Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda i głupiaa

Jak sie pozbyć faceta z netu?

Polecane posty

Gość Młoda i głupiaa

Poznałam pół roku temy faceta w internecie. Ja mam 17 lat a on 27 gadało nam sie fajnie niestety wysłałam mu dużo swoich zdjęc:( Teraz on pisze że mnie kocha itp nie chce sie odczepić. Chciałabym sie go pozbyć ale boje sie że zrobi coś z tymi zdjęciami:o Ale ja byłam głuuupia 😭 Mam jakieś wyjscie z tej sytuacji czy tylko sie zabić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i głupiaa
Na gg czasem tez SMS-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksowo
a jak bardzo odwazne sa te zdjecia? :o fakt, bylas glupia zeby obcemu takie wysylac... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i głupiaa
To nie były żadne rozbierane zdjęcia itp:o normalnie byłam na nich ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i głupiaa
Ale teraz nawet takie da sie przerobić:o tego sie własnie boje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i głupiaa
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz z nim po prostu coraz rzadziej, sama do niego nie pisz tylko ospisuj jak on napisze, badz na gadu na niewidoku a jak napisze na tele to odpisz raz na 7 razy i zawsze pisz tel sie ładował a mnie nie było w domu albo ze był rozładowany albo że nie miałaś czasu..ogranicz kontakty do minimum, olewaj go ale tak delikatnie z poczatku, tylko po to żeby to wyczuł i nie kłóc si.ę z nim ani nie badź chamska bo on niestety ma twoja zdjecia. i po jakimś czasie ustaw sobie opis na gadu np, kc... jak się zapyta powiedz że kogoś poznałas i jesteś z kimś. jak zacznie gadać ze on czekał na ciebie powiedz tylko że nawet go nie znasz i papa i na niewidok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i głupiaa
Myślisz że nie bedzie wtedy na mnie wściekły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zrobić by on nie był na nią wściekły?' nie da się bo zawsze będzie można tylko złagodzić to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie prościej napisać, że mu sorry, ale nic z tego nie będzie i zakończyć po ludzku tę głupią zabawę? Zablokuj go i po krzyku, a nie bawić się w to, co napisała soboa przede mną. I nie sądzę żeby chciało mu się przerabiać te Twoje zdjęcia. A na drugi raz pomyśl trochę zanim zaczniesz taką znajomość w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i głupiaa
Ja już sama nie wiem:( Poza tym mieszkam w małym miasteczku i jakby w necie znalazły sie moje zdjecia:o ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsoifdydofu
głupie kurewki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksowo
tez watpie zeby mu sie chcialo przerabiac. po co? znajdzie sobie nastepna choc i tak sie dziwie, ze 27-letni facet tak sie zakrecil w 17-tce. choc pewnie to sciema, ze ma 27 :o. ciezko Ci poradzic jak powinnas zrobic-my nie wiemy czy np. szybko sie wkurza itd. jesli wydaje sie opanowany to powiedz wprost, ze to nie TO, ze poznalas kogos bla bla bla. a jesli to jakis furiat to lepiej delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G plus G
Okłam go. Napisz, że jesteś chora. Wymyśl sobie jakąś przewlekłą, nieprzyjemną chorobę (cukrzyca, łuszczyca, okropny trądzik, cokolwiek), tylko poczytaj o tej chorobie w necie, żeby nie było wpadki. Sam przestanie pisać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i głupiaa
Już dawno powiedziałąbym mu że to koniec ale boje się własnie o te zdjęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyy zgaaga
Powiedz mu że poznałas jakiegoś chłopaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękit mórz
najlepiej zwal na mamę, że ona przeczytała archiwum i tak talej,że oberwało ci się za tę znajomość, że mama nie rozumie ale dopóki się uczysz musisz być posłuszna bo ona za wszystko płaci ,że mamie nie podoba sie różnica wieku ,,a potem wszystko samo po kościach sie rozejdzie i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G plus G
Błękit mórz, podoba mi się Twój pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem po co wymyslac jakieś kretyńskie wytłumaczenia, a ju najgłupsze jest z wymyślaniem sobie choroby :O i wszyscy tu mają rację, że znalezenie sobie kolejnej 17-tki na czacie nie jest najmniejszym problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i głupiaa
Z mamą to byłby dobry pomysł ona serio by sie niezle wkurzyła:o o niczym na szczescie nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksowo
to powiedz o mamie i juz. i uwierz, ze od razu znajdzie kolejna 17-tke. choc pewnie ma niejedna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_88
mi sie tez wydaje ze to dobry pomysł z mama...albo ze twoj tata dostał prace za granica i wyjezdzasz...powiesz ze tam musisz zmienic nr tel i juz sie do niego nie odzywaj...a swoja droga to porzadny opieprz ci sie nalezy...za to ze wogole zadawalas sie z facetem 27 letnim i jeszcze wysylalas mu zdjecia...pomysli po co ci to było teraz sie boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota dzisiejszych nastolate
k nie zna granic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękit mórz
nie wiem czy to dobry pomysł mówić mamie,zdecyduj sama czy mama to zrozumie i pomoże wyjśc z tej sytuacji,uwazam że skoro sama zrozumiałas że twoje postepowanie było błędem to napraw to nadal podtrzymuje pomysł z mamą,nie dawaj facetowi odczuć że nie chcesz rozmawiać,napisz wiadomośc na gg że masz duże problemy z mamą bo znalazła wasze rozmowy i była wielka draka,że teraz musicie ograniczyć kontakty bo masz przez to problemy,zauważ że facet poczuje sie winny tej sytuacji ,powiedz że mama zabrała ci telefon że powiedziała że zawiodła sie na tobie,napisz że czujesz sie parszywie bo kochasz mamę i musisz zrobic wszystko aby znowu ci zaufała, zmien numer telefonu, na koniec napisz facetowi że czujesz sie winna tej sytuacji,on zapewne poczuje sie jeszcze gorzej i szybko sie pocieszy,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×