Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk

Najlepsi specjaliści od powiększania ust.

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie Skopia, zabieg wykonany w pełni profesjonalnie, żadnych grudek, bardzo naturalny efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi1
Klinika estetyczna skopia estetic clinic - polecam jak najbardziej tę firme. Od zawsze miałam mały biust. Bałam się tego zabiegu a teraz jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawkaaa
Jeżeli chodzi o sprawdzony gabinet kosmetyczny z okolic Częstochowy to zdecydowanie polecam MedykEstetic byłam na powiekszaniu ust wlasnie i efekt dokladnie taki jakiego oczekiwalam, a do tego wszystkiego wszystko dobrze cenowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli najlepsi to tylko Skopia, jestem bardzo zadowolona z powiększania ust w tej klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić dr Szczepańską. Robię u niej usta regularnie już od 1,5 roku i zawsze jestem zadowolona. Pani doktor przyjmuje w Warszawie i w Mielcu. U mnie plusem jest to, że usta są bardzo nawilżone i dobrze się prezentują. Efekt jest naturalny i chodząc na zabiegi regularnie nikt nawet nie podejrzewa, że odwiedzam gabinet medycyny estetycznej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam sprawdzonego specjalisty z Łodzi. doradzicie gdzie i u kogo zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HYDROIMPACT – WODOROWA TERAPIA SKÓRY – PIERWSZA W http://skopia-ec.pl/zabieg/hydroimpact-wodorowa-terapia-skory/ POLECAM HYDROIMPACT – WODOROWA TERAPIA SKÓRY KRAKOWIE zabieg antySMOGowy (oczyszczanie skóry twarzy z zanieczyszczeń) usuwanie wolnych rodników (odpowiedzialnych za procesy starzenia) dotlenienie skóry zabieg bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny w wersji z elektroporacją powoduje efekt „bankietowy” (skóra jest odżywiona, nawilżona, rozświetlona i pełna blasku) więcej informacji podane na stronie link do góry ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Jak w Łodzi to polecam klinikę Skinfinity w Manufakturze - robiłam usta u tej pani doktor już 4 razy i jestem bardzo zadowolona. Co prawda cena też jest wyższa, ale zapewne wynika to z faktu, że zabieg wykonuje wykwalifikowany lekarz, a nie kosmetyczka po kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulkova
Ja byłam w http://medyk-centrum.pl/ na zabiegu powiększania ust cenowo bardzo dobrze mi to wyszło, a co najważniejsze sam zabieg wykonany bardzo profesjonalnie ogólnie to jestem zadowolona z efektu i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannova
Jestem z Częstochowy i też na powiększaniu ust byłam właśnie w https://medyk-centrum.pl/ i tak jak piszesz bardzo dobre podejście do klienta a po drugie no co będę oszukiwać pełen profesjonalizm jestem zadowolona powiekszanie ust wyszlo dokladnie tak jak mialo wyjsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktor Mudel Katarzyna bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Krakowa zdecydowanie dr Magdalena Tyc Tyka z MTT Estetica. Powiększam usta już dość długo i ta pani bardzo się wyróżnia pod względem dokładności w wykonaniu zabiegu. Przez to efekt utrzymuje się znacznie dłużej i usta wyglądają bardzo naturalnie. Polecam - w Krakowie nikogo lepszego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam powyżej dr Katarzyna Mudel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna883
Jeśli chodzi o Kraków to mogę polecić kabinet Dermedika, profesjonalne podejście oraz piękny efekt końcowy gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooola07
A ja w Krakowie polecam klinikę Dr Legrand! Pracują tam sami profesjonaliści. Obsługa jest rewelacyjna. Do tego samo miejsce wygląda przepięknie. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannsla
powiększałam kwasem hialuronowym u dr Roberta z magicznej kliniki, super wyszło, trochę już mineło od zabiegu i niedługo idę na powtórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie zdecydowanie Instytut Piękna Bielenda. Pracują tam profesjonalne Panie kosmetolog. Wykonywałam u nich kilka zabiegów i za każdym razem byłam zadowolona z efektów. Do tego cenowo wychodziło też całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaałaaami
