Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daisy mum

Zakup TV LCD

Polecane posty

Witam! Chcieliśmy z narzeczonym zakupić nowy telewizor do salonu - najlepiej jak największy - 42-calowy. Zależy nam na dobrej jakości w dobrej cenie, ponieważ potrzebujemy funduszy na inne sprzęty AGD do właśnie wykończonego mieszkania. Co myślicie o telewizorach firmy LG? na mixelectronics.pl mają teraz promocję na model LG 42LF2510 - http://www.mixelectronics.pl/zobacz,23016,kat,361,lg-42lf2510-- Myślicie, że warto? Parametry odpowiadają cenie? Prosimy o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiliśmy właśnie ten telewizor LG 42LF2510 na ślub kuzyna:) Do ślubu jeszcze trochę czasu, ale korzystamy, że fundusze jeszcze mamy:) Skusiły nas własnie promocje na mixelectronics.pl i postanowiliśmy w końcu coś wybrać. Padło na telewizor, bo to dość praktyczna rzecz, a wiemy, że będzie im potrzebny. Na ślub zażyczyli sobie praktycznych prezentów, które będą mogli wykorzystać w domu, który już wybudowali:) Myślę, że będą zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do sprzętów LG nie mam zaufania... ale telewizora tej firmy nie miałam, więc się nie wypowiem ;) niemniej jednak, jak o zakupy tego typu sprzętu w sieci chodzi, to raczej stawiałabym na moderni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam TV na moderni.pl, mają świetne podejście do klienta i dobry sprzęt, więc myślę, że warto tam luknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzęt rtv i inny
warto kupić na http://www.chilloo.pl/patrz/superaukcje.html można wylicytować coś w świetnej cenie. Ostatnio Sony KDL 46 cali poszedł za 900zł, a w sklepie zapłacisz za niego ponad 4 tysiaki, więc uważam że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×