Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunka018

Londyn- suknie slubne

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem innego zdania , nie wiem czym niektore Panie sie ekscytuja ?The Bridal Gallery na Elingu salon (moze bardziej sklepik) jest przecietny, obsluga mila choc bez wyobrazni. Probuja sprzedac to co maja . Pokazalam o jaka suknie mi chodzi a Pani stwierdzila CYTUJE : ze wybralam sobie SUKNIE "high fashion" i one takich nie szyja.(nie wiem czy one wogole tam szyja czy tylko zajmuja sie przerobkami ) zastanawiajace tez byly ceny,pani wymyslala sobie chyba na poczekaniu . jestem rozczarowana. Szyje sobie moja suknie "high fashion" ( hahaha ) u pani Mieci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Niedawno sie zareczylam i szukam sukienki slubnej. Bylam juz w kilku salonach (Londyn), ale mam nieduzy budzet. W sieciowkach nie maja najczesciej mojego rozmiaru i nie bardzo mi sie podobaja ich kolekcje. Znalazlam w Wed 2 B bardzo tanie i fajne sukienki (w Bromley) i chyba sie zdecyduje tam kupic, chociaz jeszcze mam czas. Kumpela kupowala sobie przez internet, ale na poprawki wydala tyle, i dala za sukienke, wiec ja bym nie ryzykowala. Poza tym chce najpierw obejrzec, przymierzyc. A, w tym salonie w Bromley nie trzeba sie umawiac na wizyte, wiec tym bardziej mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozesz podzielic sie pania Miecia co szyje 'high fashion'? Podalabys jej namiary? Potrzebuje kogos kto by mogl mi uszyc suknie slubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak83
Ja mam do sprzedania suknie ślubną - wygląda jak z salonu, jest wyczyszczona w oryginalnym futerale hiszpańskiej firmy pronovias- bardzo popularna i droga firma w Anglii. Ja zapłaciłam za nią 5700 zł. Chcę ją sprzedać za 300 funtów. Zdjęcia mogę wysłać na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka to suknia Pronovias to wejde na google I spr I jaki kolor? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozesz to proszej przeslij fotki, bo ja potrzebuje suknie bardzo pilnie :) Jaki to rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suknia slubna 2015
Ja rowniez mam do sprzedania suknie slubna. Slub mialam w czerwcu tego roku. Jak cos to jest moj email anna.anna22@vp.pl prosze pisac wysle fotki odpowiem na kazde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineszz
Suknie sukniami, ale ważnym elementem jest również fotograf - mi podpasował Grafimar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Jeśli szukacie sukni ślubnej w Londynie to koniecznie odwiedźcie butik Sylwia Romaniuk Couture. Wyjątkowe kreacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×