Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SandaU

Praca sezonowa Belgia, Niemcy, Holandia i inne

Polecane posty

Gość SandaU

Witam! poszukuje wraz z koleżanką pracy sezonowej za granicą jestesmy studentami chcemy troche dorobic w wakacje ma ktos jakies kontakty propozycje pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
szwajcaria pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandaU
jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
sama zalatwialam prace w tej firmie wiec moze wam to tez pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandaU
Dzieki za zainteresowanie jednak są pewnie utrudnienia tej pracy... Ogólne kryteria dla wszystkich obszarów zatrudnienia Język: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub włoskiego. Doświadczenie: doświadczenie w rolnictwie - kryterium podstawowe (dobre referencje z poprzedniego miejsca pracy za granicą, najlepiej w kraju niemieckojęzycznym). Prawo jazdy: prawo jazdy kategorii B i/lub T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandaU
ale dzieki jeszcze raz... jak myslisz jesli nie znam zbytnio tych dwóch języków i nie mam prawka da rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
ja jechalam do kantonu niemieckojezycznego. jezyka nie znalam w ogole, nigdy sie go nie uczylam. pojechalam na pol roku i teraz juz umiem sie w miare dogadac ze szwajcarem. zdarzaja sie tacy dla ktorych nie ma to znaczenia. moj byly szef chetniej bral osoby bez znajomosci jezyka (nie wiem dlaczego) wiec macie duze szanse. jesli pojedziecie powiedzmy na uprawe roslin, owoce, warzywa itd to prawko raczej nie wymagane. ja prawko mam, ale nie jezdzilam tam ani razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
a znasz angielski? chociaz troche? wiekszosc szwajcarow potrafi sie dogadac po angielsku wiec no problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandaU
no to super a w gre wchodzi okres wakacyjny tylko?? ew do wrzesnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
papiery sie zalatwia ok. misiac - poltorej wiec najwczesniej kolo sierpnia byscie jechaly. minimalny okres pracy to 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandaU
hehe jechali jesli juz:P kurde troche długo to trwa ale spróbóje dzieki ams zpiwo u mnie anwet dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
aha to sorry :P spoko, trzymam za slowo :P najlepiej zadzwoncie do tej firmy i zapytajcie. bedziecie musieli pojechac na spotkanie do zamoscia, zeby wszystkiego sie dowiedziec i dac zgloszenia. skad jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandaU
Podlasie no trudno to sie pojedzie a jak z zarobkami??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
min 1500 chf. miodu nie ma, ale nie jest najgorzej. frank jest po 3 zl teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandaU
to dobre zarobki:) oby tylko do jakiegos obozu sie nie dostac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
zycze powodzenia w kazdym razie ;) ogolnie szwajcaria to fajny kraj. chetnie bym tam wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandaU
a myslisz ze szybciej dałoby się to załatwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
mysle, ze da rade. zalezy ile teraz maja ofert na sezonówki. do mnie dzwonili 2 tyg temu czy jestem chetna. praca od 1 lipca byla, ale zrezygnowalam, bo czekam na konkretna oferte z firmy. jakby mieli od polowy lipca to spokojnie wystarczyloby czasu na wysylanie papierow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandaU
Ok super to jeszcze raz dzieki nawet nie wies zjak pomogłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
Jeżeli nie możecie Państwo uczestniczyć w spotkaniu możecie Państwo pobrać z tej strony internetowej formularz zgłoszeniowy do pobrania. Należy ten formularz uzupełnić, dołączyć ksero paszportu lub dowodu osobistego, referencje i nam odesłać na adres info@pracawszwajcarii.pl z komentarzem od kiedy na ile miesięcy możecie Państwo podjąć pracę. Oferty pracy przedstawiamy po wypełnieniu formularza. Jeżeli Państwo akceptujecie ofertę pracy, kierujemy Państwa dokumenty do gospodarza jako naszą propozycję. Gospodarz po akceptacji naszej propozycji przysyła umowę do podpisania. Państwo podpisujecie umowę z gospodarzem i z biurem EUROKONTAKT z siedzibą w Zamościu. nawet nie musicie jechac tam na spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propo
nie ma sprawy, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Anastazja**
Cos to ZBYT pieknie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manifestoo85
ja tam nie wierzę w agencje, do których nawet nie trzeba się pofatygowac. moge za to polecić agencję eurokontakt z wrocławia (mają siedzibę też w grudziądzu). byłam na wyjeździe z nimi trzy razy i zawsze byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelon
a mozesz powiedziec cos wiecej? chcialabym wyjechac z eurokontaktem jeszcze w tym roku i szukam informacji o tej agencji. chodzi mi o oddzial we Wroclawiu na Powstancow Slaskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manifestoo85
pamelon - ja bylam z nimi w hiszpanii i w austrii, w hiszpanii przy brzoskwiniach i nektaryn a w austrii na jablkach. praca byla na godziny, nie bylo ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelon
dzieki za odpowiedz! zamierzam sie do nich wybrac w przyszlym tygodniu po dlugim weekendzie i dam znac, co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelon
no wiec zglosilam sie na zbieranie ogorkow w niemczech. do wyjazdu jeszcze troche ale ciesze sie, ze to juz zalatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1989
a kiedy jest wyjazd na te ogórki? też bym pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×