Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spichlerz

Spichlerz pod Zamkiem, Olsztyn pod Częstochową

Polecane posty

Gość spichlerz

Czy ktoś z Was może miał tam wesele? Poszukuję opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spichlerz
Niezwykle cenny głos w dyskusji, ale może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
ja jestem z Częstochowy ale nie bylam w tym lokalu nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea11111
byłam tam na weselu znajomych w zeszłe wakacje, zabawa była świetna, samo miejsce urocze,wszysto było bardzo ładnie podane (gustownie i elegancko bez zbytniego kiczu) , jedzonko pyszne, na weselu był dj (miejsca an zespół jest tam chyba po prostuj za mało)jedyne co mi się nie podobało to fakt, ze sala była w piwnicy i trzeba było pokonąc strome schodki (ale być może to kwestia ilości gości:) podsumowując, miejsce godne polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spichlerz
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maramara
i jak po weselu? planuje tez tam zrobic wesele, bardzo prosze o informacje dzieki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzamy wesela w tym miejscu. Oprócz dobrego jedzenia i miłej obsługi najbardziej denerwujący są właściciele. Bardzo nie pomocni, liczą się tylko pieniądze, podejście do człowieka żadne. Duza rozbieżność w zdaniach, nikt nas o niczym nie informował tak jak powinien. Dzień przed ślubem, właściciel powiedział ze dmuchanie balonów najlepiej w dzień slubu rano, na sali nie było zupełnie tego co nam obiecano. Kwiaty żywe jako dekoracja na stołach - jedna wiązanka przecięta na kilka części, dwie panie informowały nas, ze bedziemy mieli otwarte dwie sale okazało się ze wlasciciel ma co do tego obiekcje, ponieważ za dużo kosztowała by go klimatyzacja ( z czego w dniu slubu kilka razy musieliśmy się prosić o włączenie jej). Stoły przedstawialiśmy własnoręcznie, praktycznie nikt nam nie pomógł. Dzień przed ślubem kazano nam dopłacić za 4 osoby ( po 200zl kazda) ponieważ organizują wesela dopiero od 50osob, z tym ze listę osób wysyłaliśmy tydzień wcześniej, a 3 miesiące wcześniej już potwierdziliśmy ze napewno bd ok 46-48 osób. Mieliśmy obiecane pokoje po 120zl okazało się ze dzień po ślubie znajomy zapłacił 170zl! Oszuści i ludzie którzy nie potrafią dbać o klienta. Odradzamy współpracy, jest wiele lepszych sal weselnych, a ta jest nie warta nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wada - daleko od cywilizacji. Jeśli goście popiją, mogą zostawić samochody, ale dojazd gdziekolwiek na nocleg jest problematyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×