Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruda rosjanka

ale mi sie chce faceta, chce zeby mnie kochal, chce kochac

Polecane posty

Gość ruda rosjanka

chce sie poprzytulac, pogoda ku temu sprzyja, chce pogadac, posmiac sie. jeszcze nigdy tego nie znaznalam mimo mego starczego wieku 21 lat:P chciabym w koncu spotkac fajnego, z ktorym bede chiala byc i bede potrafila byc, i on bedzie chcial mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtata
a ile musi miec pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda rosjanka
nie pytaj sie nawet, i tak sie nie zalapiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda rosjanka
ale ja nie szukam skurywysyna, znalezc skurywsyna to nie trudno, gorzejz facetem z klasa. no, spasiba za twoj atwiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda rosjanka
a nie 16.79?:P teraz tylko takie ceny obowiazuja, nie wiesz tego? phi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ruda, a ja ciebie doskonale rozumiem ja znalazłam, a teraz sie boję, że strace, ale to inny temat. Dam Ci jedną radę jeśli mogę, ja znalazłam, kiedy przestałam szukac. Napewno jest jakiś kandydat na tego super, jedynego? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda rosjanka
ja wcale nie szukam jakos specjalnie, nie chodze i nie smece, potrafie zyc sama i jets mi dobrze, ale nie ukrywam, ze po prostu czase potzrebuje towarzystwa faceta, a jakby byl fajny, to bym na pewno potrzebowala czesciej:P ja mam jakiegos mega pecha, bo u mnie czy sukanie, czy brak szkania, to pojawia sie ktos, z kim ja za bardzo nie chce byc. pracuje nad soba, nad swoja osobowscia, jeste troche zbyt zamknieta i niesmiala, ale pozbede sie tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgffui
no to ile musi miec kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uwazaj bo to uzależnia, ja jak nie pogadam ze swoim choc pół godziny dziennie to sie jakoś tak dziwnie czuje:) Ja miałam inną sytuacje, bo ja sobie swojego upatrzyłam, ale byłam pewna, ze nic z tego nie bedzie i odpuściłam po 5 latach znajomości i koleżeństwa, jesteśmy parą od 3 miesięcy. zresztą u nas jest skomplikowana sytuacja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny42384
No ale zdradz nam wreszcie pod jakim wzgledem musi byc fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny42384
Kurde poszla a ja jestem taki fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artt2
Może więc warto spróbować znaleźć miłość w internetowym biurze matrymonialnym? http://iduo.pl to wspaniały wybór i tysiące świetnych oraz samotnych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×