Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tytena

gdzie najtaniej kupic kosmetyki w internecie?

Polecane posty

Gość korej

Ja mam swoją zaufaną stronę  https://forever-kosmetyki.pl/13-aloes-dla-twarzy  i powiem szczerze, że teraz to głownie tam zamawiam wszelkie kosmetyki. Mają super dostępność, jakość oraz niską cenę, dlatego ta bardzo się opłaca  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej kosmetyki kupuję w oficjalnych sklepach danych marek np.moje ulubione szampony z Seboradin,zamawiam przez ich aplikację, bo zawszę są jakieś rabaty,punkty na start czy punkty za same zakupy,, więc polecam takie programy lojalnościowe.Kupując w oficjalnych sklepach zawsze jest pełny asortyment i szybka wysyłka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można też według mnie spróbować samemu zrobić odpowiedni kosmetyk;) Jest to nie tylko opłacalne, ale i też dokładnie będziecie wiedzieć czego używacie. Nie jest to na pewno nic trudnego. Warto sobie zerknąć na stronkę https://ecospa.pl/olejek-lawendowy tu znalazłam olejki lawendowe, a także i inne produkty do tworzenia kosmetyków w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ręką na sercu mogę polecić stronę saler.pl zawsze zamawiam tam kosmetyki w dobrych cenach! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam kosmetyki na stronie internetowej Produkt24. Duży wybór i naprawdę atrakcyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że za każdym razem trzeba sprawdzać ceny, ponieważ to się wszystko zmienia. Zresztą zależy jakiego produktu szukacie. Ja Biotebal kupuje tylko w aptece, muszę mieć pewność, że produkt jest świeży i oryginalny. Za to z kosmetykami bywa różnie. Część testuje w drogerii, część kupuje na sprawdzonych stronach internetowych. Bywa, że produkt trzeba reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio właśnie robiłam zakupy w Hebe. Kupiłam różne kosmetyki do pielęgnacji włosów i dodatkowo zyskałam cashback -20% na zakupy przez Picodi także wydałam o wiele mniej na zakupach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Zanature.com jest teraz promocja, że dają puder XXL do pędza i miseczki. Przed chwilą była promocja na pędzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie, w zależności od promocji. Ostatnio uzupełniłam zapasy kolorówki na stronie ecocery, bo mieli dobre ceny na róże, bronzery i rozświetlacze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stres, cukier, mało wody to wpływa na stan cery. Mnie sytułacja zmusiła do zmiany diety bo w ciąży mam cukrzycę. Cera się polepszyła. Piję dużo wody, Regularne posiłki, Witaminy. Polecam równięż suplementację L karnozyną

https://karnozyna.com/

Jest to terapia mitochondrialna, ma świetny wpływ na elastyczność skóry i zmniejszczenie ilosci zmarszczek.

 Przed ciążą leczyłam trądzik antybiotykami tetralysal, unidox bardziej pomógł. Do 5 miesiąca miałam wysyp ogromny wszędzie, twarz, dekolt plecy okropnie. Pomogła mi pianka panthenol, naprawdę leczy ranki. Teraz tylko przebarwienia zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że lubię markę Evelinę - i ich pielęgnację i ich kolorówkę - to kupuję od nich ze sklepu online :) mają cały czas jakies fajne promki a teraz jeszcze mają black beauty days więc tych promocji jest od zatrzęsienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od znajomych słyszałam najwięcej o skin79 i się sprawdza, ceny przystępne, unikalne produkty, sporo promocji i najważniejsze, że jakość do ceny to istna okazja.Od znajomych słyszałam najwięcej o skin79 i się sprawdza, ceny przystępne, unikalne produkty, sporo promocji i najważniejsze, że jakość do ceny to istna okazja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ufała tym najtańszym. Jednak w takich miejscach nie ma pewności co do oryginalności tych kosmetyków. Także warto zapytać o sprawdzone miejsca, w których wiadomo, że są oryginalne kosmetyki, od których nie dostaniesz alergii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientana u siebie na sklepie ma teraz dobre ceny. Nawet lepiej niż dobre. Oni mają naturalne, dobre kosmetyki na bazie ziół ajurwedy, dzięki czemu mega skuteczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej promocji cenowych znajdziecie w sklepie eveline.pl

Polecam serię Gold Peptides - mój ostatni nabytek - mega konkretna pielęgnacja cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej robię zakupy na allegro, a sklepy e-zebra, e-kobieca. Perfumy zazwyczaj notino albo tago-mago. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stres, cukier, mało wody to wpływa na stan cery. Mnie sytułacja zmusiła do zmiany diety bo w ciąży mam cukrzycę. Cera się polepszyła. Piję dużo wody, Regularne posiłki, Witaminy. Polecam równięż suplementację L karnozyną

https://karnozyna.com/

Jest to terapia mitochondrialna, ma świetny wpływ na elastyczność skóry i zmniejszczenie ilosci zmarszczek.

 Przed ciążą leczyłam trądzik antybiotykami tetralysal, unidox bardziej pomógł. Do 5 miesiąca miałam wysyp ogromny wszędzie, twarz, dekolt plecy okropnie. Pomogła mi pianka panthenol, naprawdę leczy ranki. Teraz tylko przebarwienia zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×