Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cent-Korona-Euro

Jaki krem do DEPILACJI INTYMNEJ polecacie?

Polecane posty

Gość Cent-Korona-Euro

A z jakim macie przykre doświadczenia? Czy taki krem usunie krótkie włoski? Albo mocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiapysiac
Też popieram pytanie ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Cracow
Jakieś z veeta moze są... Ja wole miec kłaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 pewnosci
do depilacji intymnej nie powinno si stosować kremów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiakasiak87
nie veet:) jest o wiele tanszy i rewelacyjny Bielenda - Vanity - krem do depilacji ciała, twarzy i bikini 8zł:) rossmann zero podraznien, tylko tzreba trzymac ok 10 minut a nie 6 jak pisze na opakiwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio wypatrzyłam w portalu esentia.pl , z którego zamawiam kosmetyki krem typowo do depilacji strefy bikini i jako że lubię takie nowinki to zamówiłam. U mnie się sprawdził. Łatwo się dał nałożyć, więc opakowanie wychodzi dość ekonomicznie. Trzymałam 7 minut i efekt rewelacyjny. Oczywiście kem do depilacji jest sprawą indywidualną i trzeba dopasować do siebie, ale ja jestem zadowolona, więc mogę polecić :) Cena też znośna, a jako że zamówiłam przy okazji jeszcze parę innych rzeczy, bo mają duży wybór, to koszty przesyłki odpadły, więc stwierdzam, że było warto. To jest ten właśnie krem: http://esentia.pl/Sally_Hansen_Depilator_w_kremie_do_bikini_p40372.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie lala
Ja polecam krem z Joanny Sensual do depilacji pach rąk i okolic bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do depilacji bikini
Z doświadczenia wiem, że kremy są różne i różnie działają, nigdy za nimi nie przepadałam, bo oprócz nieprzyjemnego zapachu często albo podrażniały skórę, albo nie usuwały wszystkich włosków, których chciałam się pozbyć. Dlatego wychodzę z założenia, żeby albo eksperymentować z różnymi kremami (dobieranymi oczywiście dla siebie, pod kątem potrzeb czyli np. do depilacji nóg, twarzy, albo do depilacji skóry wrażliwej) i w ten sposób wybrać krem najodpowiedniejszy, albo odżałować parę złotych i kupić krem jak najlepszej marki. Kremy droższe mają lepiej dopracowane formuły, są łagodniejsze dla skóry, a skuteczniejsze w usuwaniu zbędnych włosów. Niektóre z nowoczesnych kosmetyków mogą też opóźniać i osłabiać porost włosów, co nie jest bez znaczenia jeśli komuś zależy na wygodzie i bardziej długotrwałych efektach, zresztą takie dodatkowe działanie kremu może też przełożyć się na całkiem konkretne oszczędności, bo skoro używamy go rzadziej to i koszt zakupu droższego specyfiku rozkłada się w czasie, tak że taki zakup może być nieco korzystniejszy. Ja polecam kremy do depilacji Veet - jest ich bardzo dużo na rynku i są przeznaczone dla różnych potrzeb i do różnych depilacyjnych zadań, albo uniwersalny krem do depilacji Revitol, spr. http://www.kremdodepilacji.com.pl, który niestety jest droższy, ale za to i bezpieczniejszy i skuteczniejszy od większości kremów na rynku, poza tym ma też składniki, które opóźniają porost włosów. Tego kremu można też użyć do depilacji intymnej - w jej przypadku wybierać należy tylko takie specyfiki, których producent wyraźnie zaznaczył, że się do tego rodzaju depilacji nadają. W żadnym wypadku nie używać do depilacji miejsc intymnych (a nawet bikini) specyfików przeznaczonych do nóg lub depilacji pod pachami. Skóra na bikini i w strefach intymnych jest znacznie delikatniejsza - cieńsza, bardziej ukrwiona i znacznie lepiej unerwiona - trzeba uważać, ale nieprawdą jest, że żaden krem nie nadaje się do depilacji intymnej. Na rynku jest ich całkiem sporo. A jeżeli nie dobry krem to wosk do depilacji, który daje jeszcze lepsze efekty. Tyle że obsługi wosku trzeba się najpierw nauczyć, co oczywiście wymaga pewnej cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyjanopan, w każdym sklepie kupisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie te z drogerii zaczęły podrażniać, nie wiem dlaczego. Dopiero ten z vitalab.pl/414,stop-grow.html jest ok. Nie mam po nim zaczerwienionej skóry, a włoski są usunięte. Bo kremy delikatne dla skóry wrażliwej często niedokładnie depilowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka851
