Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wirtualna 12344321

knajpy, puby, restauracje w KRK!np. na rynku - gdzie fajnie? w miare tanio?

Polecane posty

Gość wirtualna 12344321

Jakie są fajne knajpy w Krakowie (chodzi mi głównie o okolice rynku, choć nie tylko!) Piszcie! Gdzie można dobrze zjeść w przystępnej cenie! Gdzie można sie fajnie pobawić, potańczyć? Czy jest w miare bezpiecznie i kulturalnie, czy moze nie? Jakie są ceny wstępu ( o ile są) ? oraz np. piwo? drinki? jedzenie? Jakie klimaty panują w danym miejscu? czy drogo czy tanio? jaka gra muza jeśli to jest jakiś pub, club? Czy i gdzie sprawdzają dowody? PISZCIE WSZYSTKO CO WIECIE!!! polecajcie co sprawdzone:) przydadzą sie takie info, dla początkujących mieszkańców krk, studentów;P itp.:) licze na was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edqwef
Indygo na Floriańskiej, Atmosfera na Pl. Szczepańskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne, klimatyczne knajpki są na Kazimierzu, no chyba że jesteś typem \"disco\" i musisz mieć parkiet i disco-muzę, no to wtedy Kazimierz odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajamaja
nie jestem z krk, ale bylam kiedy w indygo na piwie i powiem, ze bardzo mi sie podobalo. co do knajp to polecam spontany wlasnie tak trafilam do indygo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knajpy i puby to raz, a jeśli idzie o coś do jedzenia? Przypadkiem wpadłam na stronę Scandale Royal (http://www.lescandale.pl/frame/royal/kontakt.html) i muszę przyznać że mają interesującą kartę dań. Chętnie spróbowałabym kilku pozycji z tego Menu. Aż poczułam się głodna;) Poza tym z tego co widzę to całkiem ładnie musi być w tym lokalu. Czy ktoś z Was tam może był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bardzo fajne miejsce,żeby zjeśc jest blisko rynku na placu szczepańskim w Scandale Royal , dobra kuchnia, bardzo urozmaicona do tego dobre drinki i fajna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moich ulubionych miejsc należy restauracja Da Pietro. Jest w rynku, więc po obiedzie można się wybrać na spacer plantami, albo nad Wisłę, podają tam bardzo dobre jedzenie, panuje miła atmosfera i ceny są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserto
ło jeny ile takich miejsc jest w Krakowie, czasu nie starczy, żeby wszystkie wymienić, ale może skupię się na tej wyjątkowej, którą jest C.K. Browar przy Bagateli, w żadnym innym miejscu nie ma tak smacznego piwa, jak tam no i jedzenie, też bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak donald
kejesi to najdroższe polecam bary mleczne smaczne i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambino widać że nigdy w Krakowie nie byłeś tu masz recenzje kilkudziesięciu knajp, od tanich do megadrogich, wybierz sobie coś http://krakow.gazeta.pl/krakow/0,87945.html co do imprez to zależy jaką muzykę lubisz i jak wyglądasz, bo w niektórych knajpach jest selekcja i plastikowych wieśniar nie wpuszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o dobre jedzenie i przystępne ceny to myślę, że warto się wybrać do Dominium, ale nie tylko na pizzę, ale też na sałatkę czy dobry makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yberal w krakow jest tojer bo krakow mieszkancy kracen und juden !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweeeetek
mnie zależy przede wszystkim na ciekawym wystroju i miłej atmosferze, dlatego cena ale mnie jest sprawą drugorzędną, bo wolę dołożyć i zjeść coś smacznego, a jeśli chodzi o ciekawe miejsca w Krakowie to ja bardzo lubię Vanilla Sky, która mieści się w Hotelu Niebieskim na Salwatorze, jak będziecie mieli okazję to się wybierzcie, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekkk
W ramach eksperymentu poszedłem ostatnio do Ganesh ze znajomymi i jestem pozytywnie zaskoczony. Mówię o eksperymencie bo pierwszy raz jadłem cokolwiek z kuchni indyjskiej i muszę przyznać, że było bardzo dobre. Z takich rzeczy, które bym najbardziej polecał to placek indyjski z rodzynkami, na słodko...pychotka ;) Co nowego w ofercie to można sprawdzić sobie na ich fejsie -https://web.facebook.com/GaneshKrakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłem w restauracji Ganesh, ale catering nam stąd zamawiają i naprawdę muszę przyznać, że jedzenie jest dobre. Raczej jestem tradycjonalistą w sprawach kulinarnych, ale te ich indyjskie lunche są dobre, smakują mi. Na pewno się kiedyś do nich do lokalu przejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmakowało mi jedzenie w restauracji Ganesh. Pierwszy raz jadłem coś z kuchni indyjskiej i powiem, że dobre. Akurat zdecydowałem się na kurczaka z curry w zestawie Coconut i naprawdę pyszne (resztę menu można sprawdzić na ganesh.pl). Sam lokal fajnie prowadzony, świetnie zaaranżowany. Podoba mi się ten mix – polskiej starej kamienicy z hinduskimi ozdobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnorodne manu mają w Ptaszylu. Myślę, że akurat u nich to już każdy znajdzie coś dla siebie. Z jednej strony dużo klasyki, w tym żydowskie tradycyjne potrawy, a z drugiej strony są owoce morza, sałatki, makarony także karta wszechstronna. Najważniejsze jest, że jedzenie robią świeże, z naturalnych składników i to po prostu czuć. Nie trzeba być Magdą Gessler żeby ocenić czy jedzenie jest robione z koncentratów czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×