Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunka018

Londyn- suknie slubne

Polecane posty

Gość niunka018

witam, czy mieszka ktos moze w londynie i orietuje sie gdzie moge znalesc suknie slubne. bo szukam i szukam i nic nie znalazlam. z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na new bond street - jest salon Pronovias - umawiac sie trzeba wczesniej, jak na weekend to nawet miesiac badz dwa na przymiarke. na angel jest sklep w ktorym sprzedaja piekne suknie miedzy innymi z Cymbeline ps. bierzesz slub w UK? a jak w PL - to moze kup suknie w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka018
hej dzieki za odpowiedz. biore slub w polsce ale nie wiem czy zdaze cos znalesc badz uszyc. a moze orietujesz sie jakie ceny sa sukni slubnych w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukalam sunki slubnej w londynie i szczerze?? Bardziej oplacalo mi sie kupic bilet do polski i tam kupic. Ceny sa powalajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umilam sie z kobieta na kilka dni przed slubem. Nie bylo najmniejszego problemu. Slub bierzemy 29 sierpnia na przymiarke jade 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po sukienke jechalam na poczatku czerwca. Wlascicielka salonu powiedziala, ze jeden dzien jej w zupelnosci wystarczy na wszystkie poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze. Bardzo sie tego balam. Ale z polecenia trafilam na naprawde swietny salon i poszlo jak po masle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze nie z londynu ale pryzmiarke tez mialam jedna bo suknie zamawialam 300 km od siebie i sie umowilam z babka tak jak fisiowna 1,5 tygodnia przed slubem mialam przymiarke i poprawke mialam w ten sam dzien po 3 godzinach suknie mialam do odbioru bo byla tylko z dlugosci do skrocenia..:) takze spokojnie da sie nei trzeba jezdzic na nie wiadomo ile przymiarek :).. Moja kuzynka brala slub w Uk a suknie w Polsce kupowała bo wlasnie tez mowila ze bardziej jej sie oplacalo kupic bilet do Polski kupic suknie i wrocic niz kupowac w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angels
Jeżeli chcecie miec na ślubie wymarzoną suknię ślubną, to nie widzę innego miejsca. Powinniscie się zgłosic pod ten adress: http://www.thebridalgalleryuk.com/, a tutaj reklama z ogłoszenia: http://oferty.onet.eu/pl/category/odziez-i-bizuteria-odziez-damska/region/w-greatbritain-london-london-borough-of-ealing/polski-salon-slubny-w-londynie-447366.html?impression=normal_impression. W tym salonie slubnym ubierzecie się od stóp do głów za rozsądne pieniądze. Spróbujcie, a nie pożałujecie. Gwarancją są tłumy zadowolonych klientów :) POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mieszkam w londynie
na Wimbledonie, tutaj sa 2 salony moja kolezanka kupowala na wyprzedazy, w styczniu i lutym sa wyprzedaze i tak dla porownania, suknie ktora kosztowala 1700 funtow na wyprzedazy mozna kupic za 300, sukienka bardzo ladna, ja biore slub w sierpniu i tez juz sie rozgladam, dodam ze mozna znalezc naprawde ladne moze bardziej oryginalne niz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bride
polski salon slubny na South Ealingu sprzedaz i wypozyczalnia skorzystajcie....warto www.thebridalgalleryuk.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bride
a teraz wielkie wyprzedaze w The Bridal Gallery. Piekne suknie Super ceny www.thebridalgalleryuk.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla2
Mam do sprzedania piekna suknie slubna ktora kupilam w Londynie ,zainteresowane osoby prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla2
paullapaulina2@googlemail.com rozmiar 36/38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angels