Ja nie kupuje specjalnie kremu do depilacji intymnej, używam tego co do wszystkiego, a że veet jest najlepszy to już swoją drogą, teraz mam zamiar spróbować tego pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam już parę razy tego kremu Veet pod prysznic i jestem z niego bardzo zadowolona. No i jest również do depilacji bikini wiec nie trzeba kupować osobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie najskuteczniejszym okazał się krem do depilacji Stop Grow. Na początku nie chciałam go kupować bo uważałam, że jest za drogi, ale jak pojawiło się u mnie trochę dodatkowego grosza postanowiłam zaryzykować i jestem w szoku, wszystkie poprzednie kremy to badziewie, a on jest dodatkowo bardzo wydajny i starcza na długo. Info o nim znalazłam na vitalab.pl/414,stop-grow.html Uważam, że jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eveline z olejkiem arganowym nie podrażnia szybki skuteczny i ta gładkość ;) i cena rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiłem tu przypadkiem
Polecam się nie depilować intymnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadłam tu przypadkiem
Witajcie, babeczki :) I pomóżcie dobrać taki krem, który, gdy przypadkowo dostanie się w te najbardziej delikatne miejsca, nie podrażni skóry? Dotąd używałam jedynie maszynek do golenia, ale jestem już zmęczona tym zabiegiem, a nie ukrywam, że nie znoszę włosków w tamtych okolicach i skutecznie wszystkie staram się usuwać. Odrastanie to katorga, więc golę się praktycznie codziennie. Laser w moim przypadku nie wchodzi w grę, pozostają więc zwykłe metody. Który krem, ogólnie dostępny, jest najdelikatniejszy, a zarazem najbardziej skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś stosowałam kremy i depilator na zmianę , teraz odkryła pastę cukrową i choć trochę trzeba się z nią napracować( ugniatanie w dłoniach aby się uelastyczniła) jest jak dla mnie najskuteczniejsza- ważne zrywać z włosem!!!, po tym delikatna emulsja provag nawilżjąca i odbudowująca florę bakteryjną i gotowe na 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie z tą pastą cukrową idzie nie najlepiej , dlatego zostałam przy depilatorze , natomiast ta emulsja provag jest naprawdę extra- no i cena ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannc
Ja podczas wakacji próbowałam pasty cukrowej, ale u mnie się nie sprawdziła. Podrażniła, źle wydepilowała (zostawiła wiele miejsc z włoskami) i bardzo ciężko mi się nią było posłużyć. Na nogi jest ok, ale do miejsc intymnych dużo bardziej polecam delikatny krem depilujący. Fajny jesy z Veet z pasłem shea bo nie dość, że skuteczny to jeszcze nie zostawia podrażnień. Chodzi mi o ten: http://www.rossmann.pl/Produkt/Veet-Natural-Inspirations-krem-do-depilacji-maslo-shea-skora-normalna-i-sucha-100-ml,360089,1702,5570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam wszystkiego tylko nie lasera (brak środków). Pasta cukrowa, wosk, maszynka i kremy chyba od wszystkich możliwych producentów. Pasta, wosk to był ból nie do wytrzymania szczególnie w tych delikatnych miejscach.Maszynka dawała dobry rezultat, ale na krótko, potem włoski odrastały mocne i gryzące. Teraz używam tylko kremy do depilacji i miałam chyba już wszystkie dostępne na polskim rynku Veet, Ziaja, Perfecta, Bielenda i Eveline. Wszystkie oprócz Bielendy miały ostry, drażniący chemiczny zapach. Obecnie używam już tylko Bielendy, ale do depilacji nóg czy rąk inny krem, a do depilacji bikini, pach i twarzy tez inny, delikatniej działający. Nie mam podrażnień, skóra po depilacji jest gładka i zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja rąk to idiotyzm. Chyba, że jest się szympansicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie tez najlepszy jest eveline różowy, veet byl dla mnie kiepski i droższy . Eweline kosztuje na promocji w rossmanie chyba 6,99 i trzeba potrzymac go 10-11 min - nie dluzej nie krócej (PRZYNAJMNIEJ W MOIM przypadku). Stosuje go kilka lat jest naprawde świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek P
Ja też popieram to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kurzego g****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do kremow nie jestem przekonana, bo one nawet nie do konca daja rade wloskom na nogach :P Zdecydowanie wole maszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×