Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chipsowa dama

najlepsze chipsy jakie znacie!

Polecane posty

Gość chipsowa dama

hej, wpisujmy najlepsze chipsy!! nie lubiłam nigdy Crunchipsów, ale smak ŻEBERKA Z GRILLA mnie zzabiły! Uwielbiam je i ciągle je kupuję! Zjadłam chipsów najwiecej naświecie, razem wzięci nie zjedliście tyle! Jestem maniaczka. A i tak mam 170 cm wzrostu i ważę 56 kg i nie mam celulitu. To się nazywa dobre geny : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
tego ogóra nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież przecież
żeberka z grilla jadłam ostatnio i jak dla mnie są za słodkie :O miałam po nich mdłości świetne są pomidor i cebulka Lays :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheetos ser z keczupem te świderki :D potem o smaku kebaba :D i jest kilka jeszcze innych za którymi mam fiołka :D ja mam 167 i 50 kg zjadam często to co niezdrowe i to co "specjaliści" nazywają gównem a czuję się ok i nie mam żadnych problemów z wagą czy cuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertery
uwielbia te żeberka z grillaaaaaa, ale mi smaka narobiłaś :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgfhgfhg
NAJLEPSZE CHIPSY NA SWIECIE TO STRONG W CZARNEJ PACZCE!!! PYCHOTKA BODAJZE LAYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encyklopedia medyczna
Ferbi teraz nie, ale zobaczysz jakie szkody wyrządziły lub wyrządzą żołądkowi, jelitom. Wiem, że w to wątpisz, bo czujesz się dobrze :) Jednak to kwestia czasu. Teraz tego nie odczuwasz, ale powoli niszczysz swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertery
Te laysy strong też uwielbiammmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arramandda
Crunchipsy kebab najlepsze :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbvvn
od lat lays zielona cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
encyklopedia medyczna- jeju jeju jeju :P ukończyłam technologię żywności i naprawdę dupczy mi to wszystko co mi gadali itd, wiem bardzo wiele o jedzonku i jak się go produkuje po prostu, gdybym miała się tak wszystkim przejmować z tym żarciem to już bym dawno jadła samą trawę i korzonki... jem to na co mam ochotę i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahyeahyeahs
ja mogę delektować się wieloma , ale i tak najbardziej lubię ketchupowe star foodsy i już nic ich nie pobije. już taki dziwny sentyment mam do nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zazwyczaj to lays jednak ale nie zawsze bo np crunchipsy tez sa dobre kiedys lubilam biesiasne ale jednak mi nie pasuja ale przede wszystkim to 3 smaki papryka solone i zielona cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encyklopedia medyczna
Pewnie, że wszystko w jakiś sposób wpływa na organizm, ale wybierasz akurat to, co jest jednym z najgorszych. :) taka prawda. Po prostu szkoda siebie niszczyć. Wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA Z.....L..
Najlepsze: Laysy: serowo-cebulowe, papryka+pomidor+cebula, zielona cebulka, solone, fromage, Appetit-cerowo cebulowe i solone ;) Pamiętam że były kiedyś Laysy śmietankowe ale już ich nie ma :( Najgorsze Laysy ogórkowe, Laysy paprykowe Laysy grzybowe czy pieczarkowa Wszystkie Chrunchipsy Też jestem maniaczką chipsów i jem codziennie jedną mega pakę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertery
eee tam, na coś trzeba umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA Z.....L..
czakalaka sa ohydne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TASTY z biedrony
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encyklopedia medyczna
Na coś trzeba, ale czy trzeba na własne życzenie zatruwać organizm? ;) Tego nie czuć, ale to powolne niszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
raz jadłam też super paprykow chipsy z lewiatana. Albo takie za 2,50zł 250 gramów z DITA co w logo ma taką rękę z kciukiem w górze (ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
encyklopedio, tyle z życia, że się zje co nam smakuje. na własne życzenie trujemy się także w otoczeniu palaczy, na ulicy spaliny itd. Ale topik miał być nie o tym : ) WSZYSTKO w za dużych ilościach szkodzi - chodźmy na kompromis : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encyklopedia medyczna
tak, tak, jest dużo takich sytuacji, ale przecież chodzi o to, żeby ich unikać. :) Lecę, uważajcie na siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TASTY z biedrony
tak bazienka! pamietam te sylwestrowe w wielkiej czarnej pace. To tez byly Tasty, szkoda ze juz nie sprzedaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×