Ja też polecam klinikę Dr Legrand! Powiększałam u nich usta i jestem zachwycona pięknym, naturalnym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam powiększane usta w klinice www.prestige-skin.pl. Usta wyglądają bardzo naturalnie, a efekt przerósł moje oczekiwania. Na pewno w przyszłości zdecyduję się na powtórzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam wymodelować usta, nie jakoś bardzo powiększać tzn. zależało mi na powiększeniu górnej wargi żeby usta wyglądały symetrycznie bo miałam kompleksy na tym punkcie.. Zapisałam się na konsultacje do kliniki Skopia i później na sam zabieg. Chyba nie mogłam lepiej wybrać - efekt taki jaki chciałam i personel bardzo miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miamore246
Polecam klinikę estetyczną skopia estetic clinic robię od roku, żadnych efektów ubocznych. Przemiła obsługa i wszystko starają się zrobić na prawdę delikatnie i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robioną górna wargę do wielkości dolnej w gabinecie medycyny estetycznej przez lek. med. Marzenę Majcherczyk. Moim zdaniem nie ważne jak się nazywa specjalista ważne żeby zabiegi wykonywał profesjonalnie i co najważniejsze stosował najlepsze produkty. Rzadko piszę opinię, ale tym razem zrobię to po tym co tutaj czytam. Zabiegi przeprowadzone w gabinecie są wykonane w sposób profesjonalny, z użyciem bardzo dobrych preparatów, o czym świadczą długo utrzymujące się efekty. Moim zdaniem bardzo ważny jest przeprowadzony wywiad przed zabiegiem, a pani doktor zrobiła to szczegółowo i bez pośpiechu. Rekomenduję każdemu z czystym sumieniem Dream-Med z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza klinika od powiększania ust to zdecydowanie http://myskin.com.pl! Serdecznie polecam wszystkim, miła obsługa i rewelacyjne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie reklama tej scopia klinika czy jakos tak, ludzie opanujcie sie. przeszukalam milion watkow zanim zdecydowalam sie na usta i ta scopia to juz zza lodowki wyskakiwala. a opinie " prawdziwe" o tej klinice wcale nie sa takie dobre. ja poszlam do kliniki vesuna bo slyszalam duzo dobrego o doktor agnieszce drozniak, przede wszystkim ze robi naturalne usta a nie pontony a na tym mi zalezalo bo sa gusta i gusciki. poprosilam o preparat ktory mial 0,55 ml zeby najwyzej dolozyc nastepnym razem bo boje sie bardzo przesadzogo efektu i za jakis czas pojde chyba troszke dostrzyknac bo teraz to przesadzilam w druga strone a zreszta apetyt rosnie wraz z jedzeniem jak to mowia. ladna klinika i super pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka89
Łoho, ale poleceń! Super wiedzieć, że tak możemy na siebie liczyć <3 Jeśli szukacie jeszcze w Krakowie to ja bardzo polecam Patrycję Deviron. Robiłam u niej już usta i teraz czekam jeszcze na permenent brwi. Mega spoko efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość OLKa
Ja robiłam usta w Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie i efekt jest przepiękny to już drugi mój zabieg i polecam wszystkim dziewczyną z wąskimi ustami bo zabieg pięknie je wymodelowal i nawilzyl. Zabieg robiła mi właścicielka Pani Patrycja. Koszt zabiegu standardowy taki jak w większości lepszych klinik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki wypełniacz polecacie do ust? Jaki kwas jest bezpieczny i daje naturalny efekt? Co sądzicie o Restylane Kysee? Ostatnio kilka blogerek o nim pisało i chwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Dobry specjalista to połowa sukcesu. Druga - dobry wypełniacz do ust 🙂 Ja polecam Restylane Kysse - bezpieczny i sprawdzony produkt. Daje naturalny efekt powiększenia ust 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo naturalny efekt powiększenia ust uzyskałam u dr Agnieszki Wójcik, w gabinecie Dr W Aesthetic. Jest przy tym bardzo delikatna i zna umiar. Pilnuje, żeby pacjentki nie popadały w przesadę. to miejsce poleciła mi przyjaciółka, bardzo je sobie chwalimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka88

W Katowicach jest pani dr Teodozja Akruszewska i ona właśnie powiększa usta preparatem Restylane i wgl tez wypełnia nim zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×