Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oranżada z heleny

Mój przyjaciel wykańcza mnie psychicznie

Polecane posty

Gość oranżada z heleny

Znamy sie ok 2ch lat, on wiecznie próbuje mnie przelecieć heh ale ja go traktuje tylko i wylacznie jak kumpla. Ostatnio miarka sie przebrala bo siedzac z nim w barze po kilku drinach on zaczal sie czepiac moich znajomych w tym mojeglo byłego faceta, który jest naprawde kimś. Do mnie też zaczął fikać mówiąc że ubieram się jak dziwka(mimo ze nosze dlugie spodniczki, nie ubieram sie wyzywająco tylko raczej kobieco). Następnie jak juz byl niezle wstawiony powiedzial ze takich jak ja moze miec na peczki wiec wstalam i wyszlam z baru o 1ej w nocy! Nazajutrz zaczal przepraszac itd ale to juz nie pierwsze jego takie zachowanie- ciagle obiecuje zmiane, ze juz nie bedzie liczyl na seks itd ale historia sie powtarza. Zablokowalam go nawet na NK i nie odbieram smsow bo zawsze tak jest ze Jak mu nie chcę "dać" to sie czepia mnie i mpoich znajomycha pozniej przeprasza. Po mnie splywa to jak po kaczce ale obawiam sie ze z jego zdrowiem psychicznym nie jest najlepiej. Poza tym przez to juz niejednokrotnie byl obity w pubach czy w dyskotece. Co o tym myslicie o takim zachowaniu? Mozna to jakos konkretnie nazwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieruje nim chcica
skrajny debilizm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżada z heleny
W zasadzie to mi go szkoda bo to nie jest zły facet i keidys moglam na niego liczyc ale jego zachowanie jest conajmniej żałosne i chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieruje nim chcica
Po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W zasadzie to mi go szkoda bo to nie jest zły facet " to daj mu dupy w ramach terapii :P chłopak kumuluje nasienie i stąd jego napady agresji... on chce od Ciebie pomocy, rozładownia... Czy Ty nie masz serca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba naprawdę z jego głową jest coś nie tak. Nie obrażając nikogo jakiś chory psychicznie chyba jest. Też miałam przyjaciela który też mi na psyche działał no ale ten twój friend to przegina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżada z heleny
Dla niego wszystkie kobiety to kurwy a faceci to pajace, leszcze i zlodzieje.Zwlszcza moi koledzy i moje kolezanki. A ja tyle razy sobie obiecywalam ze sie z nim wiecej nie zobacze , ale jednkal ludzilam sie ze mozemy byc nadal dobrymi kumplami a on przysiegal ze sie zmienil. Ehh choc bardziej mi to podchodzi pod chorobe psychiczną (oczywiscie jego chorobę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżada z heleny
ja mam 25 a on 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla niego wszystkie kobiety to k**wy a faceci to pajace, leszcze i zlodzieje.Zwlszcza moi koledzy i moje kolezanki" faktycznie facet jest całkiem w porządku :P Moja rada - jak powyżej - pozwól mu na penetracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżada z heleny
Kiedys zadalam mu pytanie"skoro jestem taka siaka i owaka to dlaczego ciagle nalegasz na spotkanie" - to si tlumaczyl ze lubi ze mną spedzac czas a jak wypije drinka czy browara to sie zaczyna jazda albo dobieranie sie . Z drugiej strony to tez moja wina bo juz dawano nalezalo zakonczyc te pseudo przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieruje nim chcica
Ok, on ma tzw syndrom starego kawalera. Mowiac bardziej zrozumiale - sperma mu oderza do glowy i cisnienie jest juz tak wielkie ze tego nie wytrzymuje. Musisz mu ulzyc i albo dac dupy (wtedy sie odczepi), albo zrobic mu dobrze reka lub ustami. Wybieraj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżada z heleny
komiczne ja sie nigdy z nim nie przespie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieruje nim chcica
nigdy nie mow nigdy suonko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżada z heleny
Myslalam ze ejst przyjacielem bo kiedys moglam na niego liczyc i setki razy mu tlumaczylam ze na seks nie ma co liczyc, niech znajdzie sobie inną i teraz mu odbilo i sie na mnie msci. Obecnie jest moim wrogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne ja sie nigdy z nim nie przespie " no moze faktycznie - spać to wy nie będziecie :P ale moją rade juz znasz - jesli naprawde zależy Ci, żeby mu pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> awsze tak jest ze Jak mu nie chcę "dać" to sie czepia mnie i mpoich znajomych To weź sie z nim prześpij, on sobie spuści z kija, to i się nieco bardziej wyluzuje i nie będzie już nikogo obrażał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżada z heleny
Nie pytalam o twoja rade tylko o to czy ktos rozumie takie zachowanie i czy to nie jest przypadkiem jakas choroba psychiczna. Odnosnie seksu to wiem ze ma tam jakas na boku która posuwa wiec w celibacie nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skądś to znam
Tez mialam takiego pseudo przyjaciela i bylo to samo. On widzial we mnie kobiete a ja tylko przyjaciela i tez dolowal mnie, probowal wpedzic w kompleksy gdy odmowilam mu sexu. na szczescie pogonilam go po pol rocznej znajomosci a on sam po kilku mcach przyznal sie ze robil to wsystko bo byl zazdrosny i nie mogl zniesc ze ja go nie chcę. Moim zdaniem powinnac zerwac wszelkie kontakty z nim i nie dac sie nabierac poraz kolejny ze sie zmieni. Takie typy sie nie zmieniaja i nadal beda liczyc na dymanko albo nie daj boze jak sie zakochal to moze dojsc nawet do gwaltu. Pzdr i z dala od takich kumpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×