość miejsc ograniczona. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×