Z całego serca polecam Salon Ślubny Pani Agaty. Byłam i takiej profesjonalnej obsługi się nie spodziewałam. Po co chodzić w wiele miejsc, skoro cały ślub można zorganizowac w The Bridal Gallery? Dzięki Pani Agacie był to mój najwspanialszy dzień w życiu!! Telephone / Fax: 0208 579 3302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A obok Polskiego salonu slubnego na South Ealingu jest Polska kwiciarnia, gdzie mistrzyni Ewa robi piekne unikaty kwiatowe dla Panien Mlodych i na rozne inne okazje. w razie pytan dzwoncie salon sukien slubnych 02085793302 kwiaciarnia 07898205104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimikiss81
Dziewczyny, mam do sprzedania, za symboliczne 350 (suknia kosztowala1200), przepiekna sukni z kolekcji Pronovias-model Adam 2008. Suknia z naturalnego jedwabiu, prosta i niepowtarzalna-przepieknie wymodeluje kada sylwetke:-)Rozmiar 38. Zainteresowanych zdjeciami lub szczególami prosz o kontakt mailowy lub tel.07857026989 Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimikiss81
350 funtów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedlook Deluxe
Witamy, Zapraszamy wszyskie przyszłe Panny Młode do zakupów w naszym sklepie na http://stores.ebay.co.uk/Wedlook-Deluxe. Znajdziecie u nas piękne suknie ślubne w bardzo przystępnych cenach. Wszystkie zdjęcia umieszczone w naszym sklepie są zdjęciami rzeczywistymi sukien, dlatego można mieć pewność, że nie kupui się przysłowiowego "kota w worku". Pozdrawiamy, Wedlook Deluxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma lepszego sklepu od The Bridal Gallery http://www.thebridalgalleryuk.com , a naprawdę wiele odwiedziłam. Jestem świeżo po ślubie. Ten sklep poleciła mi koleżanka z pracy. Jestem ogromnie zadowolona, bo kupiłam sukienkę dokładnie taką, jaką chciałam i nie kosztowała wcale dużo. Obsługa profesjonalna i na wysokim poziomie. Widać, że zalezy im na klientce, a nie tylko na pieniądzach. pani Agata doradziła mi w jakiej sukience będę wyglądała dobrze- cóż, nie mam idealnej figury. Wszystko wyszło wspaniale. Wszyscy mówili, Boże jak Ty schudłaś, a nie schudłam nic :)- miałam taką suknię, że naprawdę odejmowała kilogramy :) Polecam, ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli bywacie czasami w Polsce, to zapraszam do Sieprawia, 15 km na południe od Krakowa. www.sukniekasia.pl. Wiele sukienek szyłam dla Pań Młodych wpadających raz na czas do Polski, opierając się na własnych pomysłach przyszłych mężatek lub zdjęciach przesłanych pocztą e-mail. Terminy miar i odbioru sukni ślubnej jestem w stanie dopasować do terminu pobytu Pani Młodej w Polsce. Jeśli będzie taka potrzeba, sukienkę uszyję w ciągu jednego kilkudniowego pobytu Pani Młodej w Polsce. Każdą suknię ślubną możemy uszyć w mojej pracowni, mam nieograniczony dostęp do wszelkich tkanin, nie wspominam o cenach. Kasia Salawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam polski salon na Hammersmith Bondre Bridal. Znalazłam ten salon przypadkowo na fb i byłam bardzo zadowolona z obsługi i przedewszystkim z sukni. To ich strona www.bondrebridal.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam swoja suknie przez internet niestety. I przyszla mi okropna krzywa sukienka szyta z potrzewki swiecocej, poprostu gorsza niz jak bym kupila sukienke na bazarku. 1 miesiac do slubu a ja w rozpaczy. Bondre Bridal polecila mi kolezanka ktora szyla sobie u nich sukienke na miare. Bylam tak zalamana moja nieszcesna sukienka z internetu ze juz nie liczylam na jakies wielkie wow, chcialam poprostu miec jakas sukienke ale jak weszlam do ich sklepu to wiedzialam ze znajde tam idealna suknie dla siebie. POLECAM!!!! Gdyby nie Bondre Bridal nie wiem co bym zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×