Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slicznotka86

Gdzie w Poznaniu mozna poznac porządnego i odpowiedzialnego mężczyzne?

Polecane posty

Gość ontogeneza
ostatni zginął podczas prób kradzieży wegla na bocznicy kolejowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianna
maciek_pn w takim razie chyba to jest dobry pomysl sie do takiego wybrac. Zabrac ze soba najlepsze kolezanki w dobrym humorze, do tego szeroki usmiech i gleboki dekolt w ciagu 5 wyjsc poznasz fajnego faceta Przepraszam, ale to chyba troche zalosne. Ja raczej bym nie szukala odpowiedzialnego i porzadnego faceta przesiadujacego notorycznie w knajpach i zwracajacego uwage na kobiety epatujace cycami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka86
młodyA mogą byc okolice:) aaa czyli to zaszczyt,ze CREAM zawitał na moj topik?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tam zaszczyt ;) więc jak mozemy isc w weekend na impreze w końcu nam sie to nalezy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, tak wiesz, od czasu do czasu zdarza mi si* przebywac w lokalach przeroznych i wiem ze nie przesiaduje tam. Tak gapie sie na cycki i juz dawno temu wyroslem z przekonania ze mozna sie zakochac w charakterze. Kiedy ja jestem w klubie i widze kobiete to najpierw widze jej cialo dopiero potem umysl. Jesli sie nie podoba cialo to nie ma szans na poznanie charakteru. To takie proste, a wiele osob zdaje sie nie chciec tego dostrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek_pn ..dokładnie zresztą kobiety robią tak samo i to jest normalne a ty sie bys pisał na impreze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczkowa
a mi tam w czekoladzie bardzo się podoba :)) i nie jestem juz taką gówniarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowo
Maciekpn, piszesz ciagle te brednie na kafeterii i jestes nadal sam, oczywiscie tobie sie pewnie wydaje, ze gdybys chcial to mial byc bab na peczki:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczkowa
a tak w ogóle slicznotka to czemu nie chodzisz na imprezy?? rozumiem ze mieszkasz w poznaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka86
szpileczkowa pracuje i studiuje w Poznaniu ,ale zaocznie:(mieszkam pod Poznaniem,a na imprezy nie mam zbtnio z kim chodzic,bo kumpele,albo maja facetow albo za kumpele mam ksiezniczki ktore sie nie rusza i czekaja az ksiazke sam zapuka do ich drzwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahayuuuuuuu
impreza z creamem = załaczenie kompa i zapodanie REd tuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczkowa
to zazdroszcze ze masz blisko do poznania ...ja mieszkam ok 50km op poznania ale bardzo czesto bywam w poznaniu. bardzo chciałabym zeby moja miejscowość była polożona tak blisko poznania jak nop. komorniki czy swarzedz..wtedy to bym dopiero imprezowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciec to moc, tyle ze mi na razie nie chce sie miec kogos. Odpowiada mi tak jak jest teraz. Chociaz bywa czasami mniej fajnie. Na przyk*ad tak ze za trzy tygodnie jade do szwajcarii motocyklem sam. Przydalaby sie jakas towarzyszka ;) Dziekuje za zaproszenie na impreze, ale bylem w zeszlym tygodniu i na jakis czas mi wystarczy. Ten weekend chce spedzic aktywnie, nie na kacu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczkowa
a poza tym to to ze kolezanki mają faceta to nie znaczy chyba ze sa uwiezione w złotej klatce;) niech wezma facetów i poimprezujie razem...albo niech dadzą urlop swoim facetom w 1 wieczór...i wyskoczcie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka86
probujemy cos skombinowac tylko ja potem mam problem z powrotem do domu bo moj ost.autobus odjezdza przed 20:( takze potem mi sie odechciewa wszytskiego..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczkowa
to wez samochód - nie zawsze trzeba przecież pic zeby sie dobrze bawic;) bez alkoholu przynajmniej sie dobrze wygląda całą impreze :) albo popros kogos zeby po Ciebie przyjechal czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka86
nie znam CREMIKA;)A jesli to jakis zboczeniec?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczkowa
a gdzie mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz byłem kilka razy na imprezie z kafeteriuszami i kafeteriuszkami :classic_cool: i były to imprezy do samego rana i jak najbardziej udane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczkowa
cream ile tak w ogóle masz lat?? jesli moge wiedzieć?? pytam bez podtekstów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka86
kierunek kórnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 26 lat i furą nie podjade bo nie mam prawka pozatym ja chce troche piwa wypic na imprezie więc po co jechac samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczkowa
żeby zachować niealkoholiczny błysk w oku i świeżość oblicza przez całą imprezę i żeby się jezyk nie plątał;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×