Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gorsza córkaaaaaaaaa

jestem gorszą córką?

Polecane posty

Gość gorsza córkaaaaaaaaa

Moi rodzice o wiele lepiej niz mnie traktuja moja starsza siostre choc ona na to nie zasługuje! Ja studiuje prawo zaocznie w innym miescie sama zarabiam biorę od nich 300 zł na miesiąc bo moja pensja jest niska,mam 22 lata..A moja siostra ma 31 lat i jest przez nich utrzymywana! wszystko jej kupują..Swoje pierwsze studia (administracje) konczyła przez 6 lat licencjat nie pracując i biorąc od nich kasę.Teraz jest na 3 roku medycyny bo wymysliła sobie drugie studia bo po pierwszych niby nie mogła znalezc pracy!Taki z niej zyciowy nieudacznik! A moze nie powinnam mieć pretensji?? Ja zawsze jestem gorzej traktowana a wydaje mi sie ze o wiele wiecej osiągam itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to jest ze
siostra ma 31 lat i jest na 3 roku medycyny`? na medycyne przyjmuja do 26 r. zycia. cos sciemniasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsza córkaaaaaaaaa
nie ściemniam,ją przyjęli nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsza córkaaaaaaaaa
już nie chodzi mi o pieniądze ale chociaż o jakieś dobre słowo którego nigdy nie słyszę..Ciągle tylko iwona to iwona tamto;/ moim życiem nie interesują się wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na medycynę do 40 roku życia
przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllll
Nie martw się. Ja też jestem gorszym dzieckiem. Wszystko muszę robić POD GÓRĘ. A w zamian otrzymuję śmiech. Śmiech i drwiny od rodziców, okradanie mnie z wszystkiego. Nie wiem w ogóle. Ci ludzie nie mają sumienia jak dla mnie. Jak nazwać ludzi, którzy zmuszają Cię do pracy ponad Twoje siły i tylko kopi a w dupę żeby Ci szybciej szło? I na dodatek każą Ci postępować wbrew twojemu sumieniu? Coś strasznego. I jeszcze mam z nimi mieszkać. Przecież to jest jedna wielka nienawiść i tylko jakaś siła wyższa sprawia , że w ogóle rozmawiam z ludźmi , którzy zrujnowali mi życie bo mnie ZROBILI. Zawsze będę powtarzać - a to trzeba mnie było utopić po chrzcie i tyle mnie to wszystko obchodzi co wyprawiają. Ze mną już tyle nawyprawiali, że nawet rodziny nie mam swojej. A co jest ważniejszego w życiu? Kolejne studia po których zero pracy? Takich mam rodziców - tak sobie pięknie szanowali rodzinę. I swoje własne dzieci. Mnie na pewno. No to teraz sami robią za dwie szmaty i tyle . Jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalyy
Mi się wydaje , że to z twoją siostrą jest coś nie tak , a raczej z rodzicami skoro godzą sie na utrzymywanie 31 letniej panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsza córkaaaaaaaaa
Z nią jest wszystko nie tak.taka ofiara życiowa..no ale tacy mają najlepiej bo wszyscy za nią zawsze wszystko zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllll
Można się zastanawiać - po co się godziłam? Bo nie rozumiałam w czym zrobiłam błąd. Ale dziś to rozumiem. Dziś dopiero... stety niestety. I już więcej nie chcę ich widzieć. NIGDY. takie to jest życie na polskiej wsi i tak dalej... zawsze będę powatrzać , ze co jak co , ale polska wieś to DNO. Znaczy jest pięknie i malowniczo, ale w życiu DNO. Nie wiem też czy jestem specjalnie głupsza od wielu mieszczuchów, ale dno mam równe z tej mojej wsi w życiu. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsza córkaaaaaaaaa
Ale nawet jak przyjeżdzam to się nie interesują mną jakoś szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllll
Może jest ładniejsza? Weź i wyjdź za mąż - tyle można. Załóż swoją rodzinę, rodziców olej. Weź sie za coś swojego. Może znasz kogoś takiego. Na nich nie licz. Ja za mąż już nie wyjdę, na nich nie chcę liczyć nawet, nie chcę ich widzieć nawet już. Ale gdybym miała cofnąć czas to od 10 roku życia mogą mnie w dupę ugryźć z każdym swoim kretyńskim pomysłem. Co pomysł to bardziej kretyński. I tyle :( Nie daj się. 22 lata nie śmierć jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllll
Nie wiem czy prawo Ci akurat jest najbardziej potrzebne. Najpotrzebniejsze są zawsze pieniądze. Ale pewnie przyda się. Może zrób sobie jeszcze jakiś język? Najwyżej wyjedziesz, żeby zarobić, będziesz mieć jakieś kontakty, coś sobie w Polsce otworzysz. Zawsze pewniej. Tak to zawsze rzeczywiście będziesz gorsza. Ja to mogę być gorsza, ale okrada mnie bratowa z bratem na DOM. A przez matkę latającą po UCZELNI nie skończyłam studiów. I głupiego ojca bo co ja tam robiłam w tym mieście - nigdy nie wiedziałam jak byłam na studiach co ja tam robię. Ale to szczegół. I tyle z całości po latach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllll
ciesz się, ze nikt Cię nie szpieguje - żadni żałośni mafiozi PODUPCENI W ŁEB nie siedzą Ci na kompie. Ciesz się i raduj z tego bo wielka jest twoja nagroda w Niebie. Tyle Ci napiszę. Najlepiej poszukaj sobie kogoś i WYJEDŹ pókiś młoda. Normalne życie będziesz mieć. Ja żałuję , ze nie pozwolono mi ten krok gdy byłam młodsza. Rodzinę bym miała na pewno. A wszystko przez głupie studia. IDIOTYCZNE. ZEROWE. Nigdy słowa dobrego o tych studiach nie powiem. Moje Waterloo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsza córkaaaaaaaaa
a co studiowalas?a teraz pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsza córkaaaaaaaaa
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×