Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help me pleaseeeeeeeeeeee

NAKLEJKI NA SUTKI - PILNE!!! gdzie kupic ???

Polecane posty

Gość help me pleaseeeeeeeeeeee

czy ktos wie gdzie dostanie je w krakowie?? potrzebne sa mi do sukienki z dekoltem pomozcie czy widzialyscie je gdzies???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmdkfkkmf
H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastry nalep
to ostatnio w modzie ;), może byc nawet tasma izolacyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek41 in orange
np. w intimisimi i wszelkich sklepach z bielizną a także poza nimi jak w wymienionym wyżej h&m i cubusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio noszę nie same małe naklejki, ale plastry. Zakrywają trochę więcej, no i odrobinę formują piersi, a mi bardziej o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću
wiesz to chyba zamiast stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre ;))) już widzę jak normalna_dziewczynaa lata bez stanika z sutkami na wierzchu, jeszcze do tego nabrzmiałymi ... pewnie nosi jakiś pancerz rodem z niemieckiej klasyki Triumpha bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna_dziewczynaa
No właśnie nie mam problemów ze swoim ciałem i czasem nie noszę stanika i nie robię z tego afery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przerazona pomyslem na zaklejanie sutkow... jakby mi placili to bym czegos takiego nie zrobila... porabalo was? zaklejac sobie sutki? faceci tez maja je zaklejac? jak sie wstydzicie sutkow to nie zdejmujcie stanika nigdy... ale masakra... o_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
W Rossmannie są. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, niektóre kobiety to jednak są głupie :D "naklejki na sutki" - tylko one mogły to wymyślić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna to ty nie jesteś
Matoły, te naklejki nie są dlatego że czegoś się wstydzimy/nie akceptujemy naszego ciała/jesteśmy p******e/wstaw dowolny głupi argument tylko najczęściej do sukienek bez pleców/ramiączek/z dużym dekoltem, do których zwykły stanik wyglądałby nieestetycznie. Nie nosimy ich na co dzień. Ale iść na wystawny bankiet czy bal świecąc sutkami - no nie proszę państwa, no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech na mózg se przylep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech na mózg se przylep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze sutek to pierś. To czym nie chcesz świecić, to jest brodawka, która jest absolutnie niezbędnym wykończeniem sutka. Zaklejanie jej to takie bycie trochę w ciąży, a trochę nie. Proponuje jeszcze plaster na rów, by całkiem upodobnić się do plastikowej lali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniary... Widocznie dla was granica dobrego smaku nie istnieje. Sterczące niczym anteny sutki raczej nie wyglądają estetycznie do sukienki, więc to chyba normalne, że elegancka kobieta je czymś zakrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o Was to obchodzi po co, ktoś szuka rady i tyle, a wszystkie skretyniałe osoby tylko oceniają i ZBĘDNIE komentują, nie chcesz to sobie nie zaklejaj cycków i tyle, i s********j z forum skoro Cię nie dotyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki ze stojacymi sutkami to ozdoba kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie jak idziesz na imprezę rodzinną np ślub.... Nie chcesz świecić sterczacym sutkiem do kamery... Babcia gienia ze sterczacym sutem też by nie przeszkadzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziu
Naklejki na brodawki są po to, zeby nie świecić nimi przes sukienkę i gdy pojawi się tak zwany wyciek z brodawki to nie przebije się on na ciuch. Poza tym noszę w zime swetry i chodze bez stanika, więc potrzebuje naklejek/plastrow zeby brodawki mnie nie bolały i się nie obcierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naklejki na pi**pe :P !! też któraś poleci ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co niby takiego ohydnego jest w sutkach?? Naturalna cześć ciała, mega magnetyczna i sexy. A wy se lepiej olej do mózgów wlejcie, to wam się myślenie usprawni, a nie sutki ukrywajcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×