Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama trzylatka

opóźniona mowa u dziecka

Polecane posty

Gość mama trzylatka

Mam pytanie? Czy zna ktoś może jakąś placówkę lub poradnię na Pomorzu,która organizuję BEZPŁATNE zajęcia dla dzieci z opóźnioną mową? Bo jak widzę ceny jakie wyznaczają prywatni logopedzi-szooook....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
a dokładnie jaka okolica Cię interesuje? jestem z zachodniopomorskiego. A ile u Ciebie biorą prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatka
za 50 min.ok.100zł! beznadziejna sytuacja,bo przecież jedna wizyta nic nie da! Jestem z Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zachodniopomorskiego. U mnie wołali za wizytę ( 30-60 minut) po 100-200 zł! Dlatego znalazłam szkołę i przedszkole dla dzieci niepełnosprawnych,chorych gdzie na etacie jest logopeda (na kasę chorych! ) Moje dziecko jest zdrowe,jedynie co ma opóxnioną mowę ,musiałam złożyć parę papierów oraz zrobić badania bo taki jest wymógł. Od września będzie chodził 2 razy w tygodniu po 1 godzinie każde spotkanie (częściej się nie da na kasę!) Niestety prawo jest tak chore,tyle przepisów itd że kiedy złożyłam papiery syn miał ok 3 lat ,na decyzje czekał aż rok czasu! Kiedy zacznie chodzić do logopedy będzie miał 4 lata. Może szukaj w takich placówkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo to chyba
się przekwalifikuję na logopedę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
crYRfmBYLxjmehrLtjWd8OKj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×