Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ

Jaki piesek nadaje się do małego mieszkania?

Polecane posty

Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ

niedługo przeprowadzam się do mieszkania 60m. zastanawiam się jakiego pieska by sobie kupic. kiedys mialam 3 owczarki niemieckie. uwielbiam duze psy, w przyszlosci chce miec labladora, ale to kiedy bede miala rodzice, dom wiekszy ogrod itd. niezbyt przepadam za malymi pieskami szczegolnie za takimi chudymi ala sarenki. slodkie sa ale ja lubie takie byczki :) siostra ma bokserka jest cudowny, ale ja jakos wolalabym innego. zastanawiam sie nad westi.. ? :) yorki sa fajne ale za slodkie... sa jakies rasy psow malych ewent.miniaturki ktore maja silny charakter nie jak np yorki takie przytulanki, nie chce takiego :) macie jakis pomysl na rase?:) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadsd
mopsa wex - mops jest wesoły, ale raczej leniuszek, do tego nieduży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labradora jak już do małego mieszkania mały piesek, duży bedzie się męczył małych ras jest całe multum więc sobie poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawojka
Może maltańczyk? Cudo i pies z charakterem. Poczytaj sobie w necie opis rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interwencja
"duży bedzie się męczył" znowu się zaczyna, nasłuchaliście się mitów i pierdolicie głupoty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuytyrtrewe
pekińczyk - ale to raczej typ przytulanki. Przynajmniej mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadsd
"Mopsiki rozwinęły własny sposób porozumiewania się z właścicielem za pomocą wydawanych przez siebie dźwięków składających się z sapnięć, chrząknięć i dźwięków nosowych. Idealną przestrzenią życiowa dla tej rasy jest mieszkanie, gdyż nie potrzebuje długich spacerów. Nie nadaje się do życia na dworze. " czy to nie słodkie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
mops niee.. moj kolega ma xD w ogole nei wiem czy dam rade pokochac małe psy :D kocham duze, owczarki, labladory, husky... ale wiem ze nie bede miala warunkkow, wiec szukam malych ale nie takich kuli luli jak np. yorki... j=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
duzego nie dam rady, bo duzo je, duzo musi biegac, ciezko gdzies sie wybrac typu las- brak auta. to jest problem i ogromny obowiazek. kiedys sobie sprawie labladora gdy bede miala warunki. podawajcie rasy malych psow. plx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadsd
e, labrador musi biegać Pies moze byc w bloku, nie ma problemu, ale jest warunek - trzeba z nim wychodzic co najmniej na 2 dlugie spacery, gdzie może pobiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
terier nie :) juz nad westim mysle. taki slodki. ehh ja nie wiem. bede sie czula jak jakas sweet panienka z westim pod reka... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labradora nie labladola
a do mieszkania zaden pies, kazdy sie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
madusia. tak tak to pewnie nie jest dla psa prroblem tylko dla mnie. nie bede miala tyle czasu zeby z nim chodzic gdzies ani po nim sprzatac, rozumiesz:) wiele rzeczy mnie zmusza do kupna malego psa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
jezu przeciez nie zamkne go w jednym pokoju :D chodzi o to zeby wziac go pod reke i jechac w swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77yty
" jak jakas sweet panienka z" SWEAT pokemonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minęła dwudziesta
każdy pies nadaje się do małego mieszkania o ile zapewni mu się odpowiednią ilość ruchu, sierściuchy mają w dupie metry kwadratowe, jeśli się wybiegają. mam labradora i jakoś nie widzę u niego tej męki. to tak a propos wywodu sick of it all. a westi są przeurocze, sama chciałam go kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
sweat to jest przemoczony ośle. / westi 7 kg? to i tak lepiej niz 40 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labradora nie labladola
nie chodzi o samo wybieganie, ale o to zeby na przyklad w ciagu dnia pies mogl posiedziec na powietrzu a nie sie kisic zamkniety w mieszkaniu i wychodzic tylko na 2 h na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYGIIAJHFKSA
Polecam Bernardyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
aha .:) no to chyba zdecyduje sie na westi. a ktos ma takiego i wie jaki ma charakter, co lubi ?? i ile je :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadsd
Pewnie, e lepiej, jak pies moze sie położyć na zewnatrz w ogrodzie, ale nie dramatyzujmy - jak pies się 2 razy po godzinie wyszaleje, wybawi z innymi psami, wybiega, to potem wali sie w kimono i śpiiiiiiiiiiiiii. Tylko WAŻNE jest - musi miec ten ruch, intensywny ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labradora nie labladola
labrador sie nie nadaje do mieszkania, mam sama labradora i wiem, ze spacery nie wystarcza, caly dzien biega po ogrodzie i sie bawi mimo tego ze nie ma roku ani dwóch , a jak ostatnio nie mogla biegac po ogrodzie i musialy jej wystarczyc spacery to momentalnie zrobila sie tłusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
tak wiem ze kazdy musi wyjsc. ale mialam duze psy i to jest duzy problem. jak ciagle mii o tym mowicie no to napisze. duzy pies potrzebuje ruchu nie mam czasu. a w ogrodzie nie moze walic kup, bo mieszkam w hotelu w sensie mamy pokoje do wynajecia i nie bede miala czasu zbierac tych kup a z doswiadczen wiem, ze ciezko z tym wyrobic. druga sprawa moja mama. lablador duzo je, ja nie potrafilabym samych puszek mu dawac, musialabym gotowac a to jest czas. malego psa wezme ze soba, wszedzie, malo zje, i w malym mieszkaniu idealnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
no wlaśnie ;) ja mam owczarka jest staruszkiem ale dalej chce biegac. bardzo brudzi ciezko go umyc .. wiele jest powodow dla ktorych jestem zmuszona do małego psa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaŚ
kundelek :) hmm zastanawialam sie nad wzieciem jakiegos kundelka ze schroniska ;) bylam kiedys tam sa przecudowne te psiaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadsd
wydaje mi sie, ze nie doceniasz malego psa Mały pies też robi kupy, jak chcesz gotowac, to dla małego psa tez musisz gotowac. Tez z nim musisz wyjsć na spacer. Piszesz, zę nie masz czasu pozbierac kup - masz w ogole czas, żeby mieć psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minęła dwudziesta
labradora nie labladola, to że twój jest taki ruchliwy, to nie oznacza, że "labrador sie nie nadaje do mieszkania." mój biega cztery godziny, łącznie z pływaniem, nie jest ani tłusty, ani nazbyt ruchliwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×